Przygotuj dom na święta z Xiaomi

Przygotuj dom na święta z Xiaomi

Lista świątecznych obowiązków jest bardzo długa i nie wszystko, co się na niej znajduje, należy do najprzyjemniejszych czynności. Na szczęście część prac jest w stanie wykonać za Ciebie szereg sprzętów domowych Xiaomi. Podczas dzisiejszej lektury masz szansę zapoznać się z niektórymi z nich. Zapraszamy więc do czytania!

Co przyda się przed i w trakcie świąt?

Każdy wie, że przed planowanym przyjęciem gości należy gruntownie posprzątać. Zadbanie o atrakcje, prezenty, przekąski i napoje to niestety nie wszystko. Czeka Cię również odkurzanie, mycie, segregowanie i polerowanie, czyli cała gamaczynności, które stały się listopadowo-grudniową tradycją. Przygotowania często zabierają ogromną ilość czasu, a wykonanie ich wszystkich wcale nie oznacza, że w trakcie świąt nie będzie ich trzeba powtarzać! Mamy jednak coś, co odejmie Ci kilku zmartwień, wybawi od bólu pleców i pozwoli na chwilę wytchnienia podczas pracochłonnych porządków.. Ten mały, niezastąpiony asystent i wybawca, to nikt inny jak Mi Robot Vacuum-Mop Essential.

Bohater sytuacji kryzysowych

Niewielkich rozmiarów robot sprzątający wkroczy do akcji zawsze wtedy, gdy będziesz go potrzebować. Wystarczy jedno kliknięcie, by odkurzanie wykonało się samo. Mi Robot Vacuum-Mop Essential stanie się istnym królem parkietu i w mgnieniu oka oczyści go ze wszędobylskich okruszków.. Zrelaksuj się przed przyjazdem gości, obserwując jak ostatni punkt na liście rzeczy do wykonania, wypełnia się sam. Zawsze wtedy, gdy nie masz już czasu ani siły, zawsze w sytuacji kryzysowej, mały odkurzacz Xiaomi będzie czekać na posterunku.

Odetchnij z ulgą

Dla zdrowia i bezpieczeństwa swoich bliskich pójdź w swoich przygotowaniach o krok dalej, zamawiając do swojego domu jeden z naszych oczyszczaczy powietrza. Zimowe miesiące są zawsze powiązane z pogorszeniem jakości powietrza w całym kraju, dlatego warto zainwestować w coś, co tę sytuację odmieni. Po to, aby w domu oddychało się lżej, zalecamy użycie dowolnego oczyszczacza z dostępnego na stronie. Naszym wyborem stałby się Mi Air Purifier 3C, który idealnie sprawdzi się w mieszkaniu o powierzchni 40 metrów kwadratowych.. Spędź święta spokojnie, wiedząc, że Twoi bliscy oddychają powietrzem pozbawionym szkodliwych substancji, a ich zdrowie nie jest narażone na niebezpieczeństwo..

Gdy wszystko jest już gotowe

Porządki zakończone! Pora na chwilę wypoczynku w gronie rodziny. Może to moment na dekorowanie ciasteczek, rozpakowanie prezentów lub oglądanie ulubionego filmu? Jeśli wybierzesz tę ostatnią opcję, może skusisz się na Mi TV P1 55" lub dowolny telewizor serii Mi TV P1? To ostatni element świątecznej układanki, który skupi w jednym miejscu całą rodzinę, łącząc wszystkich wieczornym seansem. Niezapomniane emocje, świetna jakość dźwięku i żywe, pełne głębi kolory wprowadzą Cię i Twoich najbliższych w świat opowieści przedstawionej na ekranie. Skuś się na święta z Xiaomi i spraw by ten czas był niezapomniany.

Будьте в курсі
Я погоджуюся на обробку моїх персональних даних ROLV Group Sp. z o. o. з юридичною адресою вул. Traktowa 6, 05-800 Pruszków, з метою надсилання маркетингового контенту компанією ROLV Group sp. z o. o. з зареєстрованим офісом у Прушкуві та її партнерами електронною поштою (через адресу електронної пошти) та/або SMS (через номер телефону). призначено на рахунок), а також листування щодо оцінки моєї покупки. Я підтверджую, що можу відкликати свою згоду в будь-який час і що відкликання згоди не впливає на законність надісланої маркетингової інформації. Більше в нашій політиці конфіденційності.