Recenzja Xiaomi 12 Pro

Recenzja Xiaomi 12 Pro

“Nie mam miejsca na telefonie” - takiego stwierdzenia od posiadacza Xiaomi 12 Pro prędko nie usłyszysz. Smartfon o mistrzowskim wykonaniu i pojemności, która niejednemu zawróciła w głowie, pomieści całe mnóstwo filmów, zdjęć i aplikacji. Spraw sobie Xiaomi 12 Pro z pamięcią 12/256GB i pożegnaj się z systemowymi ograniczeniami! Zapoznaj się z lepszymi możliwościami już dziś, zapraszamy do lektury…

Zawsze przy Tobie

Bez telefonu jak bez ręki! Często wprost nie można pozwolić sobie na taki scenariusz. Wybierając Xiaomi 12 Pro, na pewno nie będziesz mieć ochoty opuszczać go ani na chwilę. Dzięki wytrzymałej 4600 mAh baterii nie będzie to konieczne! Nawet jeśli po licznych godzinach spędzonych na fotografowaniu, oglądaniu filmów i serialów, smartfon błyskawicznie wróci do pełni sił, dzięki technologii ładowania Xiaomi HyperCharge 120 W. Najlepsze wrażenia będziesz mieć zawsze pod ręką, bo Xiaomi 12 Pro jest wiecznie gotowy do działania.

Zdjęcia jak z okładki magazynu

Zestaw trzech aparatów w smartfonie to już żadna nowość, jednak rozdzielczość każdego na poziomie 50MP to już coś! Obiektywy szerokokątny, ultraszerokokątny o polu widzenia 115˚ oraz teleobiektyw o ogniskowej równej 48mm to nie lada zestaw, nie tylko dla laika, a także dla tych, którzy fotografię mają we krwi. Z takim sprzętem możesz tworzyć wyjątkowe sesje, zatrzymując w kadrach ulotne piękno otaczających scenerii, nawet po zmroku. Zaufaj możliwościom nowego Xiaomi 12 Pro, wykorzystaj tryb nocny i daj się zaskoczyć fenomenalnym efektom.

Zobacz to wyraźniej

Nie da się poruszyć tematu Xiaomi 12 Pro bez napomknięcia o jego wyjątkowym ekranie, jakim jest 6,73'' AMOLED. Wyświetlacz o rozdzielczości WQHD+ jak na topowy produkt Xiaomi przystało, charakteryzuje się błyskawiczną responsywnością. Stopień próbkowania dotyku sięga aż 480Hz, a sam obraz odświeżany jest z częstotliwością 120 Hz. Te parametry przekładają się nie tylko na fenomenalne doznania wizualne, a także na poprawę wyników podczas najrozmaitszych rozgrywek.

Usłysz to lepiej

Do szczęścia brakuje już tylko fenomenalnego dźwięku. Pewnie już się domyślasz, że i tego nie zabrakło na pokładzie Xiaomi 12 Pro. System aż czterech głośników stereo zapewni Ci niepowtarzalne emocje podczas gier i seansów filmowych. Wysokie, jak i niskie tony usłyszysz w najlepszej możliwej jakości, bez szelestów i zakłóceń.

Zamów nowy Xiaomi 12 Pro już teraz i przekonaj się o tym na własne… uszy! No śmiało, nie ma na co czekać…

Будьте в курсі
Я погоджуюся на обробку моїх персональних даних ROLV Group Sp. z o. o. з юридичною адресою вул. Traktowa 6, 05-800 Pruszków, з метою надсилання маркетингового контенту компанією ROLV Group sp. z o. o. з зареєстрованим офісом у Прушкуві та її партнерами електронною поштою (через адресу електронної пошти) та/або SMS (через номер телефону). призначено на рахунок), а також листування щодо оцінки моєї покупки. Я підтверджую, що можу відкликати свою згоду в будь-який час і що відкликання згоди не впливає на законність надісланої маркетингової інформації. Більше в нашій політиці конфіденційності.