Tak świętowaliśmy urodziny Xiaomi Store!

Tak świętowaliśmy urodziny Xiaomi Store!

Xiaomi Store mieszczący się w Centrum Handlowym Westfield Arkadia w Warszawie przy Alei Jana Pawła II 82 to nasz reprezentacyjny salon, o którego urodzinach nie mogliśmy zapomnieć! W końcu oszenie tak zaszczytnego tytułu, jak “największy sklep Xiaomi w Europie Środkowo-Wschodniej” nie tylko napawa nas ogromną dumą, ale także zobowiązuje. Jak za dotknięciem czarodziejskiej różdżki minął nam kolejny rok działalności w tym wspaniałym miejscu, co postanowiliśmy uczcić w sposób, jaki Mi Fani lubią najbardziej. Nie przeszkodził nam w tym nawet mocno dający się we znaki przedświąteczny harmider, goszczący na przestrzeni ostatnich tygodni na stołecznych ulicach.

Świętowanie na całego!

Specjalnie na urodzinowy weekend, który hucznie rozpoczęliśmy już w piątek (17 grudnia) i zakończyliśmy w niedzielę (19 grudnia), przygotowaliśmy sporą dawkę promocyjnych ofert, które swym zasięgiem objęły cieszące się największą popularnością produkty Xiaomi. Wśród nich nie mogło zabraknąć naszych flagowych smartfonów, ale też sprzętów smart domu, zdobywających z roku na rok coraz to większe grono miłośników. Oferowane przez nas rabaty obowiązywały jedynie stacjonarnie w Xiaomi Store Westfield Arkadia, a ilości były limitowane. Jednak, gdy najwyższe obniżki osiągają wartość rzędu -44%, to nawet dzieląca odległość nie powinna stanowić żadnej przeszkody do osiągnięcia upragnionego celu.

Urodzinowa oferta

W bardzo konkurencyjnych cenach można było wejść w posiadanie jednych z najlepszych tegorocznych smartfonów, tj. Mi 11i 5G 8/256 GB w kolorze Cosmic Black czy Xiaomi 11 Lite 5G NE, który dostępny był we wszystkich możliwych konfiguracjach i odcieniach. Nie zabrakło też promocji na ulubione sprzęty smart domu, pośród których znalazł się odkurzacz autonomiczny Xiaomi Mi Robot Vacuum-Mop Pro czy oczyszczacz powietrza Xiaomi Mi Air Purifier Pro H, które można było upolować za niespełna 1000 zł. Urodzinową ofertę dopełniły akcesoria Xiaomi, znajdujące swoje zastosowanie w życiu codziennym tj. Mi Watch Lite, Mi Smart Band 6, Mi Hair Dryer H300, Mi True Wireless Earphones 2 Basic i wiele, wiele innych.

Mamy jednak nadzieję, że ta imponująca lista przecen bestsellerowych urządzeń Xiaomi zadziała na Ciebie przede wszystkim motywująco i będzie świetnym bodźcem do śledzenia naszej strony lub naszych mediów społecznościowych (Facebook,Instagram) i bycia na bieżąco z rozmaitymi akcjami promocyjnymi, których w każdym miesiącu mamy pod dostatkiem.

Co to był za weekend!

A może należysz do grona szczęśliwców, którzy na co dzień mieszkają w Warszawie bądź tych, którzy na skutek splotu bliżej nieznanych okoliczności w dniach 17-19 grudnia przebywali w jej bliskich okolicach i skorzystali z naszych wyjątkowych ofert? Jeśli tak, to mamy nadzieję, że udało Ci się podczas tego weekendu upolować sprzęt swoich marzeń. Wachlarz dostępnych produktów był naprawdę imponujący, jednak chętnych na wejście w ich posiadanie było równie dużo. Zainteresowanie urodzinami salonu Xiaomi Store w CH Westfield Arkadia przeszło nasze najśmielsze oczekiwania.

Chcąc nie chcąc zbiegło się ono w czasie nie tylko z jedną z niewielu niedziel handlowych w roku, lecz także z ostatnim przedświątecznym weekendem. Ten wspaniały zbieg okoliczności zaowocował taką frekwencją, jaką tylko mogliśmy sobie wymarzyć. Podczas tych trzech intensywnych dni wszystkie kasy funkcjonowały na pełnych obrotach, a nasza najlepsza na świecie obsługa jak zawsze stanęła na wysokości zadania. Ogromnie zależało nam na tym, by każda z odwiedzających nas osób nie tylko otrzymała satysfakcjonującą ją poradę, ale przede wszystkim opuściła nasz salon z uśmiechem na twarzy i wymarzonym produktem Xiaomi w ręce. Mamy nadzieję, że to wszystko udało się nam osiągnąć.

Будьте в курсі
Я погоджуюся на обробку моїх персональних даних ROLV Group Sp. z o. o. з юридичною адресою вул. Traktowa 6, 05-800 Pruszków, з метою надсилання маркетингового контенту компанією ROLV Group sp. z o. o. з зареєстрованим офісом у Прушкуві та її партнерами електронною поштою (через адресу електронної пошти) та/або SMS (через номер телефону). призначено на рахунок), а також листування щодо оцінки моєї покупки. Я підтверджую, що можу відкликати свою згоду в будь-який час і що відкликання згоди не впливає на законність надісланої маркетингової інформації. Більше в нашій політиці конфіденційності.