Spakuj się w Xiaomi

Spakuj się w Xiaomi

Wracamy z propozycją dla podróżników. Każdy ma czasami ochotę wyrwać się za miasto, dlatego zapraszamy na poradnik pakowania. Co przyda się na trasie? To zdradzimy już za chwilę, zapraszamy!

Na naszej stronie pojawiło się kilka nowinek, a jedną z nich jest czaderska, niezwykle pojemna nerka, którą w ostatnim czasie mieliśmy okazję przetestować. Nasze wrażenia opisaliśmy między innymi Xiaomi Sports Fanny Pack, wodoodpornej saszetce, która jest w stanie pomieścić wszystko, co najbardziej niezbędne. Klucze, portfel, powerbank, a nawet półlitrowa butelka wody znajdą w niej swoje miejsce. Spakuj to, co chcesz i ruszaj w wyznaczoną trasę bez ścisku, w pełnej wygodzie.

Solidne plany i bagaże

Przeprowadzka do nowego miasta to początek wielkiej przygody. Pozostawiasz za sobą to, co znane i nastawiasz się na kompletnie nową przygodę! Od strony logistycznej nie jest już jednak tak kolorowo. Potrzebujesz wiele sprzętów i ubrań, a spakowanie ich wszystkich z początku wydaje się niemożliwe. To wtedy Xiaomi wkracza całe na… srebrno i pokazuje Ci piękną szkatułkę, która jest rozwiązaniem Twojego problemu. Pełna przegródek Xiaomi Metal Carry-on Luggage 20" jest niezbędna podczas wszelkich wojaży. Bez takiej walizki ciężko jest przemierzyć długie dystanse. To z nią zyskuje się pewność, że ukochane przedmioty i pamiątki zostaną bezpiecznie przetransportowane.

Małe wypady

Plecak to najlepszy towarzysz wszelkich wojaży, a niezbity na to dowód stanowi Mi Business Casual Backpack. Pełny kieszeni i skrytek tornister potrafi zabłysnąć nawet na krótkich dystansach. W drodze do szkoły sprawdzi się perfekcyjnie, podobnie jak i na wycieczce do sklepu lub podczas wyprawy na skałki. Przyda się również podczas przeprowadzki, w końcu te najpotrzebniejsze przedmioty warto mieć blisko siebie.

Redmi Buds 3

W podróżach małych jak i dużych przydaje się coś, co od zawsze jest niezmienne, bo nawet kilkunastominutowy wypad do sklepu stanie się milszy mając Redmi Buds 3 w uszach. Wyłącz stres, zdenerwowanie i wszelkie frustracje, włączając ulubioną muzykę w najlepszym wydaniu. Nadaj podróży zupełnie nową atmosferę, odmieniając ją za pomocą radosnych lub nostalgicznych nut. Niech dana piosenka przypomina Ci o wspaniałej chwili, którą właśnie przeżywasz. Nawet 20-godzinna podróż nie będzie Ci straszna dzięki wydajnej baterii i etui ładującemu Redmi Buds 3. Można by pomyśleć, że 12 mm to niewiele. Tyle jednak wystarczy, by stworzyć wspaniałe wrażenia audio. Taką właśnie rozpiętość mają przetworniki dynamiczne wykorzystane przy tworzeniu omawianych słuchawek Xiaomi.

Czy nasze produkty rozbudziły Twój apetyt na przygodę? Jeśli tak, wiesz gdzie ich szukać (zarówno przygód, jak i naszych produktów). Ciekawym pomysłem byłoby odwiedzenie nowego miejsca, po inspiracje zapraszamy do naszej sekcji aktualności. Kilka artykułów o naszych o naszych punktach sprzedaży Xiaomi Points może zachęcić Cię do odwiedzin paru polskich miast.

Будьте в курсі
Я погоджуюся на обробку моїх персональних даних ROLV Group Sp. z o. o. з юридичною адресою вул. Traktowa 6, 05-800 Pruszków, з метою надсилання маркетингового контенту компанією ROLV Group sp. z o. o. з зареєстрованим офісом у Прушкуві та її партнерами електронною поштою (через адресу електронної пошти) та/або SMS (через номер телефону). призначено на рахунок), а також листування щодо оцінки моєї покупки. Я підтверджую, що можу відкликати свою згоду в будь-який час і що відкликання згоди не впливає на законність надісланої маркетингової інформації. Більше в нашій політиці конфіденційності.