Odkurzacze mopujące Xiaomi na Mi-Home.pl

Odkurzacze mopujące Xiaomi

W natłoku codziennych obowiązków miło jest skorzystać z dodatkowej pomocy. Wróć do inteligentnego domu, który odkurzy i umyje się sam! Skorzystaj z naszej oferty odkurzaczy mopujących i patrz, jak obowiązki wykonują się same. Zobacz, czym charakteryzują się poszczególne modele dostępne w naszym asortymencie.

Mi Robot Vacuum-Mop Essential

Jest tani, a mimo to świetnie wykonuje swoje obowiązki. Mi Robot Vacuum-Mop Essential to klasyczny odkurzacz mopujący, który wykorzystuje technologię żyroskopu w wyznaczaniu swojej ścieżki sprzątania. Zamiata i mopuje jednocześnie, wykorzystując do tego zbiornik na wodę o pojemności 200 ml i pojemnik na kurz o pojemności 420 ml. Bateria o pojemności 2500 mAh pozwala na wyczyszczenie aż 90m². Moc ssania urządzenia wynosi 2200 Pa - taka siła bez problemu upora się z kurzem, sierścią, włosami oraz zanieczyszczeniami wielkości ziarna soli. Mi Robot Vacuum-Mop Essential bez najmniejszych problemów pokona przeszkody znajdujące się na wysokości nawet 17 mm. Ponadto urządzenie jest w pełni kompatybilne z Google Assistant i Alexa, co w połączeniu ze zdalnym programowaniem z poziomu aplikacji Xiaomi-Home, podkreśla wygodę jego użytkowania.

Mi Robot Vacuum-Mop

Mi Robot Vacuum-Mop przy wyznaczaniu toru swojego działania korzysta z zaawansowanej nawigacji vSLAM. Oferuje zbiornik na kurz o objętości aż 600 ml i standardowy 200 ml zbiornik na wodę. Pojemność baterii pozostaje taka sama jak w przypadku Mi Robot Vacuum-Mop Essential. Zwiększa się natomiast moc ssania odkurzacza, która osiąga poziom 2500 Pa. Przeszkody, które pokona Mi Robot Vacuum-Mop mogą sięgać nawet 20 mm. Niektóre rzeczy pozostają niezmienne. Swojego robota sprzątającego nadal możesz włączyć przy pomocy Asystenta Google, Alexy bądź aplikacji Xiaomi-Home. W aplikacji możliwe jest również ustawienie trybu wirtualnej ściany, która ograniczy wstęp robota w wybrane obszary.

Mi Robot Vacuum-Mop Pro

Pora na prawdziwego Herosa sprzątania! Mi Robot Vacuum-Mop Pro jako jedyny występuje w 2 kolorach - czarnym i białym. Korzysta z nawigacji LDS, posiadającej potężną moc obliczeniową i najwyższą w swojej klasie baterię o pojemności 3200 mAh. Urządzenie zadba o perfekcyjną czystość w Twoim domu, za pomocą silnej mocy ssania sięgającej 2100 Pa oraz inteligentnego, sterowanego elektrycznie zbiornika na wodę. Mi Robot Vacuum-Mop Pro Black operuje w trzech trybach sprzątania. Może osobno odkurzać, korzystając ze zbiornika na kurz o pojemności 550 ml lub mopować przy użyciu zbiornika na wodę o tej samej pojemności. Możliwe jest także wykonywanie tych czynności jednocześnie. Mi Robot Vacuum-Mop Pro posiada także funkcję automatycznego dzielenia pomieszczeń oraz wirtualnej ściany. Żywotność jego baterii wynosi 110 minut i jest to czas w zupełności wystarczający na wyczyszczenie aż 180m² zeskanowanej powierzchni.

A Ty, który odkurzacz Xiaomi wybierasz?

Wybierz jednego z naszych domowych asystentów i weź sobie wolne. Postaw na wygodę i inteligentny dom, który posprząta się... sam!

Будьте в курсі
Я погоджуюся на обробку моїх персональних даних ROLV Group Sp. z o. o. з юридичною адресою вул. Traktowa 6, 05-800 Pruszków, з метою надсилання маркетингового контенту компанією ROLV Group sp. z o. o. з зареєстрованим офісом у Прушкуві та її партнерами електронною поштою (через адресу електронної пошти) та/або SMS (через номер телефону). призначено на рахунок), а також листування щодо оцінки моєї покупки. Я підтверджую, що можу відкликати свою згоду в будь-який час і що відкликання згоди не впливає на законність надісланої маркетингової інформації. Більше в нашій політиці конфіденційності.