Wagi Xiaomi

Wagi Xiaomi

Z Xiaomi możesz wyposażyć cały swój dom! Od kuchni, przez salon po łazienkę i siłownię. Do każdego z tych miejsc tworzymy inteligentne urządzenia, które przydają się w każdej możliwej sytuacji. Na dziś przygotowaliśmy porównanie sprzętu, który każdemu z nas jest dobrze znany. Dwie wagi o wyjątkowo pięknej formie i rozbudowanych funkcjach, które nie tylko sprostają najbardziej wygórowanym oczekiwaniom, ale z pewnością też zaskoczą swoimi możliwościami…

Mi Smart Scale 2

Zastanawiasz się jaka jest Twoja idealna waga? Na bazie danych takich jak: wzrost, wiek, wskaźnik BMI oraz innych informacji Mi smart Scale 2 będzie w stanie ją określić. Uzyskasz pełną wiedzę na temat zmiany swojej masy ciała, ponieważ Mi Smart Scale 2 rejestruje każdą zmianę z dokładnością aż do 50 gramów. Odczyt zmian sylwetki odnajdziesz w aplikacji Mi Fit. Urządzenie może zapamiętać dane nawet 16 osób lub ważyć w tak zwanym "trybie gościa" bez zapisywania. Wystarczy wejść na Mi Smart Scale 2 by otrzymać właściwy profil użytkownika. Dzięki zapisanym danym rozpoznawanie działa automatycznie, a innych inteligentnych rozwiązań jest jeszcze więcej! Teraz możesz zważyć swoje dziecko lub domowe zwierzę, wchodząc na wagę samodzielnie, a następnie w jego towarzystwie. Dodatkowe kilogramy zostaną automatycznie wyświetlone na niewidocznym na pierwszy rzut oka wyświetlaczu LED.

Mi Body Composition Scale 2

Dokładność i precyzja to kolejne imiona Mi Body Composition Scale 2. Już od pierwszego pomiaru otrzymasz najdokładniejsze dane dotyczące swojego ciała i dowiesz się, jaki procent Twojego organizmu stanowi tkanka tłuszczowa. Wbudowany czujnik BIA dostarczy szeregu informacji tj.: wskaźnik BMI, poziom wody w ciele, zawartość białka tkanki mięśniowej oraz wskaźnik podstawowej przemiany materii. Mi Body Composition Scale 2 to kwintesencja precyzji i najwyższej jakości wykonania. Ukryty wyświetlacz, szkło hartowane i zaokrąglone krawędzie to podstawowe wyróżniki urządzenia, które idealnie wpasuje się w każde wnętrze i stanie się niezbędne w każdym domu.

Dodatkowe ulepszenia

Teraz zważysz nawet najmniejsze przedmioty. Paczki, owoce, walizka lub plecak - wszystko przedmioty powyżej 100 g nadają się do oszacowania, zarówno przez Mi Smart Scale 2, jak i Mi Body Composition Scale 2. W obu urządzeniach zbadasz swoją równowagę - stań jedną nogą na wadze i... zobacz, co się stanie!

Którą wybierasz?

Design obu wag jest zachowany w jednym tonie, pełne są harmonii i elegancji. Mimo że ich forma wydaje się być bardzo zbliżona, ich możliwości różnią się od siebie. Wiedz, że bez względu na wybór, jakiego dokonasz, otrzymasz najwyższą jakość w znakomitej oprawie.

Будьте в курсі
Я погоджуюся на обробку моїх персональних даних ROLV Group Sp. z o. o. з юридичною адресою вул. Traktowa 6, 05-800 Pruszków, з метою надсилання маркетингового контенту компанією ROLV Group sp. z o. o. з зареєстрованим офісом у Прушкуві та її партнерами електронною поштою (через адресу електронної пошти) та/або SMS (через номер телефону). призначено на рахунок), а також листування щодо оцінки моєї покупки. Я підтверджую, що можу відкликати свою згоду в будь-який час і що відкликання згоди не впливає на законність надісланої маркетингової інформації. Більше в нашій політиці конфіденційності.