Boski Xiaomi Point w Częstochowie

Boski Xiaomi Point w Częstochowie

Częstochowa to kolejny punkt na mapie Polski, do którego zawitały produkty Xiaomi i mają się w nim one naprawdę dobrze! Wszystko to za sprawą wyjątkowego miejsca, jakim jest częstochowski Xiaomi Point. Lokalizacja w samym centrum Starego Miasta z pewnością gra na jego korzyść, a licząca przeszło 200 tysięcy lokalna społeczność, to doskonałe potwierdzenie konieczności jego istnienia.

Częstochowa da się lubić

Częstochowa to miasto, które zajmuje istotne miejsce w sercach znacznej ilości Polaków. Nie tylko ze względu na niemal 800-letnią tradycję, ale przede wszystkim na ważną rolę, jaką odgrywa, piastując miano głównego ośrodka kultu maryjnego i pielgrzymowania. Ponadto w jej granicach funkcjonują liczne muzea oraz rozpościerają się liczne parki i aleje. Położenie w południowej części Polski sprzyja ruchowi turystycznemu wraz z bliską odległością autostrady A1 na czele. Powodów dla odwiedzenia Częstochowy jest jednak znacznie więcej niż te, które wydają się oczywiste na pierwszy rzut oka, a ich liczenie powinno iść w setkach, jeśli nie tysiącach! Dlaczego?

Taką wartość osiąga bowiem ilość sprzętów Xiaomi, jakie możesz kupić w częstochowskim punkcie sprzedaży Xiaomi. Dotychczasowy smartfon odmówił Ci posłuszeństwa? Wyjeżdżasz na długo planowany urlop i potężny powerbank jest na wagę złota? A może po prostu potrzebujesz autonomicznego odkurzacza, który wyręczy Cię z przykrych obowiązków i zagwarantuje większą ilość wolnego czasu? Rozwiązanie każdego z tych problemów znajdziesz pod jednym adresem…

Stary Rynek 19

W tutejszym Xiaomi Poincie odkryjesz produkty, które wprost nie mogą doczekać się na Twoje przyjście - od 75-calowych telewizorów począwszy, a na hulajnodze elektrycznej skończywszy. Marzy Ci się sprzęt, którego aktualnie nie mamy na stanie? Taki problem to nie problem! Nasza ekipa upora się z nim w mgnieniu oka i zamówi go specjalnie na Twoje życzenie. Nurtuje Cię jak dany produkt Xiaomi radzi sobie w codziennym użyciu albo jakie posiada funkcje? Z każdym pytaniem zwróć się do obsługi. Z uśmiechem na ustach rozwieje ona Twoje wszelkie wątpliwości i dostarczy informacji, które pomogą Ci w podjęciu ostatecznej decyzji!

Urządzasz dom lub mieszkanie?

Wstąp do naszego Xiaomi Pointu Częstochowa! Wbrew pozorom nie samymi smartfonami Xiaomi stoi. Możemy pochwalić się bogatym asortymentem produktów, które znajdą swoje zastosowanie w każdym pomieszczeniu Twojego domu. Przekonaj się na własnej skórze, jak świetnej jakości powietrze zagwarantują Ci oczyszczacz i nawilżacz od Xiaomi. Zagotuj wodę w Mi Smart Kettle Pro i uzyskaj temperaturę idealną do zaparzenia ulubionej kawy lub zielonej herbaty. Stań na wadze łazienkowej Xiaomi i uzyskaj kompleksową analizę swojej sylwetki. Czy nadal musimy Cię przekonywać do wizyty w naszym punkcie?

Do zobaczenia!

Jesteśmy czynni od poniedziałku do piątku w godzinach 9:00-17:00. W weekend ładujemy akumulatory, by móc w pełni sił dotrzymywać Ci towarzystwa podczas poznawania, testowania i kupowania ulubionego sprzętu od Xiaomi. Zbijesz z nami piąteczkę w częstochowskim Xiaomi Poincie?

Будьте в курсі
Я погоджуюся на обробку моїх персональних даних ROLV Group Sp. z o. o. з юридичною адресою вул. Traktowa 6, 05-800 Pruszków, з метою надсилання маркетингового контенту компанією ROLV Group sp. z o. o. з зареєстрованим офісом у Прушкуві та її партнерами електронною поштою (через адресу електронної пошти) та/або SMS (через номер телефону). призначено на рахунок), а також листування щодо оцінки моєї покупки. Я підтверджую, що можу відкликати свою згоду в будь-який час і що відкликання згоди не впливає на законність надісланої маркетингової інформації. Більше в нашій політиці конфіденційності.