Zdradzamy funkcje MIUI 13

Zdradzamy funkcje MIUI 13

MIUI 12.5 wywołało nie lada zaskoczenie i ogrom emocji, podczas gdy wszyscy wyczekiwali już bohatera dzisiejszego artykułu. Nowa nakładka MIUI 13 już od dawna wzbudza zniecierpliwienie i ogromną ciekawość. Na naszym blogu znajduje się już lista smartfonów, które uzyskają dostęp do MIUI 13, teraz pora na to, aby pokazać, co nowy MIUI może zaoferować. Przedstawiamy funkcje nadchodzącej wielkimi krokami nakładki MIUI 13!

Nowe animacje

Zacznijmy od klasyki, zgodnie z tradycją, przygotowaliśmy szereg wizualnych urozmaiceń, lecz w kolejnej odsłonie nakładki MIUI postawimy na zupełnie nowy design, wyróżniając tę wersję od poprzednich. Jak zwykle przygotujemy szereg ikon, animacji, motywów i czcionek, aby Twój smartfon stał się jeszcze bardziej Twój! Nowy wygląd interfejsu będzie lepiej oddawał styl każdego z użytkowników. Gdy tylko otrzymasz MIUI 13, wyraź siebie, dostosowując ustawienia do swoich upodobań.

Always on display

Teraz pora na coś bardziej… technicznego. Wielu o tym marzy, szczególnie w zimie, o tym, aby wyciągnąć telefon z kieszeni i sprawdzić godzinę, nie odblokowując go. To przydatne, szczególnie gdy temperatury sięgają niskich wartości. Takie rozwiązanie nie tylko zaoszczędzi Ci zachodu, ale również sporo energii samego smartfona, którego nie trzeba będzie w kółko wybudzać, żeby sprawdzić powiadomienia.

Coś wyjątkowego!

Pamiętasz, gdy wprowadziliśmy Super Tapety? Teraz to Ty będziesz w stanie przygotować następną. Zdjęcia i filmy możesz przemienić w ruszającą się tapetę, a zrobisz to za pomocą narzędzia dołączonego do oprogramowania. Swoje nowe dzieła będziesz podziwiać bez zacinania, ponieważ przy okazji aktualizacji likwidujemy wszelkie błędy, poprawiamy czułość na dotyk oraz opracowujemy gesty, które będą jeszcze bardziej instynktowne.

Prawdziwa wyspa gier

Wraz z nową aktualizacją poszerzamy zakres zastosowań „pływających okienek”. Kiedyś nie dotyczyły one gier, ale właśnie pracujemy nad tym, aby to zmienić. Będziesz w stanie wykonywać kilka czynności naraz, może zechcesz posłuchać podcastu i jednocześnie pograć w statki? Proszę bardzo! Oczywiście możesz wybrać bardziej wyszukane gry, co kto lubi!

Większa wydajność

Mamy dobrą wiadomość dla użytkowników telefonów z małą ilością pamięcią RAM. Razem z nową aktualizacją wprowadzamy funkcję inteligentnego zarządzania jej zasobami. Gdy będzie to niezbędne, telefon chwilowo wykorzysta przestrzeń magazynową telefonu, by tam zebrać informacje, na które nie wystarczyłoby miejsca w pamięci RAM. Takie odciążenie zauważalnie poprawi wydajność Twojego smartfonu podczas codziennego użytkowania.

A kiedy to wszystko może być Twoje?

Już pod koniec bieżącego roku uruchomimy najnowszą nakładkę. Nie podajemy jeszcze dokładnej daty, ale prosimy o cierpliwość i mamy nadzieję, że dzisiejszy artykuł pomoże Ci przetrwać czas oczekiwania i jednocześnie zaostrzy Twój apetyt na zmiany!

Будьте в курсі
Я погоджуюся на обробку моїх персональних даних ROLV Group Sp. z o. o. з юридичною адресою вул. Traktowa 6, 05-800 Pruszków, з метою надсилання маркетингового контенту компанією ROLV Group sp. z o. o. з зареєстрованим офісом у Прушкуві та її партнерами електронною поштою (через адресу електронної пошти) та/або SMS (через номер телефону). призначено на рахунок), а також листування щодо оцінки моєї покупки. Я підтверджую, що можу відкликати свою згоду в будь-який час і що відкликання згоди не впливає на законність надісланої маркетингової інформації. Більше в нашій політиці конфіденційності.