Życzymy wesołych świąt!

Życzymy wesołych świąt!

Już za niedługo w pełni oczekiwań zasiądziemy ze swoimi bliskimi do wigilijnego stołu. To czas, w którym będziemy mogli spotkać się z rodziną i podyskutować o ważnych sprawach. Z tej właśnie okazji, pragniemy złożyć wszystkim Wam najlepsze świąteczne życzenia. Niech pod choinką zjawią się same wymarzone prezenty, a atmosfera przepełni się magią i zapachem korzennych przypraw. Oby kolędy wybrzmiewały głośno i radośnie, a rodzinne kłótnie odeszły w zapomnienie.

Życzymy aby nikt nie utknął w korku i aby barszcz nie był przesolony. By kutie były wyjątkowo smaczne, a karp w śmietanie smakował jak za dawnych lat. Niech nic się nie przypali, nic nie rozbije, wszystko pójdzie zgodnie z planem. Nawet jeśli to, co zamierzone wyjdzie na opak, postarajmy się aby nikt w te święta nie był po prostu sam. Niech ten rodzinny czas będzie przepełniony ciepłem i miłością. Właśnie tego pragniemy Wam wszystkim życzyć.

Dziękujemy za pełen niespodzianek i sukcesów rok. Jesteśmy wdzięczni za ten czas, który, mimo iż nie zawsze był dla każdego łatwy, wspólnie stawał się przyjemniejszy. Cieszymy się, że możemy sprawiać radość, zapewniając Tobie i Twoim bliskim upragnione produkty. Mamy nadzieję, że niejeden z naszych sprzętów pomógł w przygotowaniach do tegorocznego świętowania, a nasze rozwiązania uszczęśliwią kogoś podczas wigilijnego odpakowywania prezentów. Jeśli tak, to czujemy, że spełniliśmy swoją świąteczną misję i jedyne, co pozostało do dodania to: Wesołych świąt! - ekipa Mi-Home.pl

Будьте в курсі
Я погоджуюся на обробку моїх персональних даних ROLV Group Sp. z o. o. з юридичною адресою вул. Traktowa 6, 05-800 Pruszków, з метою надсилання маркетингового контенту компанією ROLV Group sp. z o. o. з зареєстрованим офісом у Прушкуві та її партнерами електронною поштою (через адресу електронної пошти) та/або SMS (через номер телефону). призначено на рахунок), а також листування щодо оцінки моєї покупки. Я підтверджую, що можу відкликати свою згоду в будь-який час і що відкликання згоди не впливає на законність надісланої маркетингової інформації. Більше в нашій політиці конфіденційності.