Dostawa świeżego powietrza Xiaomi

Dostawa świeżego powietrza Xiaomi

Możesz mieszkać na Mazurach, w Wielkopolsce lub na Śląsku, ale smog Cię nie ominie. Stan powietrza stale się pogarsza, a ogrom zanieczyszczeń dostaje się codziennie do płuc każdego z nas. Dlatego warto, choć w domu stawić temu kres. Przedstawiamy filtry Xiaomi do użytku domowego, które pozwolą Ci odetchnąć czystym powietrzem i zadbać o swoje zdrowie.

Pierwszy na liście

Zaczynamy od mistrza wśród oczyszczaczy powietrza, czyli Xiaomi Mi Air Purifier 3C. To rozwiązanie niemal na każdą kieszeń, które idealnie sprawdzi się w mniejszych lokalach do 40 m2. Upora się on z cząsteczkami wszelkiej maści, od kurzu po bakterie i wirusy. W swoim wnętrzu posiada wymienny filtr Hepa i to jemu zawdzięcza swoje doskonałe działanie.

Pokaż Mi Air Purifier 3C, co masz w środku?

Przyciśnij wyznaczone miejsca po 2 stronach urządzenia i podnieś górną część oczyszczacza. Ściągając pokrywę, uzyskasz dostęp do filtra. Teraz możesz go wymienić, odkurzyć lub sprawdzić, w jakim jest stanie. Ten sposób dekonstrukcji jest nowością dla produktów tego typu, zazwyczaj otwiera się je z tyłu, jak w przypadku Mi Air Purifier Pro H. Do Mi Air Purifier 3C możesz wykorzystać filtr: Mi Air Purifier HEPA Filter Cartridge, Mi Air Purifier Antibacterial Filter Cartridge lub Mi Air Purifier Formaldehyde Filter S1. Ich efektywność sprawdzisz na ekranie OLED. Znajdziesz tam nie tylko wskaźnik jakości powietrza oznaczony kolorem (zielony to najlepszy wynik, a czerwony najgorszy), ale także liczbowe oznaczenie poziomu zanieczyszczenia (im mniejszy numer, tym czystsze otoczenie).

Mi Air Purifier Pro

Wskoczmy o poziom wyżej w zwalczaniu szkodliwych subststancji. Mi Air Purifier Pro wyposażony jest w laserowy czujnik cząstek, któremu nie umknie żadne zabrudzenie. Można powiedzieć, że mierzy się z nieczystościami jak filmowy agent. Dzięki większym możliwościom oczyszczania sprosta niemal dwukrotnie większemu metrażowi niż Mi Air Purifier 3C. 60 m2 to optymalna powierzchnia, którą Xiaomi Mi Air Purifier Pro weźmie pod swoje skrzydła. Oczyszczacz ten działa jeszcze ciszej dzięki zmienionej konstrukcji filtra, którego wydajność sięga aż 500 m3/h.

Wybawienie alergików, astmatyków i płuc wszelakich

Mi Air Purifier Pro H kończy erę nieprzyjemnych zapachów. Filtr czyszczący skutecznie się ich pozbywa i przechwytuje nawet najmniejsze cząsteczki zabrudzeń. To istny tytan skuteczności! Potrafi pozbyć się nie tylko mechanicznych zanieczyszczeń, a nawet wirusów i bakterii! Podobnie jak pozostałe modele posiada wbudowane Wi-Fi oraz może być obsługiwany przez Amazon Alexa i Google Assistant. Steruj Mi Air Purifier Pro H zdalnie poprzez aplikację i przełączając tryby, nie ruszając się z kanapy.

Pamiętaj o zmianie filtra!

Po pewnym czasie, w zależności od intensywności użytkowania, wkład oczyszczaczy warto odkurzyć, a finalnie wymienić na nowy. Dla modeli Xiaomi Mi Air Purifier 3C i Mi Air Purifier Pro dostępne w sprzedaży są aż 3 filtry: Mi Air Purifier HEPA Filter Cartridge, Mi Air Purifier Antibacterial Filter Cartridge i Mi Air Purifier Formaldehyde Filter S1. Mi Air Purifier Pro H to największy oczyszczacz z rodziny Xiaomi i z tego tytułu potrzebuje innego rozmiaru wkładu, czyli Mi Air Purifier Pro H Filter. Produkty te są zalecane dla osób borykających się z chorobami układu oddechowego, takimi jak astma czy alergia, ale też dla każdego, kto chce poprawić stan swojego zdrowia.

Zapomnij o irytującym brzęczeniu

Wszystkie oczyszczacze powietrza Xiaomi działają niezwykle cicho, więc nie będą stanowić źródła dodatkowych nerwów. Ponadto wyposażone są w tryb nocny, który jest praktycznie bezszelestny, co jeszcze bardziej podnosi komfort jego użytkowania. Teraz również w nocy możesz zaznać dobrodziejstw czystego powietrza. Rozpraw się raz na dobre z zanieczyszczeniami i innymi cichymi zabójcami.

Будьте в курсі
Я погоджуюся на обробку моїх персональних даних ROLV Group Sp. z o. o. з юридичною адресою вул. Traktowa 6, 05-800 Pruszków, з метою надсилання маркетингового контенту компанією ROLV Group sp. z o. o. з зареєстрованим офісом у Прушкуві та її партнерами електронною поштою (через адресу електронної пошти) та/або SMS (через номер телефону). призначено на рахунок), а також листування щодо оцінки моєї покупки. Я підтверджую, що можу відкликати свою згоду в будь-який час і що відкликання згоди не впливає на законність надісланої маркетингової інформації. Більше в нашій політиці конфіденційності.