Filtr HEPA w odkurzaczach ręcznych

Filtr HEPA w odkurzaczach ręcznych

Korzystasz z możliwości odkurzacza ręcznego Xiaomi? Super! Cieszysz się czystym mieszkaniem pozbawionym kurzu, brudu oraz kłaczków swojego pupila? Jeszcze lepiej! A czy wiesz, że od czasu do czasu warto wymienić w nim filtr HEPA? To nie tylko gwarancja niezawodnej pracy odkurzacza przez długie lata, ale także zdrowe i wolne od drobnoustrojów powietrze w całym mieszkaniu! Jak to możliwe? Zostań z nami i poznaj szczegóły filtrów HEPA dedykowanych ręcznym odkurzaczom Xiaomi.

Mi Handheld Vacuum Cleaner G10/G9 HEPA Filter

To dedykowany odkurzaczom ręcznym Mi Handheld Vacuum Cleaner G9 oraz Mi Handheld Vacuum Cleaner G10 wydajny wkład filtrujący, pozwalający na wychwytywanie maleńkich cząsteczek o powierzchni 0.3μm, czyli zaledwie 0.0003mm! Filtr HEPA jest w stanie wyłapać do 99.97% zanieczyszczeń, co przekłada się na pełną czystość każdej, nawet najtrudniejszej do odkurzania powierzchni. Tak oszałamiająca wydajność jest porównywalna z wysokiej klasy stacjonarnym oczyszczaczem powietrza. Korzystając z regularnie wymienianych filtrów, tak naprawdę przyczyniasz się jednocześnie do czystego i zdrowego powietrza w całym domu! Wymieniaj filtr w tym modelu co 18 miesięcy dla uzyskania maksymalnej efektywności.

Mi Vacuum Cleaner Light HEPA Filter (2-pack)

Zestaw filtrów, które będą idealnie pasować do Twojego Mi Handheld Vacuum Cleaner Light. Wymiana jest bardzo prosta i możliwa do wykonania w kilka chwil. Wystarczy zdjąć pokrywę odkurzacza, a przed zbiornikiem na nieczystości ukaże się nasz filtrujący bohater. Wyjmij stary wkład filtrujący, umieść nowy i to wszystko, można cieszyć się wydajnym odkurzaniem na nowo! Każdy filtr Mi Vacuum Cleaner Light HEPA Filter będzie efektywnie pracować przez okres 6 miesięcy, skutecznie filtrując zanieczyszczenia z niesamowitą efektywnością 99.98%! W zestawie dostępne są dwa filtry HEPA, dzięki czemu otrzymujesz kompletny zestaw na cały rok odkurzania.

Mi Vacuum Cleaner mini HEPA Filter (2-pack)

Mi Vacuum Cleaner Mini to niepozorny odkurzacz ręczny Xiaomi, który potrafi zdziałać cuda podczas sprzątania samochodu, czy trudnodostępnych zakamarków mieszkania. Nawet taka niewielka konstrukcja została wyposażona w wydajny filtr HEPA, który należy wymieniać co 6 miesięcy dla uzyskania maksymalnych efektów. Tutaj w zestawie również otrzymujesz aż dwa filtry, przez co Twój odkurzacz będzie gotowy do pracy na maksymalnych obrotach przez kolejny rok!

Warto wymieniać

Wymień filtr HEPA w swoim ręcznym odkurzaczu Xiaomi już teraz. Kliknij baner odpowiadający pożądanemu modelowi i zagwarantuj sobie pełną czystość każdego dnia razem z Xiaomi!

Будьте в курсі
Я погоджуюся на обробку моїх персональних даних ROLV Group Sp. z o. o. з юридичною адресою вул. Traktowa 6, 05-800 Pruszków, з метою надсилання маркетингового контенту компанією ROLV Group sp. z o. o. з зареєстрованим офісом у Прушкуві та її партнерами електронною поштою (через адресу електронної пошти) та/або SMS (через номер телефону). призначено на рахунок), а також листування щодо оцінки моєї покупки. Я підтверджую, що можу відкликати свою згоду в будь-який час і що відкликання згоди не впливає на законність надісланої маркетингової інформації. Більше в нашій політиці конфіденційності.