Inteligentne czajniki Xiaomi

Inteligentne czajniki Xiaomi

Mistrzowska jakość

Mi Electric Kettle to klasyka w najlepszym wydaniu. Ten biały czajnik elektryczny Xiaomi został zaprojektowany tak, aby wpasować się w każde wnętrze. Moc urządzenia 1800W gwarantuje szybkie doprowadzenie wody do wrzenia, przez co nie musisz czekać długo na ulubiony napój! Wnętrze Mi Electric Kettle zostało wykonane z najwyższej jakości stali nierdzewnej i wyposażone w precyzyjny, brytyjski termostat STRIX. Powłoka z tworzywa sztucznego zapewnia dodatkową izolację, przez co rączka urządzenia pozostaje przyjemnie chłodna, nawet po zagotowaniu wody!

Krok naprzód

Xiaomi Mi Smart Kettle to czajnik rozbudowany o funkcję Bluetooth. Został wyposażony w możliwość szybkiego zagotowania wody, jak i podtrzymywania jej ciepła. Zakres wyboru temperatur rozciąga się od 40°C do 100°C. Dzięki wygodnej aplikacji Xiaomi Home możesz używać praktycznych trybów, takich jak zdalne podtrzymywanie temperatury wody.

Idealna kawa, herbata i... mleko?

Mi Smart Kettle Pro jest odpowiedzią i ułatwieniem dla rodziców niemowląt. Inteligentny czajnik Xiaomi możesz zaprogramować tak, aby przez całą noc utrzymywał wybraną temperaturę. To rozwiązanie dla tych, którzy wiedzą jak cenny jest czas, gdy dziecko budzi się w nocy głodne. Bez strachu, inteligenty czajnik Xiaomi podgrzeje wodę cicho i błyskawicznie, nawet jeśli nie używasz aplikacji mobilnej.

Wybierz najlepsze!

Czajniki elektryczne Xiaomi zostały zaprojektowane tak, aby tworzywo sztuczne nie miało kontaktu z gorącą wodą, a wszystkie elementy wewnętrzne są wykonane z wysokiej jakości stali nierdzewnej. Miej w swojej kuchni to, co najlepsze. Gotuj z Xiaomi!

Будьте в курсі
Я погоджуюся на обробку моїх персональних даних ROLV Group Sp. z o. o. з юридичною адресою вул. Traktowa 6, 05-800 Pruszków, з метою надсилання маркетингового контенту компанією ROLV Group sp. z o. o. з зареєстрованим офісом у Прушкуві та її партнерами електронною поштою (через адресу електронної пошти) та/або SMS (через номер телефону). призначено на рахунок), а також листування щодо оцінки моєї покупки. Я підтверджую, що можу відкликати свою згоду в будь-який час і що відкликання згоди не впливає на законність надісланої маркетингової інформації. Більше в нашій політиці конфіденційності.