Odkurzaj z Xiaomi Robot Vacuum-Mop 2C

Odkurzaj z Xiaomi Robot Vacuum-Mop 2C

Wracasz bez sił z pracy, a w domu czeka na Ciebie mozolne odkurzanie? Phi, nie z automatycznym robotem sprzątającym Robot Vacuum-Mop 2C! W świecie zaproponowanym przez Xiaomi rozsiadasz się wygodnie w fotelu i włączasz ulubiony serial lub grę, a odkurzacz sam załatwia za Ciebie brudną robotę. Nie dowierzasz? Czytaj dalej!

Mapę ma w jednym… czujniku

Podróżując po Twoim mieszkaniu, Xiaomi Robot Vacuum-Mop 2C kolekcjonuje cenne dane pozwalające mu na optymalizację przyszłych tras i maksymalną skuteczność podczas zaciętej walki z brudem. Wirtualna mapa jest tworzona w czasie rzeczywistym, a Ty otrzymujesz jej podgląd po połączeniu z intuicyjną aplikacją. Nie chcesz, żeby odkurzacz zapuszczał się w prywatne zakamarki mieszkania? Wystarczy, że patrząc na niego ostrym wzrokiem, odznaczysz na swoim smartfonie zakazany obszar, a odkurzacz już nigdy bez Twojego przyzwolenia się tam nie zapuści. To dokładnie tak jak z Twoim ukochanym zwierzakiem, z małą różnicą, że Xiaomi Robot Vacuum-Mop 2C zawsze Cię posłucha.

To tylko wody szklanka

Wbrew temu, co pierwsze nasuwa się na myśl, nie opisujemy tu słynnej śląskiej zupy, a zintegrowany z odkurzaczem zbiornik na wodę o pojemności 200 ml, pozwalający Robot Vacuum-Mop 2C na skuteczne mopowanie zabrudzonych powierzchni. Słodki napój rozlał się na podłogę, a może ukochany czworonóg przebiegł ubłoconymi łapkami po błyszczącym parkiecie? Nie pora na troski i nerwy, najnowszy odkurzacz automatyczny Xiaomi zajmie się tym i w mgnieniu oka rozprawi z lepkim problemem. 3 specjalne tryby pozwolą dostosować intensywność mopowania do indywidualnych potrzeb, dzięki czemu zaoszczędzisz cenną energię oraz wodę. Możesz szybko przełączać się między nimi w locie dzięki aplikacji na Twoim telefonie.

Nie umknie mu żaden paproch

Nawet najbardziej funkcjonalny i napakowany technologią odkurzacz jest niczym, jeżeli brakuje mu odpowiedniej porcji mocy. Potężny silnik zainstalowany w Xiaomi Robot Vacuum-Mop 2C potrafi wygenerować imponujące 2200 Pa czystej mocy ssącej, gwarantującej perfekcyjną czystość nawet w długo nieodkurzanym pomieszczeniu. Pojemny zbiornik na nieczystości potrafi zebrać ich aż 600 ml, przez co masz pewność, że odkurzacz zapełniony kurzem nie przerwie nagle swojej pracy.

Zwinna bestia

Najnowsze odkurzacze Xiaomi muszą trenować akrobatykę, by sprostać pracy w najróżniejszych scenariuszach. Dowodem na to jest zdolność sprawnego pokonywania nierówności i przeszkód nawet do 2 cm oraz możliwość prześlizgiwania się pod niskimi meblami i innymi obiektami, dzięki zaledwie 8.2 cm wysokości obudowy. Gdy odkurzacz poczuje zmęczenie, automatycznie powróci do swojej stacji dokującej i będzie kontynuował sprzątanie, gdy tylko podładuje siły. To idealne rozwiązanie podczas odkurzania dużych domów oraz pewność, że robot sprzątający Xiaomi będzie zawsze pełen energii i gotowy do akcji.

Chcesz go już, prawda?

Czy to możliwe, że nie możesz już się doczekać sprzątania? Zapisz się do naszego newslettera, a otrzymasz informację, gdy tylko odkurzacz Xiaomi Robot Vacuum-Mop 2C pojawi się w naszym sklepie. Zachęcamy również do zapoznania się z aktualną ofertą odkuczaczy autonomicznych Xiaomi dostępnych na stronie Mi-Home.pl!

Будьте в курсі
Я погоджуюся на обробку моїх персональних даних ROLV Group Sp. z o. o. з юридичною адресою вул. Traktowa 6, 05-800 Pruszków, з метою надсилання маркетингового контенту компанією ROLV Group sp. z o. o. з зареєстрованим офісом у Прушкуві та її партнерами електронною поштою (через адресу електронної пошти) та/або SMS (через номер телефону). призначено на рахунок), а також листування щодо оцінки моєї покупки. Я підтверджую, що можу відкликати свою згоду в будь-який час і що відкликання згоди не впливає на законність надісланої маркетингової інформації. Більше в нашій політиці конфіденційності.