W salonie z Xiaomi

W salonie z Xiaomi

Salon to bez wątpienia pomieszczenie, które śmiało można mianować najbardziej obleganym miejscem każdego domu. To istne “centrum dowodzenia”, stanowiące punkt rodzinnych spotkań, zarówno tych mniej, jak i bardziej formalnych. Zatem szalenie ważne jest, aby nie zabrakło w nim sprzętów, dostarczających całej rodzinie rozrywki, a także mających dobry wpływ na jej zdrowie i samopoczucie. O jakich sprzętach z ekosystemu Xiaomi warto pomyśleć podczas urządzania własnego mieszkania i dlaczego są one godne uwagi? Na te i inne pytania postaramy się znaleźć odpowiedź w dzisiejszym artykule. Zaczynajmy!

Xiaomi Smart Air Purifier 4 Pro

Kolejne ważne miejsce na mapie Twojego salonu, powinno należeć nie do kogo innego, jak do najnowszego oczyszczacza powietrza Xiaomi. Podobnie, jak poprzedzające go modele odznacza się komponentami najwyższej jakości, które zostały wzbogacone w dodatkowe możliwości. Wszystko to z myślą nie tylko o coraz bardziej wymagających użytkownikach, ale przede wszystkim o coraz większym zanieczyszczeniu powietrza w najbliższym otoczeniu. Gęstniejący smog, papierosowy dym, wszechobecne alergeny oraz rozmaitych rozmiarów pyłki czy drobinki kurzu - to wszystko każdego dnia niekorzystnie wpływa na zdrowie Twoje i Twoich najbliższych. W trosce o nie warto rozważyć kupno Xiaomi Smart Air Purifier 4 Pro, którego 99,7% skuteczności mówi sama za siebie. To oczyszczacz stworzony do oczyszczania powierzchni o metrażu oscylującym w granicach 60 m². Charakteryzuje go bardzo niski poziom hałasu (dedykowany tryb nocny), co czyni go sprzętem mającym na względzie Twój niezakłócony sen. Rdzeń Xiaomi Smart Air Purifier 4 Pro stanowi zaawansowany filtr 3 w 1, o którego wymianie nie musisz pamiętać. Oczyszczacz sam przypomni Ci o tym, gdy tylko zajdzie taka konieczność, podczas gdy Ty będziesz korzystać z możliwości, jakie daje Ci sterowanie nim z poziomu aplikacji.

Mi Handheld Vacuum Cleaner G10

Odkurzanie spędza Ci sen z powiek? Czas raz na zawsze rozprawić się z tym niemiłym obowiązkiem, a legendy o niekończących się kablach czy splątanych rurach puścić w niepamięć. Z pomocą w sobotnich porządkach przybędzie on - Mi Handheld Vacuum Cleaner G10 w całej swej okazałości, wyręczając Cię z odkurzania i… mopowania! Możesz mieć pewność, że już po pierwszym bliskim spotkaniu, trudno będzie Ci się z nim rozstać, zachwycając nie tylko wyjątkowym designem, ale przede wszystkim wszechstronną funkcjonalnością. Odkurzacz Xiaomi to profesjonalista w swoim fachu, który cechuje się niezrównaną mocą (25000 obrotów na minutę!), wytrzymałą baterią (do 65 minut ciągłej pracy) oraz inteligentną szczotką podłogową, która rozpozna podłoże i dostosuje do niego swoje położenie.

Mi LED Smart Bulb

Zacznijmy może od prostej zagadki. Niezbędne po zmroku, a w każdym domu jest ich pod dostatkiem. Co to takiego? Oczywiście mamy tu na myśli żarówki, których posiadanie wiąże się z coraz dłuższą listą udogodnień. Nie inaczej jest z inteligentnymi żarówkami LED Xiaomi, które dostępne są w odcieniach Warm White i Cool White. Dla obu z nich z pewnością znajdzie się zastosowanie w Twoim salonie. Jeśli jest on miejscem, w którym pracujesz i tym samym wiąże się to z większym poziomem koncentracji z Twojej strony, wybierz chłodny odcień (Cool White). Z kolei, jeśli jest to przede wszystkim przestrzeń, w której odpoczywasz i spędzasz swój wolny czas, postaw na ciepły odcień (Warm White). Każdy wariant żarówki Mi LED Smart Bulb ma możliwość inteligentnego sterowania, która pozwoli Ci zarówno na szybkie włączenie oraz wyłączenie, jak i przyciemnienie bądź rozjaśnienie. Wystarczy dedykowana aplikacja na telefon lub komenda głosowa, która dzięki obecności Asystenta Google pozwoli Ci manewrować nią dosłownie “na zawołanie”. Ponadto żarówki Xiaomi cechują się bardzo dużą żywotnością, która przy użytkowaniu przez 6h dziennie, zaowocuje aż 11 latami wspólnej, świetlanej przyszłości…

Xiaomi TV Q1 E 55"

W dzisiejszych czasach telewizor to sprzęt, bez którego trudno wyobrazić sobie prawdziwy polski dom, a co za tym idzie także salon. To w tym pomieszczeniu zajmuje on bowiem zaszczytne miejsce, wokół którego co roku w okolicach 24 grudnia gromadzi się cała bliższa i dalsza rodzina, czekająca z niecierpliwością na coroczny seans Kevina. Kolejna okazja ku temu, będzie co prawda za przeszło 11 miesięcy, jednak już teraz warto pomyśleć o sprzęcie, który jak najlepiej sprosta temu ważnemu zadaniu. Jesteśmy pewni, że w tej roli idealnie sprawdzi się Xiaomi TV Q1 E 55”. Jego pokaźnych rozmiarów przekątna w zestawieniu z rozdzielczością 4K oraz obsługą technologii takich jak Dolby Vision® i HDR 10+, będzie gwarancją dostrzeżenia najdrobniejszych szczegółów, które być może pozwolą na odkrycie nowych “smaczków” w scenach, które wydawać by się mogło, że znamy już na pamięć. Dopełnienie wyjątkowych parametrów wizualnych w postaci bezramkowej obudowy, obecności systemu Android TV™ 10 czy możliwości sterowania głosem, będzie gwarancją wyłącznie fantastycznie spędzonych wieczorów, obfitujących w iście kinowe doznania.

Будьте в курсі
Я погоджуюся на обробку моїх персональних даних ROLV Group Sp. z o. o. з юридичною адресою вул. Traktowa 6, 05-800 Pruszków, з метою надсилання маркетингового контенту компанією ROLV Group sp. z o. o. з зареєстрованим офісом у Прушкуві та її партнерами електронною поштою (через адресу електронної пошти) та/або SMS (через номер телефону). призначено на рахунок), а також листування щодо оцінки моєї покупки. Я підтверджую, що можу відкликати свою згоду в будь-який час і що відкликання згоди не впливає на законність надісланої маркетингової інформації. Більше в нашій політиці конфіденційності.