Wciąż niesamowity – Xiaomi Mi 10

Wciąż niesamowity – Xiaomi Mi 10

Minął rok od premiery flagowego smartfona Xiaomi – Mi 10. Sprawdź, czy wytrzymał próbę czasu i czy nadal oferuje najlepsze podzespoły i rozwiązania, z których słyną topowe urządzenia spod znaku Mi!

Wciąż ultraszybki

Qualcomm® Snapdragon™ 865 nie zestarzał się ani trochę, oferując najwyższą wydajność Mi 10 w każdym zadaniu, które mu narzucisz. Uruchamiaj najnowsze aplikacje i gry w pełnej płynności i rozdzielczości bez irytujących spadków animacji. Mi 10 to urządzenie, które swoją płynnością zapewni komfort użytkowania godny najbardziej wydajnych smartfonów Xiaomi. Procesor wspiera także technologię 5G, dzięki czemu zyskasz dostęp do najszybszej sieci i przesyłu danych każdego dnia!

Wciąż uzdolniony fotograficznie

Poczwórny aparat 108MP to wizja doskonałej fotografii, która obiecywała wiele. Czy Xiaomi Mi 10 wywiązał się z tak wielkiej odpowiedzialności? Już pierwsze miesiące od premiery urządzenia utwierdziły fanów smartfonów Xiaomi, że aparat w Mi 10 jest jednym z najlepszych. Ostre jak brzytwa ujęcia za dnia i w nocy, szerokie kadry 123°, czy możliwość nagrywania w 8K – Mi 10 potrafi to wszystko!

Wciąż świetnie wykonany

Niesamowitą jakość wykonania można dostrzec na pierwszy rzut oka. Głęboko zielony odcień Coral Green oraz kunsztowny Twilight Grey to swoista wizualna uczta, potęgowana pięknym aparatem AMOLED 6.67" o odświeżaniu 90Hz. Wyświetlacz ochrania wytrzymałe szkło hartowane Corning® Gorilla® Glass 5, zwiększające poczucie bezpieczeństwa i niezawodności. Pod pieczołowicie zaprojektowaną obudową kryje się potężna bateria 4780mAh, pozwalająca na wielogodzinną pracę na najwyższych obrotach.

Wciąż najlepszy

Xiaomi Mi 10 bez wątpienia dzielnie zniósł próbę czasu i śmiało może konkurować z tegorocznymi flagowymi smartfonami. Jeśli jeszcze nie mieliście okazji skosztować flagowej jakości urządzeń Xiaomi – Mi 10 sprawdzi się w tej roli idealnie!

Bądź na bieżąco
Zgadzam się na przetwarzanie moich danych osobowych przez spółkę ROLV Group Sp. z o.o. z siedzibą przy ul. Traktowej 6, 05-800 Pruszków, w celu wysyłki przez ROLV Group sp. z o.o. z siedzibą w Pruszkowie oraz jej partnerów treści marketingowych przy użyciu wiadomości e-mail (poprzez adres e-mail) i/lub wiadomości SMS (poprzez numer telefonu przypisany do konta) jak również korespondencji dotyczącej oceny przeze mnie dokonanego zakupu. Przyjmuję do wiadomości, że w każdej chwili mogę cofnąć udzieloną zgodę oraz że wycofanie zgody pozostaje bez wpływu na zgodność z prawem wysyłanych dotychczas informacji marketingowych. Więcej w naszej polityce prywatności.