Pełna aktywność z Redmi

Pełna aktywność z Redmi

Redmi Smart Band Pro wkroczył na rynek w idealnym dla siebie momencie. Trafił do nas 9 grudnia, czyli na początku świątecznej gorączki zakupowej. Jak mamy to w zwyczaju, powitaliśmy tę nowość w promocyjnej cenie. Flash sale trwał 24 godziny i w tym czasie można było zakupić zegarek 50 zł taniej. Zaraz po premierze zdecydowaliśmy się go przetestować i podzielić się z Tobą naszymi wrażeniami. Aby dowiedzieć się, jak wypadł podczas testów, zapraszamy poniżej!

Wysokie oczekiwania

Już pierwsze fotografie nowego zegarka Xiaomi robią nie lada wrażenie. Nie dziwne, że od zapowiedzi wszyscy wyczekiwali premiery, a oczekiwania ciągle narastały. Sami nie mogliśmy się doczekać testów i pierwszych treningów z opaską na ręce. Nareszcie nastał ten czas. Wiedzieliśmy, że Redmi Smart Band Pro ma wysoko postawioną poprzeczkę, dlatego nie spodziewaliśmy się niczego innego, jak tylko czegoś naprawdę ekstra. Współczesne sportowe technologie powinny sprostać codziennym wyzwaniom i każdemu intensywnemu treningowi. Więc wszyscy myśleli tylko o jednym: Czy Redmi Smart Band Pro podoła postawionym mu zadaniom?

Wszechstronność

Redmi Smart Band Pro jest przede wszystkim zegarkiem sportowym, a co za tym idzie, musi być przydatny podczas różnego rodzaju treningów. I w tym aspekcie produkt zdobywa 6 z plusem. O ile w szkole o taką notę było trudno, tu nowy Redmi otrzymał ją niemal z automatu. Wszystko dlatego, że oddaje do naszej dyspozycji ponad 110 trybów treningowych. Nie byliśmy w stanie wymyślić żadnego typu ćwiczeń, którego nie znaleźlibyśmy w zgrabnym menu opaski. Tak duży zakres możliwości sprosta nawet najtrudniejszym warunkom. Z Redmi Smart Band Pro można korzystać nawet na basenie, dzięki wodoodporności na poziomie 5ATM.

Na każde warunki

Przez ostatnie dwa tygodnie testowania pogoda bywała zmienna. Miało to jednak swoje plusy, ponieważ udało się nam sprawdzić, jak Redmi Smart Band Pro zachowuje się w ostrym słońcu oraz podczas śnieżnej zawiei. W obu przypadkach nie natknęliśmy się na problemy. W mocnym świetle dnia ekran nadal pozostawał czytelny, a śnieg i ujemna temperatura nie wpłynęły na działanie produktu. Te wyniki w ogromnym stopniu przyczyniły się do pozytywnej oceny naszej nowości, ponieważ znaczna część użytkowników, tego typu rozwiązania stosuje właśnie podczas aktywności na świeżym powietrzu.

Czy wywiązuje się z obietnic?

W tej kwestii nie powinno być już żadnych wątpliwości! Redmi Smart Band Pro robi to, co ma robić i robi to... dobrze! Treningi z jego udziałem były monitorowane bardzo dokładnie, a opaska nawet podczas maksymalnego wysiłku pozostawała na swoim miejscu. Guma, na której umieszczony jest zegarek nie podrażnia, ani nie ,,wbija” się w nadgarstek. Ekran działa płynnie i daje czytelny obraz, a wszystko składa się na znakomity produkt, jakim jest Redmi Smart Band Pro.

Будьте в курсі
Я погоджуюся на обробку моїх персональних даних ROLV Group Sp. z o. o. з юридичною адресою вул. Traktowa 6, 05-800 Pruszków, з метою надсилання маркетингового контенту компанією ROLV Group sp. z o. o. з зареєстрованим офісом у Прушкуві та її партнерами електронною поштою (через адресу електронної пошти) та/або SMS (через номер телефону). призначено на рахунок), а також листування щодо оцінки моєї покупки. Я підтверджую, що можу відкликати свою згоду в будь-який час і що відкликання згоди не впливає на законність надісланої маркетингової інформації. Більше в нашій політиці конфіденційності.