Xiaomi Point wart Poznania

Xiaomi Point wart Poznania

Poznań miasto doznań

Tak się już przyjęło, że do Poznania wędruje się po nowe doznania, nie tylko kulinarne za sprawą poszukiwań słynnych pyr okraszonych gzikiem. Turyści z całej Polski i zza granicy cenią sobie poznaniaków, ich kulturę i piękne miasto, które wielu odejmuje dech w piersiach. Czasami złapie się najzwyczajniej w świecie zadyszkę w biegu między licznymi poznańskimi atrakcjami, których przecież nie brakuje. Żeby zdążyć, zwiedzić je wszystkie w jeden weekend, czasami trzeba przełączyć się na szybki tryb. Przy takiej okazji warto podbić sobie samoocenę, licząc, ile to kalorii spaliliśmy podczas biegu, między poznańskimi koziołkami a Zamkiem Cesarskim.

Nowy Mi Smart Band

Biegasz pomiędzy kolorowymi uliczkami Poznania, próbujesz dostać się na poznańską Maltę, przemierzasz Śródkę w pełni zachwytu, a w głowie drąży Ci ta cicha, ale natarczywa myśl: ile to kalorii, ile to kroków, czy to już dzienny limit? Bez Smart Banda się nie obejdzie! Należy podróżować dla siebie, nie dla chwały i osiągnięć, a dla wspomnień, no ale przecież czasami miło jest się podzielić statystykami. Miej wymierne dowody tego, że o siebie dbasz i wybierz do tego jedną z opasek sportowych Xiaomi, które kupisz w Xiaomi Poincie Poznań.

Zwierzyniecka 20, 60-814 Poznań

To adres, pod który warto się kierować, będąc w tym urokliwym mieście. Nasz Xiaomi Point jest otwarty od poniedziałku do piątku od 9:00 do 18:00 i w soboty od 9:00 do 15:00. Zapraszamy nie tylko po opaski!

Królestwo smartfonów

W Xiaomi Poincie znajdziesz również szereg flagowych smartfonów Xiaomi. Trzeba mieć pecha, aby na wyjeździe być zmuszonym do zmiany telefonu, ale zdarzało się i nam. Wspinaczki, wodne skutery, potknięcia i telefon po prostu znika w przepaść, otchłań lub studzienkę kanalizacyjną… Tak więc gdy poprzedni telefon zawiedzie lub zgubi się, w Xiaomi Poincie Poznań dobierzemy dla Ciebie nowy. Możesz liczyć na szeroki wybór i najlepsze porady.

Co zrobić po udanych zakupach?

Najlepiej jest cieszyć się swoimi nowościami, wyjść na spacer i podziwiać piękne miasto, jakim jest Poznań. Uwiecznij swoje ulubione miejsca przy użyciu naszych telefonów Redmi, POCO i Mi, pochwal się nimi przed bliskimi i zachowaj najważniejsze wspomnienia bliżej siebie, z Xiaomi.

Podoba Ci się, co widzisz? Zapraszamy!

Будьте в курсі
Я погоджуюся на обробку моїх персональних даних ROLV Group Sp. z o. o. з юридичною адресою вул. Traktowa 6, 05-800 Pruszków, з метою надсилання маркетингового контенту компанією ROLV Group sp. z o. o. з зареєстрованим офісом у Прушкуві та її партнерами електронною поштою (через адресу електронної пошти) та/або SMS (через номер телефону). призначено на рахунок), а також листування щодо оцінки моєї покупки. Я підтверджую, що можу відкликати свою згоду в будь-який час і що відкликання згоди не впливає на законність надісланої маркетингової інформації. Більше в нашій політиці конфіденційності.