Nawilżacz powietrza Xiaomi

Nawilżacz powietrza Xiaomi

Suchość w ustach i problemy z oddychaniem spowodowane słabo nawilżonym powietrzem? Wydajny nawilżacz Xiaomi Mi Smart Antibacterial Humidifier śpieszy z pomocą! Monitoruj jakość nawilżanego powietrza poprzez aplikację Xiaomi Home na swoim smartfonie i zdalnie kontroluj pracę urządzenia dzięki integracji z asystentem Google Assistant oraz Alexa. Daj szansę Mi Smart Antibacterial Humidifier i poczuj ulgę, oddychając idealnie nawilżonym powietrzem!

Nieprzerwana operacja

Zbiornik o dużej pojemności aż 4,5 litra to gwarancja długiej pracy bez konieczności uzupełniania wody – pełne uzupełnienie wystarczy na 15 godzin ciągłej pracy! Zapomnij o nocnych pobudkach w celu uzupełnienia zapasu wody, nawilżacz Xiaomi został zaprojektowany tak, żeby zapewnić głęboki sen. Pojemnik na wodę w Mi Smart Antibacterial Humidifier skrywa w sobie jeszcze jedną tajemnicę… Podczas pracy emituje wewnątrz zbiornika światło UV-C, zabijając zarazki znajdujące się w wodzie, przez co możesz mieć pewność, że oddychasz czystym i zdrowym powietrzem.

Zadba o zdrowie automatycznie

Mi Smart Antibacterial Humidifier oferuje 3 tryby pracy manualnej, w której każdy kolejny cechuje większa wydajność, z jaką nawilżacz rozpyla chłodną mgiełkę. Reguluj w locie intensywność pracy nawilżacza i dostosuj ją do warunków panujących w otoczeniu. Co w sytuacji, gdy nie wiesz jaki tryb będzie najlepszy w Twoim mieszkaniu? Nic straconego! Mi Smart Antibacterial Humidifier został wyposażony w tryb automatyczny, po wybraniu którego nawilżacz sam dobierze odpowiednią intensywność pracy, utrzymując optymalną wilgotność pomieszczenia.

Pełna integracja z Xiaomi Home

Postępy pracy nawilżacza możesz monitorować w przejrzystej aplikacji Xiaomi Home. Sprawdzaj aktualną wilgotność otoczenia, zmieniaj tryby pracy Mi Smart Antibacterial Humidifier i wiele więcej – a to wszystko zawsze na wyciągnięcie ręki! Nawilżacz powietrza Xiaomi to także wygoda sterowania głosowego za sprawą kompatybilności z Google Assistant oraz Alexa. Od teraz nawilżone powietrze będzie na każde Twoje zawołanie!

Pragniesz stworzyć idealną atmosferę w mieszkaniu z optymalną wilgotnością powietrza? Oczekujesz cichej i długiej operacji urządzenia bez konieczności częstego uzupełniania zbiornika z wodą? Nawilżacz powietrza Xiaomi Mi Smart Antibacterial Humidifier to gwarancja wydajnego i bezgłośnego nawilżania nawet dużych mieszkań. Nie zwlekaj i poczuj różnicę razem z Xiaomi!

Bądź na bieżąco
Zgadzam się na przetwarzanie moich danych osobowych przez spółkę ROLV Group Sp. z o.o. z siedzibą przy ul. Traktowej 6, 05-800 Pruszków, w celu wysyłki przez ROLV Group sp. z o.o. z siedzibą w Pruszkowie oraz jej partnerów treści marketingowych przy użyciu wiadomości e-mail (poprzez adres e-mail) i/lub wiadomości SMS (poprzez numer telefonu przypisany do konta) jak również korespondencji dotyczącej oceny przeze mnie dokonanego zakupu. Przyjmuję do wiadomości, że w każdej chwili mogę cofnąć udzieloną zgodę oraz że wycofanie zgody pozostaje bez wpływu na zgodność z prawem wysyłanych dotychczas informacji marketingowych. Więcej w naszej polityce prywatności.