Telewizory Xiaomi z serii Mi TV 5X

Telewizory Xiaomi z serii Mi TV 5X

Serwisy streamingowe przyzwyczaiły nas do serwowania filmowych premier nawet na krótko po ich debiutach na wielkim ekranie. Rozbudowana oferta zachęca, by przygotować popcorn, wygodnie rozłożyć się w fotelu i dać całkowicie pochłonąć się magii kinowej rozrywki. Jednak do tego potrzeba jeszcze jednego ważnego czynnika, jakim jest dobór odpowiedniego telewizora. W tym artykule przedstawimy srebrne ekrany Xiaomi z serii Mi TV 5X. Czym się charakteryzują i jakiej jakości obrazu możemy się po nich spodziewać? Zostańcie z naMi!

Wizualny przepych

Telewizor to oczywiście przede wszystkim obraz, a w serii Mi TV 5X zdecydowanie jest na co popatrzeć! Matryca 4K w rozmiarze 43", 50" lub 55" zaskakuje szczegółowością i bogactwem kolorów. To między innymi zasługa technologii HDR10+, Dolby Vision oraz Vivid Picture Engine 2, umożliwiającej wyświetlanie szerokiej palety barw DCI-P3 94%. Tak rozbudowane zaplecze najnowocześniejszych rozwiązań sprawi, że ekran wypełni się miliardem żywych kolorów, a czerń będzie głęboka, jak nigdy wcześniej. Pieczę nad perfekcyjną płynnością obrazu sprawuje funkcja Reality Flow, będąca rozbudowaną wersją silnika MEMC. To dzięki niej przepełnione szybką akcją filmy zobaczysz w pełnej ostrości, bez opóźnień i niepożądanego “smużenia”.

Poczuj dźwięk

Jeżeli kinetoskop nie stoi w Twojej piwnicy, a Ty nie należysz do grupy miłośników niemego kina, z pewnością ucieszysz się na wiadomość o tym, że telewizory z serii Mi TV 5X zostały wyposażone w głośniki wspierające Dolby Atmos. To zaawansowana technologia dźwięku przestrzennego, która jest nieodzownym elementem dla wielbicieli kinowych wrażeń. Warianty Mi TV 5X 50" oraz 55" mogą dodatkowo liczyć na spory zapas mocy audio. Głośniki 40W to wszystko, czego potrzebujesz, by nie tylko usłyszeć, ale także poczuć każdy dźwięk, jak podczas seansu filmowego w ulubionym kinie. Koniec z wybieraniem dodatkowych głośników, bo te wbudowane w telewizorze brzmią jak z antycznego radia. Mi TV 5X to gwarancja pełnego i głębokiego dźwięku, od razu po wyjęciu z pudełka.

Nieopisana wygoda

Szybki system PatchWall 4 to klucz do wygody podczas codziennego relaksu. Wszystkie najważniejsze funkcje zostaną wyświetlone na ekranie głównym, a inteligentne podpowiedzi zasugerują materiały, które mogą Cię zainteresować. Integracja z serwisem IMDb usprawni długotrwały proces wyboru idealnego filmu na wieczór, dzięki informacji o jego kategorii, czasie trwania oraz ocenach użytkowników. Nie chcesz tracić czasu na wpisywanie długich komend? Wystarczy, że naciśniesz jeden przycisk na pilocie, a moc Twojego głosu sprawi, że będziesz w stanie szybko uruchamiać ulubione aplikacje, gry czy filmy. Kontroluj swój TV przy jak najmniejszym wysiłku, w końcu to Twój czas na odpoczynek!

Czy seria Mi TV 5X będzie dostępna na Mi-Home.pl? Koniecznie zasubskrybuj nasz newsletter, wpisując w tym miejscu adres email, a gdy to nastąpi, od razu Cię o tym powiadomimy. Zachęcamy również do sprawdzenia telewizorów dostępnych w naszym sklepie, klikając tutaj – jest z czego wybierać!

Будьте в курсі
Я погоджуюся на обробку моїх персональних даних ROLV Group Sp. z o. o. з юридичною адресою вул. Traktowa 6, 05-800 Pruszków, з метою надсилання маркетингового контенту компанією ROLV Group sp. z o. o. з зареєстрованим офісом у Прушкуві та її партнерами електронною поштою (через адресу електронної пошти) та/або SMS (через номер телефону). призначено на рахунок), а також листування щодо оцінки моєї покупки. Я підтверджую, що можу відкликати свою згоду в будь-який час і що відкликання згоди не впливає на законність надісланої маркетингової інформації. Більше в нашій політиці конфіденційності.