Smartfony Xiaomi roku 2021

Smartfony Xiaomi roku 2021

Rok 2021 nieuchronnie zbliża się ku końcowi. Dla wszystkich jest to moment wielkich podsumowań, wyciągania wniosków oraz snucia planów na przyszłość. Choć myślami jesteśmy już przy kolejnych 365 dniach i tym, co dobrego przyniosą, to nie możemy przejść obojętnie wobec tego, co wydarzyło się w minionym roku. Był to czas, który obfitował w ogrom premierowych produktów Xiaomi, goszczących z dnia na dzień w coraz większej ilości polskich domów, a także … kieszeni. To właśnie w tym miejscu sporą część swojego ziemskiego żywota spędził niejeden smartfon Xiaomi debiutujący w 2021 roku. Które z tegorocznych premier odbiły się największym echem i jakie modele, królowały w świecie Internetu? O tym już za chwilę…

Mi 11i

Zaczynamy od modelu, który mimo, że ukazał się na naszym rynku najwcześniej ze wszystkich wymienionych, to w żadnym stopniu nie odbiega od nich jakością czy wydajnością. Wręcz przeciwnie! Mi 11i mimo upływu czasu ciągle cieszy się dużą popularnością. Sławę przyniosły mu przede wszystkim możliwości fotograficzne, jakie jest w stanie osiągnąć. Nie bez powodu został okrzyknięty “Prawdziwym wirtuozem” czy “ Gwiazdą kina”. Te określenia to niewątpliwa zasługa wysokiej jakości komponentów, między innymi aparatu głównego o rozdzielczości 108 MP i obiektywu szerokokątnego i telemakro o rozdzielczościach kolejno 8 MP i 5 MP. Ponadto Mi 11i może poszczycić się niebywale gustowną obudową oraz gładkim wykończeniem, które uwodzi od pierwszego spojrzenia. Audio zoom, częstotliwość odświeżania ekranu na poziomie 120 Hz czy podwójne głośniki wyposażone w technologię Dolby Atmos® to kolejne parametry, które przemawiają na jego korzyść.

Redmi Note 10 5G

Pierwszy z rodziny Redmi, który może poszczycić się obecnością technologii 5G na pokładzie. Jego drugie imię to wydajność, której możliwości z pewnością odczujesz podczas codziennego użytkowania. Podstawę Redmi Note 10 5G stanowi bowiem procesor MediaTek Dimensity 700 z taktowaniem do 2.2 GHz, wspierany potężnym układem graficznym ARM Mali G57, które wspólnie tworzą mieszankę iście wybuchową. Prócz tego najmłodszemu przedstawicielowi Redmi nie można odmówić pełni prawdziwej mocy. Gwarantuje ją wytrzymała bateria o pojemności 5000 mAh, pozwalająca na 16 godzin grania bądź 178 godzin słuchania. Musisz przyznać, że to całkiem imponujące osiągi jak na sprzęt za niewiele ponad 1000 zł…

Xiaomi 11 Lite 5G NE

Wdzięk, szyk, czar, styl - za pomocą tylko tych czterech słów można opisać to, jak prezentuje się jeden z najmłodszych smartfonów Xiaomi. Mimo, że Xiaomi 11 Lite 5G NE jest odświeżoną wersją uwielbianego Mi 11 Lite 5G z pierwszego półrocza mijającego roku, to cieszy się równie dużym uznaniem. Jego głównym walorem jest jednak bez wątpienia szeroka gama kolorystyczna, której pozostałe modele z naszej bogatej oferty mogą tylko pozazdrościć. Niech pastelowe odcienie (Peach Pink, Bubblegum Blue, Mint Green) w towarzystwie znanej i lubianej klasyki (Snowflake White, Truffle Black) mówią same za siebie. Oprócz nietuzinkowego wyglądu i smukłych rozmiarów, Xiaomi 11 Lite 5G NE został zaopatrzony w wyświetlacz AMOLED 6,55”, częstotliwość odświeżania ekranu na poziomie 90 Hz oraz technologię TrueColor i HDR10+, które czynią go sprzętem stworzonym dla osób głodnych wrażeń wizualnych. Profesjonalne aparaty (64 MP, 8 MP, 5 MP), prędkość 5G i szybkie ładowanie 33W dodatkowo podbijają jego atrakcyjność i zostawiają konkurencję z tej samej półki cenowej daleko w tyle.

Xiaomi 11T Pro

Smartfon, wobec którego oczekiwania spotkały się ze stanem faktycznym. Swym nadejściem wraz z początkiem ostatniego kwartału tego roku utarł nosa niejednemu niedowiarkowi. Mało kto spodziewał się, że jeszcze przed 2022 rokiem szeregi Xiaomi zasili tak mocny gracz, jakim jest Xiaomi 11T Pro. Profesjonalny aparat 108 MP, ultraszybkie ładowanie 120 W HyperCharge i wyświetlacz AMOLED 120 Hz to tylko przedsmak tego, co czeka nas dalej. A tam jest tylko lepiej! Niech flagowy procesor Qualcomm® Snapdragon™ 888, szkło Corning® Gorilla® Glass Victus™ na wyświetlaczu czy głośniki stworzone we współpracy z firmą Harman Kardon będą najlepszym dowodem na jego wybitną jakość. Wyjątkowość modelu Xiaomi 11T Pro wprost idealnie podkreśla niecodzienna obudowa dostępna aż w trzech wariantach kolorystycznych, która nie pozostawia złudzeń, że mamy do czynienia z urządzeniem klasy premium.

Будьте в курсі
Я погоджуюся на обробку моїх персональних даних ROLV Group Sp. z o. o. з юридичною адресою вул. Traktowa 6, 05-800 Pruszków, з метою надсилання маркетингового контенту компанією ROLV Group sp. z o. o. з зареєстрованим офісом у Прушкуві та її партнерами електронною поштою (через адресу електронної пошти) та/або SMS (через номер телефону). призначено на рахунок), а також листування щодо оцінки моєї покупки. Я підтверджую, що можу відкликати свою згоду в будь-який час і що відкликання згоди не впливає на законність надісланої маркетингової інформації. Більше в нашій політиці конфіденційності.