Znikopis vol.2 - tablet od Xiaomi

Znikopis vol.2 - tablet od Xiaomi

Nie samymi smartfonami Xiaomi stoi. Inteligentna żarówka, pakowny plecak, okulary przeciwsłoneczne, waga łazienkowa czy tablet graficzny, to jedynie ułamek tego, co możesz znaleźć w asortymencie naszego sklepu. Dziś jednak całą swą uwagę skupimy na ostatnim ze wspomnianych tu produktów. Mi LCD Writing Tablet 13.5" zdecydowanie zasługuje na swoje "5 minut"! Jest świetnym kompanem zarówno wszystkich dorosłych, jak i dzieci. Jak myślisz, czym jeszcze może zaskoczyć Cię ten zupełnie niepozorny sprzęt?

Ale od początku...

Mi LCD Writing Tablet 13.5" to nic innego jak… nowoczesny znikopis! Każdy z nas na pewno miał w dzieciństwie do czynienia z tak zwaną zmazywalną tablicą, której idea przetrwała do dziś i ciągle ma się świetnie. Zasada działania tabletu graficznego Xiaomi jest bajecznie prosta i polega na wielokrotnym użytkowaniu powierzchni roboczej (rysowanie/notowanie) i jej czyszczeniu. Na konstrukcję Mi LCD Writing Tablet 13.5" składa się polimerowy wyświetlacz z cienką folią o matowym wykończeniu i przekątnej sięgającej niemal 35 centymetrów oraz biała obudowa w całości wykonana z tworzywa sztucznego. Do zestawu dołączony jest także niewielkich rozmiarów magnetyczny rysik, którego obecność z pewnością korzystnie wpłynie na codziennie użytkowanie urządzenia. Ciężar tabletu na poziomie 345 gramów, w połączeniu z jego niesamowitą smukłością (7 mm grubości), czyni go sprzętem w pełni mobilnym, który idealnie sprawdzi się zarówno w podróży, jak i podczas pracy.

Z czym to się je?

Podstawę działania Mi LCD Writing Tablet 13.5" stanowi niewielkich rozmiarów bateria, dzięki której możliwe jest szybkie i sprawne wyczyszczenie ekranu z dotychczasowych zapisków. To standardowa bateria CR2025, której wymiana przewidziana jest maksymalnie raz na 365 dni, zakładając naprawdę intensywną częstotliwość użytkowania (aż stukrotne czyszczenie ekranu w ciągu dnia). Jej nie warunkuje działania całego urządzenia, ale pozwala jedynie na usuwanie tworzonych na ekranie treści. Ku sprawniejszemu korzystaniu z możliwości tabletu, stworzone zostały dedykowane przyciski. Umieszczone tuż przy ekranie - przycisk zmazywania oraz przycisk blokowania - w szybkim tempie rozprawią się niechcianymi już notatkami bądź zabezpieczą przed usunięciem te, które są nam w danym momencie przydatne. To bezpieczny sprzęt zarówno dla Ciebie, jak i Twoich najbliższych. Pozbawiony jest on emisji światła niebieskiego, co w sposób znaczny zapobiega zmęczeniu oczu. Brak obecności tuszu i pyłu daje gwarancję wygodnego oraz niezwykle higienicznego użytkowania.

Mały, ale wariat

Rysik, będący nieodłącznym elementem całości, wniesie nas na wyżyny naszej kreatywności. Jego niewielka waga (7g), ergonomiczna forma i zaokrąglona końcówka z tzw. “super stali” podniosą nie tyle komfort samego pisania, co jego dokładność i precyzyjność. Ekran LCD w połączeniu z możliwościami rysika pozwoli na doświadczenie pisania na tradycyjnym papierze, a zastosowana technologia czujników nacisku zadba o to by osiągane efekty, w stopniu maksymalnym przypominały rzeczywiste pismo odręczne.

Bądź na bieżąco
Zgadzam się na przetwarzanie moich danych osobowych przez spółkę ROLV Group Sp. z o.o. z siedzibą przy ul. Traktowej 6, 05-800 Pruszków, w celu wysyłki przez ROLV Group sp. z o.o. z siedzibą w Pruszkowie oraz jej partnerów treści marketingowych przy użyciu wiadomości e-mail (poprzez adres e-mail) i/lub wiadomości SMS (poprzez numer telefonu przypisany do konta) jak również korespondencji dotyczącej oceny przeze mnie dokonanego zakupu. Przyjmuję do wiadomości, że w każdej chwili mogę cofnąć udzieloną zgodę oraz że wycofanie zgody pozostaje bez wpływu na zgodność z prawem wysyłanych dotychczas informacji marketingowych. Więcej w naszej polityce prywatności.