Karty pamięci Lexar na Mi-Home.pl!

Karty pamięci Lexar na Mi-Home.pl!

Kiedy myślisz Mi-Home.pl, pierwsze przychodzące na myśl produkty to smartfony Xiaomi, prawda? Na drugim miejscu ex aequo odkurzacze, oczyszczacze, nawilżacze i wszystko inne, co inteligentne i funkcjonalne. Jednak w naszym asortymencie znajduje się jeszcze jedna ważna kategoria produktów… A są nią karty pamięci Lexar o pojemnościach 64GB oraz 128GB. Do czego je wykorzystać i jak szybkie są? Zostań z naMi, a za moment się przekonasz!

Są szybkie… bardzo szybkie

Jeśli przyjrzysz się oznaczeniom na obudowie wspomnianych kart, dostrzeżesz tajemniczy napis UHS-I. To oznaczenie nie znalazło się tutaj przypadkiem… To certyfikat i swoista gwarancja na ultraszybkie działanie w każdych warunkach. Niezależnie od tego, czy potrzebujesz rozszerzenia pamięci swojego aparatu cyfrowego, czy poszerzenia biblioteki gier na ulubionej przenośnej konsoli, Lexar microSDXC posłużą wzorową wydajnością i niezawodnością. Zastanawiasz się, do czego najlepiej nadadzą się wydajne karty pamięci Lexar® High-Performance 633x? Śpieszymy z odpowiedzią!

Do aparatu

Jeśli lubujesz się w fotografii, wiesz doskonale, jak wiele miejsca potrafią zająć zdjęcia wykonane nawet podczas jednej sesji. Jeśli trafi Ci się kilka sesji w dniu, masz gwarancję przepełnienia pamięci i wielu niechcianych nerwów. Zaoszczędź sobie kilku siwych włosów, wybierając kartę microSD o pojemności 64GB lub jeszcze więcej dzięki ogromnej pamięci 128GB. W zestawie z kartą microSD otrzymasz adapter, dzięki czemu aparaty z klasycznym czytnikiem kart SD również będą zadowolone.

Do telefonu

Aplikacji w sklepach Google Play oraz App Store coraz więcej, a miejsca w telefonie coraz mniej… Czy to nie brzmi jak typowy scenariusz podczas codziennego korzystania ze smartfona? Na szczęście wiele z nich posiada wbudowany slot rozszerzeń na karty pamięci microSD. Dzięki temu możesz w prosty sposób powielić cenne miejsce na dane. Pamiętaj, żeby przed rozpoczęciem operacji wyłączyć telefon dla jego bezpieczeństwa!

Do przenośnej konsoli

Ostatnimi czasy możemy zaobserwować coraz częstsze promocje na gry wideo dostępne w cyfrowej dystrybucji. Pomimo że wywołuje to u nas pozytywne emocje, samej konsolce robi się słabo na myśl o kolejnych gigabajtach zajmowanego miejsca. Wybierz kartę Lexar microSDXC w wariancie 128GB i daj konsoli trochę przestrzeni osobistej. Dzięki prędkości odczytu aż do 95MB/s możesz mieć pewność, że wczytywanie najnowszych gier będzie odbywać się w błyskawicznym tempie. Ciesz się bogatą biblioteką gier i maksymalną wydajnością gdziekolwiek jesteś!

Rozbuduj pamięć już teraz!

Wybierz pożądany wariant pojemnościowy i rozszerz miejsce na dane o dodatkowe 64GB lub 128GB. Postaw na Lexar microSDXC UHS-I i zapomnij o zapełnionej pamięci raz na zawsze!

Bądź na bieżąco
Zgadzam się na przetwarzanie moich danych osobowych przez spółkę ROLV Group Sp. z o.o. z siedzibą przy ul. Traktowej 6, 05-800 Pruszków, w celu wysyłki przez ROLV Group sp. z o.o. z siedzibą w Pruszkowie oraz jej partnerów treści marketingowych przy użyciu wiadomości e-mail (poprzez adres e-mail) i/lub wiadomości SMS (poprzez numer telefonu przypisany do konta) jak również korespondencji dotyczącej oceny przeze mnie dokonanego zakupu. Przyjmuję do wiadomości, że w każdej chwili mogę cofnąć udzieloną zgodę oraz że wycofanie zgody pozostaje bez wpływu na zgodność z prawem wysyłanych dotychczas informacji marketingowych. Więcej w naszej polityce prywatności.