Lepsze Święta z Xiaomi

Lepsze Święta z Xiaomi

Witamy wszystkich o świątecznym poranku! Lub o południu, a nawet wieczorem. To już oficjalne, święta rozgościły się już w naszych domach na dobre, a wraz z nimi spełniło się kilka grudniowych marzeń. Dzisiaj zdradzimy, co naszym zdaniem sprawiłoby, że tegoroczne wspomnienia zostałyby jeszcze lepiej zapamiętane. Zobacz już teraz, co wymyśliliśmy…

Uśmiech proszę!

Wiele rodzin praktykuje prowadzenie albumów rodzinnych. Jednak kiedyś była to bardziej popularna praktyka. Analogowych fotografii nie dało się obejrzeć bez wywołania, chociażby filmu. Tworzone były przez to liczne kolekcje portretów bliskich, przyjaciół i znajomych. Dziś domowymi albumami stają się nasze smartfony. Taką księgą wspomnień może stać się na przykład Mi 10T Lite 128GB. Zgrabny zawodnik idealny do wykonywania (nie tylko) rodzinnych fotografii. Swoim 64MP aparatem głównym stworzy najlepsze ujęcia, zamykając klimat chwili w jednej klatce. Nawet najdrobniejszy prezent, będzie można zobaczyć na zdjęciu zrobionym przy pomocy 2MP kamery makro. Choinka nareszcie zmieści się w kadrze dzięki 8MP obiektywowi szerokokątnemu, a całość ujęcia nabierze wyrazu dzięki 2MP sensorowi głębi.

Nareszcie taki, jaki chcę!

Każdy, kto próbował, wie, jak ciężko jest spełnić nie swoje marzenie. Trudno trafić w czyjś gust, jednak robi się łatwiej, gdy ktoś śni o Mi 11 Lite 4G 6/128GB. Temu produktowi po prostu ciężko się oprzeć. Niezależnie od wybranej wersji kolorystycznej, szanse na zadowolenie osoby obdarowywanej są piorunująco duże. Kto nie ucieszyłby się z takiego smartfonu? Jedyne 157 g wagi, ekran 6.55" AMOLED DotDisplay o przepięknym odwzorowaniu barw i świetnym kontraście. Święty Mikołaju, jeśli to czytasz, zaglądnij do karty produktu i pomyśl o zakupie Mi 11 Lite 4G 6/128GB.

Trochę 5G zawsze mile widziane

Spędzając święta z rodziną w górach, przyda się mała odskocznia. Może warto skontaktować się z przyjaciółmi lub z drugą połówką, która nie może przy nas być. W takich momentach przydaje się Redmi Note 9T 4/128GB z technologią 5G na pokładzie. Szybko połączysz się z bliskimi na wideo rozmowie i prześlesz najważniejsze życzenia, całusy i pozdrowienia. W tęsknocie nie ma czasu na oczekiwanie, dlatego to należy wybrać superszybki Redmi Note 9T 4/128GB.

Niezawodny, zawsze

Do nocnego czytania, spacerowania i SMS-owania polecamy Redmi 9C 3/64GB. Jego wytrzymała i pojemna bateria 5000 mAh dotrzyma Ci towarzystwa podczas zimowych zabaw na śniegu i nie tylko. Możesz spędzić cały dzień z rodziną, o nic się nie martwiąc. Uwiecznij najlepsze chwile i prześlij je dalej. Nie zwalniaj ani na sekundę, ponieważ z Xiaomi możesz działać na pełnych obrotach!

Świąteczne momenty

Niezależnie od swojego wyboru, wymienione przez nas smartfony sprawdzą się u każdego. Zarówno fotograf, architektka, jak i nastolatek odnajdą dużo radości i potrzebnych funkcji w naszych telefonach. Jaki jest Twój wybór? Daj nam znać, zamawiając wybrany model.

Будьте в курсі
Я погоджуюся на обробку моїх персональних даних ROLV Group Sp. z o. o. з юридичною адресою вул. Traktowa 6, 05-800 Pruszków, з метою надсилання маркетингового контенту компанією ROLV Group sp. z o. o. з зареєстрованим офісом у Прушкуві та її партнерами електронною поштою (через адресу електронної пошти) та/або SMS (через номер телефону). призначено на рахунок), а також листування щодо оцінки моєї покупки. Я підтверджую, що можу відкликати свою згоду в будь-який час і що відкликання згоди не впливає на законність надісланої маркетингової інформації. Більше в нашій політиці конфіденційності.