Monitor Xiaomi na każde biurko

Monitor Xiaomi na każde biurko

Skoro tu jesteś, pewnie właśnie przymierzasz się do zmiany monitora na nowszy model. Dlatego też zapraszamy do poznania naszego sprzętu jeszcze bliżej. Sprawdź cechy Xiaomi Mi Desktop Monitor 27” i przekonaj się, że to wybór idealny dla Ciebie.

Szersza perspektywa

Matryca IPS wykorzystana w monitorze Xiaomi daje Ci dużo możliwości. Wystarczy rzucić okiem na bezbłędny ekran o szerokim kącie widzenia 178°. Od teraz każda osoba niezależnie od miejsca, z którego ogląda seans, doświadczy tego samego poziomu szczegółów. Zacznij oglądać filmy ze świadomością, że każdy widz będzie miał dostęp do jednakowo dobrej jakości obrazu.

Zadbaj o oczy

Przed zakupem nowego monitora upewnij się, że tak jak Xiaomi Mi Desktop Monitor 27” posiada certyfikat TÜV Rheinland Low Blue Light. Taka informacja daje Ci pewność, że ekran emituje mniej światła niebieskiego, szkodliwego dla oczu. To ważne, szczególnie gdy pracujesz przy komputerze wiele godzin w ciągu dnia.

Bez ograniczeń

Ten 27” monitor okalają jedynie wąskie ramki, które nie zakłócają percepcji. Mi Desktop Monitor 27” nadaje się do wykorzystania w mniejszych i większych przestrzeniach. Zarówno na niewielkim biurku, jak i na potężnym blacie sprawdzi się perfekcyjnie. Możesz zwielokrotnić doznania wizualne, używając dwóch monitorów Xiaomi. Da Ci to efekt pełnej immersji, dzięki czemu lepiej skupisz się na tym, co właśnie robisz.

Dostosowany dla każdego

Siedząc przy biurku, bez problemu dopasujesz monitor do siebie. Wystarczy delikatnie przechylić go, aby zmienił kąt, pod jakim się znajduje. Dzięki temu może z niego korzystać cała rodzina – zarówno najniżsi, jak i najwyżsi jej członkowie zobaczą obraz wyraźnie. Używając Mi Desktop Monitor 27” masz dostęp do 4 portów:
• port HDMI 1.4
• port VGA
• port Audio
• port zasilający DC IN

Ekstra kompaktowy!

27 cali to optymalna wielkość wyświetlacza, która sprawdzi się w wielu przypadkach. Ekran nie jest zbyt mały ani zbyt obszerny. W najwęższym miejscu Xiaomi Mi Desktop Monitor 27” ma jedyne 7.5 mm. Te wymiary składają się na to, że monitor jest tak lekki. Zamontujesz go bez potrzeby pomocy, ponieważ waży zaledwie 4.3 kg.

Zwróć uwagę na niuanse

Pozwól sobie zobaczyć każdy szczegół w świetnej jakości. Nie mruż oczu i ciesz się wysoką rozdzielczością Full HD 1080p. Szeroka gama kolorów 100% sRGB da Ci fantastyczne odwzorowanie barw. Przygotuj się na pracę z lepszym obrazem i zabierz Mi Desktop Monitor 27” do swojego domu lub biura.

Rozpocznij przygodę z Xiaomi!

Будьте в курсі
Я погоджуюся на обробку моїх персональних даних ROLV Group Sp. z o. o. з юридичною адресою вул. Traktowa 6, 05-800 Pruszków, з метою надсилання маркетингового контенту компанією ROLV Group sp. z o. o. з зареєстрованим офісом у Прушкуві та її партнерами електронною поштою (через адресу електронної пошти) та/або SMS (через номер телефону). призначено на рахунок), а також листування щодо оцінки моєї покупки. Я підтверджую, що можу відкликати свою згоду в будь-який час і що відкликання згоди не впливає на законність надісланої маркетингової інформації. Більше в нашій політиці конфіденційності.