Technologia Xiaomi MIX FOLD

Technologia Xiaomi MIX FOLD

W świecie smartfonów rozwój technologii jest czymś naturalnym, czymś co sprawia, że z roku na rok powstają urządzenia wydajniejsze, lepiej wykonane i bardziej funkcjonalne. Czasem jednak pojawi się na horyzoncie zawodnik, który weźmie sobie wspomnianą ideę rozwoju tak bardzo do serca, że staje się swoistym game changerem i prezentuje rozwiązania, o jakich nikomu się nie śniło. Tak też stało się w przypadku Xiaomi MIX FOLD – urządzenia rodem z przyszłości, którego futurystyczny wygląd jest starannie połączony z najnowszymi funkcjami. Zostań z naMi i dowiedz się więcej o “smartfono-tablecie”, który być może za jakiś czas zawita na stałe do naszych kieszeni.

Ale czy się zmieści?

Niezależnie od pojemności naszej kieszeni, Xiaomi MIX FOLD bez problemu się w niej odnajdzie! Po złożeniu urządzenia mierzy ono zaledwie 69,8 mm szerokości – to mniej, niż niejeden smartfon o klasycznej, jednoekranowej budowie. Jakby tego było mało, po złożeniu urządzenia ujawnia się nam trzeci, zewnętrzny ekran 6.52” o odświeżaniu 90Hz! Posłuży on wyświetlaniu daty i czasu, oraz umożliwi wygodny podgląd wiadomości i połączeń przychodzących. Jednak dopiero po rozłożeniu, Xiaomi MIX FOLD pokazuje swoje prawdziwe oblicze, odsłaniając wielki na 8.01” wyświetlacz o rozdzielczości 2K. Technologia Dolby Vision zadba o to, by każdy cal był stale wypełniany żywymi barwami i perfekcyjnym kontrastem. Dopełnieniem immersji będą aż 4 zaawansowane głośniki, rozlokowane tak, by poczuć pełnię wrażeń i całkowitą przestrzenność 3D podczas każdego seansu. Dumnie brzmiąca nazwa Harman Kardon to potwierdzenie najwyższej jakości audio, niezależnie od preferowanego typu muzyki.

Aparat, jakiego świat nie widział

Xiaomi MIX FOLD to uzdolniony fotograf, którego obiektywy nie raz zadziwią Cię wyjątkową jakością fotografii. Główny aparat 108MP zachwyca na każdym kroku bogactwem detali i wiernym oddaniem barw w każdych warunkach oświetleniowych. Dodatkowa matryca szerokokątna 13MP bez problemu sprosta trudnemu zadaniu uchwycenia ogromnych scenerii i wydobycia masy szczegółów z nawet najbardziej rozległych krajobrazów. Co prawda, obie wspomniane matryce są na najwyższym możliwym poziomie, ale gdzie ta nowatorskość? Kryje się w ostatnim z omawianych obiektywów telemakro, w którym rolę mechanizmu przyjmuje… przezroczysty płyn. Potrafi on zmieniać swój kształt podobnie do soczewek w ludzkim oku. Dzięki czemu możliwe jest wykonanie ostrych jak brzytwa ujęć drobnych przedmiotów znajdujących się w odległości nawet 3 cm, jak i fotografowanie odległych scenerii dzięki trzydziestokrotnemu zoomowi. To prawdziwie futurystyczna technologia, którą chciałoby się widzieć w każdym nowoczesnym smartfonie! Na taki rarytas przyjdzie nam jeszcze poczekać…

Wisienka na torcie

Może część z Was zastanawia się, czemu tak istotną kwestię, jak wydajność, zostawiamy na koniec? Xiaomi MIX FOLD posiada tak nowoczesne podzespoły, że oczywistym jest, że jego moc również będzie na najwyższym poziomie. Snapdragon™ 888 to ostateczne słowo firmy Qualcomm® w dziedzinie mobilnej wydajności. To po prostu najlepszy procesor, jaki można umieścić w smartfonie na ten moment. Jest to jednostka na tyle przyszłościowa, że bez żadnego wysiłku dorównuje reszcie najnowocześniejszych funkcji. Jeśli chcesz, możesz już teraz doświadczyć maksymalnej mocy, jaką niesie ze sobą ośmiordzeniowy Snapdragon™ 888… Czy wiesz, że umieściliśmy go także w modelu Xiaomi 11T Pro! Kliknij tutaj, by wyposażyć się w niego już teraz! Zachęcamy także do zapisania się do naszego newslettera, z którego dowiesz się o najnowszych produktach pojawiających się na Mi-Home.pl!

Bądź na bieżąco
Zgadzam się na przetwarzanie moich danych osobowych przez spółkę ROLV Group Sp. z o.o. z siedzibą przy ul. Traktowej 6, 05-800 Pruszków, w celu wysyłki przez ROLV Group sp. z o.o. z siedzibą w Pruszkowie oraz jej partnerów treści marketingowych przy użyciu wiadomości e-mail (poprzez adres e-mail) i/lub wiadomości SMS (poprzez numer telefonu przypisany do konta) jak również korespondencji dotyczącej oceny przeze mnie dokonanego zakupu. Przyjmuję do wiadomości, że w każdej chwili mogę cofnąć udzieloną zgodę oraz że wycofanie zgody pozostaje bez wpływu na zgodność z prawem wysyłanych dotychczas informacji marketingowych. Więcej w naszej polityce prywatności.