Nieuchwytny Xiaomi Pad Keyboard

Nieuchwytny Xiaomi Pad Keyboard

Co umożliwia Xiaomi Pad 5? Oglądanie filmów, dostęp do wygodnego źródła czytelnych informacji, możliwość czytania książek na dużym, jasnym ekranie to jedynie wierzchołek listy zalet. Jednak pisanie na tak dużym ekranie może być kłopotliwe. Jeśli przestawiasz się z komórki na tablet, możesz zauważyć, że pisanie idzie Ci dużo wolniej, a litery mylą się i plączą. Po co się męczyć, skoro jest na to sposób?

Mały dodatek, duża zmiana

Pewnie masz wprawę w pisaniu na klawiaturze, komputerowej lub tej smartfonowej. Klikanie na tablecie ma jednak zupełnie inny charakter, ze względu na nietypowy rozmiar urządzenia. Trzymając je i jednocześnie np. wysyłając wiadomość, ręce szybciej się męczą, bo nie są przystosowane do takiego rozstawienia dłoni. Dodatkowa klawiatura perfekcyjnie rozwiąże problem. Tablet zyska stabilność i wyświetli obraz pod lepszym kątem, a Ty nie będziesz nadwyrężać stawów.

Lekkie narzędzie, idealne na wykład

Xiaomi Pad 5 w połączeniu z Xiaomi Pad Keyboard stanie się idealnym narzędziem do sporządzania notatek. Lekki i praktyczny sprzęt będzie można zabrać ze sobą wszędzie. Dzięki temu nigdy nie zmarnujesz ani sekundy inspiracji. Zawsze, gdy do głowy przyjdzie Ci kolejny pomysł, możesz chwycić swój tablet i wprowadzić projekt w życie, przemieniając tablet w maszynę do pisania. Kolejne strony prac, przepisów i notatek zaczniesz tworzyć z zapałem i werwą.

Dla mobilnych

Xiaomi Pad Keyboard połączy w sobie jednocześnie funkcje klawiatury i etui. Ochroni Twój tablet podczas podróży, dzięki czemu ubędzie Ci zmartwień o zarysowania i uszkodzenia. Z drobnym, wydajnym i wygodnym sprzętem podróż upłynie przyjemniej, a noszenie ciężkiego laptopa nie będzie już konieczne. Możesz z lekkością wyruszyć na podbój bibliotek, uczelni i miast, mając ze sobą wszystkie najważniejsze pliki i dostęp do wygodnych narzędzi.

Błyskawiczne łączenie, wygodna konfiguracja.

Gdy klawiatura będzie już dostępna, po odpakowaniu od pierwszego użycia będą Cię dzieliły jedynie sekundy. Łączenie Xiaomi Pad 5 z Xiaomi Pad Keyboard jest bardzo instynktowne, dzięki wbudowanemu złączu magnetycznemu Pogo Pin. Dosłownie zakładasz etui, a tablet od razu staje się z nim jednością, pozwalając Ci na przyjemną pracę.

Czy Xiaomi Pad Keyboard to urządzenie dla Ciebie? Jeśli cenisz sobie wygodę, to produkt dedykowany właśnie Tobie. Jesteśmy przekonani, że warto na niego czekać, jednak nadal pozostaje tajemnicą, czy pojawi się na europejskim rynku.

Будьте в курсі
Я погоджуюся на обробку моїх персональних даних ROLV Group Sp. z o. o. з юридичною адресою вул. Traktowa 6, 05-800 Pruszków, з метою надсилання маркетингового контенту компанією ROLV Group sp. z o. o. з зареєстрованим офісом у Прушкуві та її партнерами електронною поштою (через адресу електронної пошти) та/або SMS (через номер телефону). призначено на рахунок), а також листування щодо оцінки моєї покупки. Я підтверджую, що можу відкликати свою згоду в будь-який час і що відкликання згоди не впливає на законність надісланої маркетингової інформації. Більше в нашій політиці конфіденційності.