Triumf Xiaomi na Tech Awards 2021

Triumf Xiaomi na Tech Awards 2021

Styczeń to bez wątpienia moment snucia planów na przyszłość i tworzenia noworocznych postanowień, które w mniejszym bądź większym stopniu doczekają się swojej realizacji. Początek nowego roku to także miesiąc podsumowań, nagród czy wyróżnień dotyczących rozmaitych faktów, które miały miejsce w minionych dwunastu miesiącach. Dziś całą swą uwagę skupimy na jednym z najważniejszych wydarzeń w branży technologicznej, jakim jest plebiscyt Tech Awards. Jego najnowsza edycja jest dla nas niemałym powodem do dumy. Wśród tegorocznych laureatów nie zabrakło produktów Xiaomi, które cieszą się ogromnym uznaniem Mi Fanów. Czy potrafisz zgadnąć w ciemno nasze dwa zwycięskie sprzęty? Podpowiemy tylko, że ich wybór nie powinien być żadnym zaskoczeniem, a jeśli nie lubisz zgadywanek to czytaj dalej, aby czym prędzej rozwiać swoje wszelkie wątpliwości.

Redmi Note 10 Pro

Jego obecność na zwycięskim miejscu podium w kategorii smartfon ekonomiczny nie powinna w zasadzie nikogo dziwić, a jedynie wprawiać w zakłopotanie całą konkurencję. Ze świecą bowiem szukać smartfonu, który może pochwalić się lepszym stosunkiem jakości do ceny niż Xiaomi Redmi Note 10 Pro. Dość wysoką poprzeczkę ustanowili mu jego poprzednicy (Redmi Note 8 Pro i Redmi Note 9 Pro), jednak tym wyróżnieniem udowodnił on nie tylko, że jest ich godnym następcą, ale też przede wszystkim, że na tej półce cenowej nie ma sobie równych. Parametry takie jak aparat 108 MP, pojemna bateria 5020 mAh w połączeniu z szybkim ładowaniem 33 W i wyświetlacz AMOLED z odświeżaniem na poziomie 120 Hz, mieszczące się w budżecie około 1500 zł niech będą tego najlepszym potwierdzeniem. Gdy weźmiemy pod lupę kolejne cechy smartfona Redmi Note 10 Pro… jest już tylko lepiej. Całość w ryzach trzyma procesor wysokiej próby, czyli Qualcomm® Snapdragon™ 732G, który jest wprost nie do zatrzymania. Kroku dotrzymują mu głośniki stereo, dostarczające dźwięk w jakości wbijającej w fotel i powalającej na kolana. Jakby tego było mało, na straży odporności na zachlapania oraz ochrony oczu przed szkodliwym działaniem światła niebieskiego stoją odpowiednio certyfikaty IP53 oraz Eye Care Display. Czy powyższe argumenty w zupełności przemawiają za nagrodą na koncie Xiaomi Redmi Note 10 Pro? Nie mamy ku temu najmniejszych złudzeń.

Mi Electric Scooter 3

Choć na rodzimym rynku najnowsza hulajnoga Xiaomi zadebiutowała dopiero w czwartym kwartale 2021 roku (początek października), to był to wystarczający czas na wielki sukces w kategorii Elektromobilność - Urządzenie transportu osobistego. Mi Electric Scooter 3 to odpowiedź na potrzeby naszych czasów, w których na znaczeniu coraz bardziej zaczynają zyskiwać takie pojęcia jak niezależność czy ekologia. Hulajnoga Xiaomi nie dość, że swym zasięgiem zahacza o każde z nich, to także może poszczycić się wyjątkowymi podzespołami i designem, co czyni ją jedną z najatrakcyjniejszych propozycji na rynku elektrycznych jednośladów. Stosunkowo krótka obecność na rynku z pewnością zadziałała na korzyść Mi Electric Scooter 3, o której było głośno jeszcze na kilka tygodni po oficjalnej premierze. Dwa wyjątkowe odcienie (Onyx Black i Gravity Gray) w połączeniu z minimalistycznym designem i mocą na poziomie 600W stanowią mieszankę, która sukces ma wypisany na… dwóch rozpędzonych kołach. Płynna jazda,daleki zasięg (do 30 km) czy trzy tryby prędkości to tylko nieliczne z udogodnień, jakie będą czekać na Ciebie po złapaniu za stery hulajnogi Xiaomi. Zawiezie Cię ona wszędzie tam, gdzie potrzebujesz, nie zważając na wszechobecne korki czy roboty drogowe. Mi Electric Scooter 3 to pojazd elektryczny, którego funkcjonalność, jak i wyposażenie bronią nadanego jej tytułu.

Żadna z powyższych gratyfikacji nie miałaby miejsca gdyby nie Wy, drodzy Mi Fani. Dziękujemy Wam po stokroć za gotowość do oddawania swoich głosów na produkty Xiaomi. Aż dwa odznaczenia w ramach plebiscytu Tech Awards to kolejny dowód na Waszą niezawodność i ogromne zaufanie, jakim obdarzyliście nas już niezliczoną ilość razy. Dziękujemy!

Будьте в курсі
Я погоджуюся на обробку моїх персональних даних ROLV Group Sp. z o. o. з юридичною адресою вул. Traktowa 6, 05-800 Pruszków, з метою надсилання маркетингового контенту компанією ROLV Group sp. z o. o. з зареєстрованим офісом у Прушкуві та її партнерами електронною поштою (через адресу електронної пошти) та/або SMS (через номер телефону). призначено на рахунок), а також листування щодо оцінки моєї покупки. Я підтверджую, що можу відкликати свою згоду в будь-який час і що відкликання згоди не впливає на законність надісланої маркетингової інформації. Більше в нашій політиці конфіденційності.