Zaloguj się po rabat na routery

Zaloguj się po rabat na routery

Na co dzień wiele zadań zależy od tego, czy sieć domowa nie zawiedzie. Coraz bardziej zawierza się przekonaniu, że wszystko pójdzie sprawnie. Tymczasem szkoła, praca, rozrywka i znaczna część kontaktów towarzyskich spoczywają na antence malutkiego Routera, dostarczonego przez operatora sieci. Urządzenie można przecież łatwo, szybko i tanio zamienić na lepsze. Warto o tym pamiętać w momencie, gdy trafi się do “martwego punktu” swojego mieszkania… Oszczędź sobie stresu i frustracji związanej z brakiem możliwości odpowiedzi na maile i wiadomości. Skończ z resetowaniem i przenoszeniem routera i poczytaj o lepszych rozwiązaniach tego typu. Zapraszamy...

Mi Router AX1800

Pierwszym z rozwiązań dostępnych na naszej stronie jest Mi Router AX1800, który tak jak pozostałe propozycje obecne w dzisiejszym artykule pozostaje przeceniony dla wszystkich zarejestrowanych klientów Mi-Home.pl. Mimo podobnych zasad działania obniżki cenowej, same produkty mają różne cechy i możliwości. Czym wyróżnia się model Mi Router AX1800? Rozpocznijmy dochodzenie.

Na pierwszy rzut oka

Łatwo zauważyć pierwszy czynnik odróżniający Mi Router AX1800 od zwyczajnego routera domowego. Xiaomi Mi Router AX1800 ma aż 4 anteny zamiast jednej, co pozwala wzmocnić sygnał i poszerzyć zasięg działania. Router obsługuje standard sieci bezprzewodowej 802.11 a/b/g/n/ac/ax (Wi-Fi 2.4G, Wi-Fi 5G, Wi-Fi 6). Standard, jakim jest Wi-Fi 5 i Wi-Fi 6 pozwala już na swobodne wykorzystanie Xiaomi Mi Router AX1800 do obsługi Smart Domu. Szybkość, duży zasięg i możliwość obsługi wielu sprzętów naraz, sprawia, że Xiaomi Mi Router AX1800 staje się idealną podstawą do stworzenia inteligentnego kompleksu urządzeń.

Mi Router 4A

Gdy dopiero przymierzasz się do rozpoczęcia inwestycji w swoje centrum domowego sterowania, proponujemy coś na start. Mi Router 4A to tańszy odpowiednik opisanego wyżej produktu. Możliwości tych 2 opcji nie są takie same, ale oferowane przez Mi Router 4A rozwiązania w zupełności wystarczą do zaspokojenia szerokiego zakresu potrzeb. Mimo swojej ceny Mi Router 4A potrafi wykorzystywać pełną przepustowość sieci, utrzymując stabilne łącze z nawet 128 urządzeniami.

Mi Router 4C

Na deser przygotowaliśmy coś wyjątkowego- rozwiązanie na każdą kieszeń, czyli dwurdzeniowy Mi Router 4C. Router, którego pracę możesz w każdym momencie skontrolować z poziomu aplikacji Xiaomi Wi-Fi. To bardzo łatwy w obsłudze produkt, a jego montaż zajmie zaledwie kilka minut. Jeśli wahasz się, czy inwestować w tego typu gadżet, rozpocznij właśnie od zakupu Mi Router 4C, a przekonasz się, że warto!

Oszczędź sobie nerwów i zobacz, że lepsza łączność oznacza mniej frustracji w codziennej pracy i podczas relaksu. Zapewnij sobie najlepsze rozwiązanie, kupując router Xiaomi.

Будьте в курсі
Я погоджуюся на обробку моїх персональних даних ROLV Group Sp. z o. o. з юридичною адресою вул. Traktowa 6, 05-800 Pruszków, з метою надсилання маркетингового контенту компанією ROLV Group sp. z o. o. з зареєстрованим офісом у Прушкуві та її партнерами електронною поштою (через адресу електронної пошти) та/або SMS (через номер телефону). призначено на рахунок), а також листування щодо оцінки моєї покупки. Я підтверджую, що можу відкликати свою згоду в будь-який час і що відкликання згоди не впливає на законність надісланої маркетингової інформації. Більше в нашій політиці конфіденційності.