Wiosenne wojaże z Xiaomi

Wiosenne wojaże z Xiaomi

Rozpoczął się sezon na piesze wędrówki, pikniki, wycieczki i nie tylko! Serwisy rowerowe pękają w szwach, a wulkanizatorzy mają pełne ręce roboty. Już niedługo i Ty poczujesz w sobie przebudzenie wiosennego ducha! Gwarantujemy, że w chwili, gdy tylko dosiądziesz swojego nowego jednośladu Xiaomi, rok 2022 stanie się dla Ciebie o wiele lepszy. Zastanawiasz się, czemu miałoby się tak stać? Po odpowiedzi zapraszamy już teraz!

Koniec z porannymi korkami!

Zimowe poranki nie dość, że są mroźne i ciemne, to na dodatek wiążą się z codzienną porcją zatorów drogowych. Nic dziwnego, że przy minusowej temperaturze, każdy, kto ma taką możliwość, wybiera ciepłe wnętrze samochodu. Jednak teraz sytuacja zaczyna się odmieniać! Gdy na dworze (lub na polu, w zależności od miejsca Twojego zamieszkania) jest cieplej, słoneczniej, możesz przesiąść się na Mi Smart Electric Folding Bike. To idealne rozwiązanie nie tylko dla wprawionych rowerzystów, ale także dla początkujących. Gdy rano jedziesz do biura, skorzystaj z elektrycznego wspomagania, które pomoże Ci szybciej przemierzyć dystans, jaki dzieli Cię od celu podróży. Jeśli takiego wsparcia nie potrzebujesz, wyłącz je i potraktuj Mi Smart Electric Folding Bike jako zwykły, wyjątkowo urodziwy rower mobilny. Odkryj w pełni jego liczne zalety podczas wspólnie przemierzonych tras. Gdy zaczniesz opadać z sił, zdaj się na wytrzymałe, litowo-jonowe ogniwo: Samsung 18650, czyli baterię tak mocną, że pomoże Ci przemierzyć nawet 45 km! Z taką mocą nie musisz się martwić, czy zdołasz dotrzeć do celu.

Chwyć za hulajnogę!

Masz już rower, ale nie lubisz tego rodzaju aktywności? Nic nie szkodzi, mamy też inne rozwiązania. Poczuj wiatr we włosach, przemierzając miasto na wybranej hulajce Xiaomi! Do wyboru masz między innymi: Mi Electric Scooter 3 i Mi Electric Scooter Pro 2, czyli dwa niezwykłe pojazdy Xiaomi. Na pierwszy ogień weźmiemy Mi Electric Scooter Pro 2, aktualnie znajdącą się na promocji, dzięki której możesz oszczędzić aż 200 zł! Z tym modelem, będziesz w stanie przemieszczać się po mieście z maksymalną prędkością 25 km/h, a bateria pozwoli Ci przejechać aż do 45 km! Dodatkowo wszelkie najistotniejsze dane, odczytasz na wygodnym wyświetlaczu umieszczonym pośrodku kierownicy. Te udogodnienia, to dopiero początek długiej listy zalet, jakimi może poszczycić się Mi Electric Scooter Pro 2. Po resztę kliknij tutaj.

Jeszcze więcej opcji

Przejdźmy do wspomnianej już Mi Electric Scooter 3, która jest nieco bardziej przystępna cenowo. Potrafi rozwinąć prędkość aż do 25 km/h, czym dorównuje poprzedniczce. Jednak jej zasięg jest nieco mniejszy i wynosi 30 km. Takie parametry i tak pozwolą Ci bez przeszkód dotrzeć do szkoły pracy lub na spotkanie. W razie potrzeby, po przyjeździe na miejsce, bez problemu podładujesz Mi Electric Scooter 3 załączoną do zestawu ładowarką.

Chcesz poznać pojazdy Xiaomi jeszcze bliżej?

Zachęcamy do odwiedzenia kart produktu poszczególnych pojazdów Xiaomi omówionych w dzisiejszym tekście. Dowiesz się tam wszystkiego, co niezbędne do podjęcia najlepszej możliwej decyzji. Sprawdź, który jednoślad Xiaomi uratuje Cię przed korkami, frustracją i spóźnieniami. Odkryj swój najlepszy sposób na przemieszczanie się po mieście!

Будьте в курсі
Я погоджуюся на обробку моїх персональних даних ROLV Group Sp. z o. o. з юридичною адресою вул. Traktowa 6, 05-800 Pruszków, з метою надсилання маркетингового контенту компанією ROLV Group sp. z o. o. з зареєстрованим офісом у Прушкуві та її партнерами електронною поштою (через адресу електронної пошти) та/або SMS (через номер телефону). призначено на рахунок), а також листування щодо оцінки моєї покупки. Я підтверджую, що можу відкликати свою згоду в будь-який час і що відкликання згоди не впливає на законність надісланої маркетингової інформації. Більше в нашій політиці конфіденційності.