Przybył Mi Smart Air Fryer 3.5l

Przybył Mi Smart Air Fryer 3.5l

Na naszych wirtualnych półkach pojawił się Mi Smart Air Fryer 3.5L, czyli mistrz w wydobywaniu z potraw chrupkości i tego, co najlepsze. Najpierw skupmy się jednak chwilę na tym, czym dokładnie jest Mi Smart Air Fryer. To urządzenie kuchenne, rozprowadzające ciepło w taki sposób, że potrawy zostają równomiernie podgrzane, przypieczone lub wysmażone. Nazwanie Mi Smart Air Fryer frytkownicą beztłuszczową jest pewnego rodzaju uproszczeniem, ale dla ułatwienia został okraszony tą właśnie nazwą.

Co tak naprawdę potrafi?

Zacznijmy od podstawowych informacji o możliwościach Mi Smart Air Fryer 3.5L. Urządzenie to operuje zakresem temperatur od 40 do 200 stopni Celsjusza, co daje mu całkiem szerokie pole do popisu. Już na samym początku skali mamy sporo możliwości. Najniższe ustawienie pozwala stworzyć idealne warunki do produkcji domowego jogurtu. Delikatnie wyższa temperatura nada się idealnie do suszenia owoców, warzyw i mięs. To już dwie zdrowe przekąski a dopiero rozkręcamy pokrętło temperatur! Nie podjęliśmy jeszcze przecież nawet tematu frytek!

Ciepło

Nie za wysoka, lecz ciepła temperatura, jaką może wytworzyć Mi Smart Air Fryer, nadaje się perfekcyjnie do rozmrażania produktów. Nie samym jogurtem z owocami żyje człowiek, prawda? Czasami trzeba wyciągnąć z zamrażarki te odłożone na czarną godzinę steki i naprawić nimi swój dzień, przygotowując je w mig.

Cieplej...

Po rozmrożeniu wybranego produktu, mięsa lub falafeli przychodzi pora na obróbkę termiczną. Nie musisz wyciągać kolejnego naczynia, bo jakkolwiek zamierzasz przygotować obiad, możesz zrobić to w Mi Smart Air Fryer 3.5L. Smażenie odbędzie się bez udziału zbędnego tłuszczu. Wystarczy odrobina, aby potrawa nabrała idealnej chrupkości i wyśmienitego smaku. Używając kratki grillowej, można odtworzyć uwielbiany smak, bez konieczności rozpalania grilla. W wysuwanym naczyniu znajdzie się również miejsce na dodatki, takie jak pieczone ziemniaczki. Dwupoziomowa budowa Mi Smart Air Fryer umożliwia przygotowanie posiłku bez brudzenia stosu naczyń.

Gorąco!

Najlepsze jest to, że Mi Smart Air Fryer 3.5L może stać się Twoim sous-chefem. Wyobraź sobie zimowe popołudnie, kiedy to w pośpiechu i śnieżycy starasz się jak najszybciej wrócić do mieszkania. Dzień był męczący i masz ochotę na ciepły i pożywny posiłek najszybciej jak to możliwe. Wtedy przypominasz sobie, że przygotowany w Mi Smart Air Fryer posiłek upiecze się sam. Wystarczy kilka kliknięć w aplikacji, aby obiad zaczął się przygotowywać, podczas gdy Ty wracasz do domu.

Будьте в курсі
Я погоджуюся на обробку моїх персональних даних ROLV Group Sp. z o. o. з юридичною адресою вул. Traktowa 6, 05-800 Pruszków, з метою надсилання маркетингового контенту компанією ROLV Group sp. z o. o. з зареєстрованим офісом у Прушкуві та її партнерами електронною поштою (через адресу електронної пошти) та/або SMS (через номер телефону). призначено на рахунок), а також листування щодо оцінки моєї покупки. Я підтверджую, що можу відкликати свою згоду в будь-який час і що відкликання згоди не впливає на законність надісланої маркетингової інформації. Більше в нашій політиці конфіденційності.