Zapraszamy do spiżarni Xiaomi

Zapraszamy do spiżarni Xiaomi

Wkroczyliśmy w czas wielkich przygotowań, bo kolejne święta są tuż za rogiem. Ciężko jest utrzymać domowników od podjadania wielkanocnych ciast, mazurków i wszelkiego rodzaju smakołyków. Mamy kilka rozwiązań, które przydadzą się w Twojej kuchni oraz spiżarni. Przeczytaj nasz poradnik i zabezpiecz się przed nalotem łakomczuchów. Zapraszamy do lektury!

Gdzie się podziały migdały?

Bakalie sparzone, orzechy potłuczone, czyli wszystko jest już przygotowane do układania na mazurkach, a tu nagle… wszystko zjedzone. No pięknie! Ta sytuacja nie miałaby miejsca, gdyby na słoiku ze smakołykami znalazł się dwuczęściowy czujnik Mi Door & Window Sensor 2! Wystarczyłoby przymocować jedną część do pokrywki pojemnika lub nakrętki słoika, a drugą do samego naczynia. Przy rozdzieleniu elementów Mi Door & Window Sensor 2 wydałby alarmujący sygnał, dzięki czemu podjadacz zostałby złapany na gorącym… posiłku. Oczywiście, sensor Xiaomi ma znacznie szerszą listę zastosowań, jednak na potrzeby dzisiejszego poradnika, przytaczamy sytuację, która z dużym prawdopodobieństwem mogłaby mieć dziś miejsce.

Automatyczna lampka Xiaomi

Nocne porządki lub przygotowania stały się dla Ciebie tradycją? Znamy to z autopsji… Tak czy siak, podczas wieczornego gotowania, czy pieczenia, znacznie trudniej cokolwiek znaleźć. Ciężko wtedy o zlokalizowanie nawet najprostszych składników. Kto był kiedyś w babcinej spiżarni, ten wie, o czym mowa. Czy to mąka, a może cukier puder? Kto wie? Wie ten, kto w spiżarni zamontował światełko Xiaomi aktywowane ruchem! Mi Motion-Activated Night Light 2 (Bluetooth) to idealne rozwiązanie do zastosowania wszędzie tam, gdzie wpada się po coś, na chwilkę lub biegnie się tamtędy w pośpiechu. Otóż już śpieszymy z wyjaśnieniem! Lampka aktywowana ruchem to coś, o czym nie ma potrzeby pamiętać! Dlatego też jest to idealne rozwiązanie do spiżarni, z której nieraz wychodzi, lub wchodzi się z pełnymi rękami. Jeśli takie pomieszczenie jest umiejscowione nieopodal kuchni, często maszeruje się tam z zabrudzonymi mąką rękami, a bez włącznika niczego nie pobrudzisz! Sprytne prawda?

Zapisz to na Mi LCD Writing Tablet 13.5"!

A na półeczce w spiżarni umieść nasz znikopis… Nie pożałujesz! W kryzysowych sytuacjach podasz go siostrzeńcowi, by czymś się zajął, zamiast rozsypywać sól po kątach. Ty natomiast, będziesz w stanie zawsze zapisać najważniejsze przypomnienia, daty i listę zakupów! Notuj wszelkie braki na Xiaomi Mi LCD Writing Tablet 13.5" by przed wyjściem do sklepu, o niczym nie zapomnieć. Zrób tak, a gwarantujemy, że w tym roku nie zabraknie ani żurku, ani jajek!

Podobają Ci się nasze pomysły na wyposażenie kuchni i spiżarni? Jeśli tak, nie czekaj i zamów te produkty już dziś!

Будьте в курсі
Я погоджуюся на обробку моїх персональних даних ROLV Group Sp. z o. o. з юридичною адресою вул. Traktowa 6, 05-800 Pruszków, з метою надсилання маркетингового контенту компанією ROLV Group sp. z o. o. з зареєстрованим офісом у Прушкуві та її партнерами електронною поштою (через адресу електронної пошти) та/або SMS (через номер телефону). призначено на рахунок), а також листування щодо оцінки моєї покупки. Я підтверджую, що можу відкликати свою згоду в будь-який час і що відкликання згоди не впливає на законність надісланої маркетингової інформації. Більше в нашій політиці конфіденційності.