Odkurzacze ręczne Xiaomi na Mi-Home.pl

Odkurzacze ręczne Xiaomi

Koniec z bólem pleców po odkurzaniu! Nie musisz się schylać ani przestawiać mebli, by dotrzeć do trudnodostępnych miejsc. Są lepsze sposoby na odkurzanie! Są nimi Mi Handheld Vacuum Cleaner G10 i Mi Vacuum Cleaner Light. Przeczytaj artykuł i poznaj je lepiej!

Wygodny, ręczny i podręczny

Mi Vacuum Cleaner Light dostępny w naszym sklepie jest bardzo lekki. Waży zaledwie 1.2 kg, a ta waga niesie za sobą szereg zalet. Możesz wykonywać codzienne porządki niemal bezwysiłkowo. Mimo że konstrukcja jest tak smukła, odkurzacz świetnie radzi sobie z zabrudzeniami, kurzem i sierścią! Pracę Xiaomi Mi Vacuum Cleaner Light możesz dostosować przez włączenie jednego z 2 trybów: Standard lub MAX. Czas pracy odkurzacza wynosi 45 minut, co wystarczy na oczyszczenie całego domu.

Małe wyzwania, delikatne przedmioty

Tryb standard Mi Vacuum Cleaner Light dedykujemy do delikatnych powierzchni i przedmiotów. Jeśli potrzebujesz wyczyścić klawiaturę z pozostałości swojego lunchu, świetnie nada się do tego mała końcówka ze szczotką. Wymiecie i odkurzy każdy okruszek, a laptop odzyska dawną świetność.

Mocne zabrudzenia, tryb MAX

W walce z sierścią i samochodowym galimatiasem należy zastosować mocniejsze środki. Czyszcząc kanapę w salonie lub fotele w aucie, wykorzystaj wąską końcówkę i przełącz Mi Vacuum Cleaner Light na tryb MAX. Podziwiaj, jak zabrudzenia znikają!

Oszczędzaj czas i miejsce z Mi-Home.pl

Do zestawu z Xiaomi Mi Vacuum Cleaner Light dołączona jest stacja dokująca. Możesz przymocować ją do ściany lub wnętrza szafy. Odkurzacz będzie miał swoje miejsce, a Ty oszczędzisz sobie zachodu przy szukaniu go przed sprzątaniem.

Łatwe czyszczenie z Xiaomi

Świetnie zaprojektowane elementy łatwo jest wyczyścić. Pamiętaj jednak żeby przed kolejnym sprzątaniem zdążyły wyschnąć, aby uniknąć nieprawidłowego działania urządzenia.

Najlepsze na koniec?

Przechodzimy do drugiego bohatera dzisiejszego artykułu. Mi Handheld Vacuum Cleaner G10 jest solidnie wykonanym modelem odkurzacza przenośnego, który zdobył liczne grono fanów ze względu na wiele czynników. Są nimi niska cena, świetny design, wygodna konstrukcja i perfekcyjne działanie. Prześledźmy każde z tych kryteriów.

Na Mi-Home.pl nie przepłacasz

Xiaomi Mi Handheld Vacuum Cleaner G10 stanowi silną pozycję na rynku, ze względu na znakomite przełożenie jakości do ceny. Nie wydając fortuny, zdobywasz świetny sprzęt, który błyskawicznie wykona wszystkie swoje zadania.

Piękno, jak się patrzy

Xiaomi Mi Handheld Vacuum Cleaner G10 łączy w sobie funkcjonalność i świetny styl. Wszystkie części są idealnie do siebie dopasowane. Podczas użytkowania nie musisz obawiać się o przypadkowe rozłączenie elementów. Poszczególne końcówki ułatwiają pozbycie się trudnych zanieczyszczeń. Czy znasz tę sytuację, w której włosy lub sierść osadzają się na szczotce odkurzacza? Teraz nie musisz zajmować się ich ściąganiem! Skonstruowaliśmy nasz produkt tak, by ruchome szczotki ściągały zanieczyszczenia na bieżąco.

Moc do wyboru

Mi Handheld Vacuum Cleaner G10 ma aż 3 tryby pracy. Najbardziej uniwersalnym z nich jest tryb Standard. Jeśli pracujesz na trybie Eco, to po wjeździe na dywan ustawienie automatycznie się przełączy na większą moc. Najsilniejszym ustawieniem jest High-power, które bez wysiłku pozbędzie się najtrudniejszych zabrudzeń. Duża pojemność baterii pozwala na pracę do 65 minut w trybie Eco. W stacji ładującej możesz umieścić aż 2 akumulatory.

Perfekcyjnie czyste podłogi

Końcówka mopująca zmyje brud i zaoszczędzi Ci czas. Możesz wykonać dwie czynności jednocześnie i cieszyć się wspaniale wyglądającym mieszkaniem.

Który ręczny odkurzacz Xiaomi wybierzesz?

Будьте в курсі
Я погоджуюся на обробку моїх персональних даних ROLV Group Sp. z o. o. з юридичною адресою вул. Traktowa 6, 05-800 Pruszków, з метою надсилання маркетингового контенту компанією ROLV Group sp. z o. o. з зареєстрованим офісом у Прушкуві та її партнерами електронною поштою (через адресу електронної пошти) та/або SMS (через номер телефону). призначено на рахунок), а також листування щодо оцінки моєї покупки. Я підтверджую, що можу відкликати свою згоду в будь-який час і що відкликання згоди не впливає на законність надісланої маркетингової інформації. Більше в нашій політиці конфіденційності.