Xiaomi gra z WOŚP 2023

Xiaomi gra z WOŚP 2023

Wspieranie Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy stało się ogólnoświatową tradycją. Zimową porą oprócz białego śniegu, na przystankach, kurtkach, czapkach i smartfonach zaczynają pojawiać się kultowe naklejki w kształcie serc. Można je zauważyć w małych polskich miasteczkach, ale i w ogromnych metropoliach, również za granicą, a nawet na Brodway’u! Przylepki stanowią formę przypomnienia o tym, że warto pomagać. Jak co roku i my postanowiliśmy przyłożyć się do zbiórki pieniędzy. 31 finał WOŚP ma na celu zgromadzenie środków na rzecz walki z sepsą. Z tej okazji na licytację wystawiliśmy jedyny dostępny w Polsce egzemplarz wyjątkowego smartfonu Xiaomi 12T Pro Daniel Arsham Edition. Chcesz dowiedzieć się o nim więcej? Zapraszamy do czytania.

Smartfon jeden na 38 milionów!

Chcesz pomóc i przy okazji zdobyć coś niepowtarzalnego? Zachęcamy do udziału w licytacji Xiaomi 12T Pro Daniel Arsham Edition. Telefon zaprojektowany przy współpracy Xiaomi i znakomitego amerykańskiego artysty Dalniel’a Arsham’a jest niezwykle pożądany. Łowcy nietuzinkowych projektów mieli szansę kupić go w wybranych sklepach we Francji, Włoszech, Niemczech i Hiszpanii. Wyprodukowano jedynie 2000 egzemplarzy na całą Europę. Jak można zauważyć, sprzedaż była mocno ograniczona. Masz więc szansę zostać pierwszą osobą w Polsce, której uda się zdobyć ten smartfon!

Co wyróżnia Xiaomi 12T Pro Daniel Arsham Edition?

Niezwykłe możliwości fotograficzne, ogromna pojemność i wytrzymała bateria to dopiero początek. ‘’Płótnem’’, czarującego dzieła Daniela Arshama stał się supermocny smartfoon Xiaomi 12T Pro o imponującej specyfikacji. Wielka moc płynąca z procesora Snapdragon® 8+ Gen 1 utrzymywana przez ogromne ogniwo o pojemności 5000mAh przydaje się podczas najbardziej wymagających zadań. Telefon naładujesz błyskawicznie przy użyciu załączonej do opakowania ładowarki o mocy 120W z funkcją HyperCharge. Zdjęcia zrobione za pomocą Xiaomi 12T Pro Daniel Arsham Edition wyróżnią się na tle pozostałych, a zadba o to nie jeden, a trzy obiektywy (200MP+8MP+2MP)!

Ponadczasowe znaczenie projektu

W swoich pracach, Daniel Arsham często nawiązuje do znaczenia czasu w życiu człowieka. Podobnie było i w przypadku projektu z Xiaomi. Kolorystyka i design Xiaomi 12T Pro Daniel Arsham Edition mają sprawić, że nawet po latach, zechcesz powracać do niego tak jak do ulubionego obrazu, czy książki. Każdy detal, zarówno opakowanie, tapeta, obudowa, ale i ładowarka, kabel i instrukcja, zostały zachowane w niepowtarzalnej kolorystyce, która niezaprzeczalnie - robi wrażenie. Wystarczy spojrzeć!

Licytuj na Allegro.pl!

Zdążyliśmy opublikować już aukcję na platformie allegro.pl. Odnajdziesz ją, klikając w ten link. Zapraszamy do licytacji i zachęcamy do pomocy na rzecz Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Pamiętaj, liczy się każda złotówka!

Будьте в курсі
Я погоджуюся на обробку моїх персональних даних ROLV Group Sp. z o. o. з юридичною адресою вул. Traktowa 6, 05-800 Pruszków, з метою надсилання маркетингового контенту компанією ROLV Group sp. z o. o. з зареєстрованим офісом у Прушкуві та її партнерами електронною поштою (через адресу електронної пошти) та/або SMS (через номер телефону). призначено на рахунок), а також листування щодо оцінки моєї покупки. Я підтверджую, що можу відкликати свою згоду в будь-який час і що відкликання згоди не впливає на законність надісланої маркетингової інформації. Більше в нашій політиці конфіденційності.