Zadbaj o bezpieczeństwo domu z Xiaomi

Zadbaj o bezpieczeństwo domu z Xiaomi

Czy zastanawiasz się jak zatroszczyć się o swoich bliskich? Pragniesz, aby miejsce, w którym mieszkasz, zapewniło Ci poczucie bezpieczeństwa? Mamy na to radę. Zadbaj o ochronę i zatrudnij do tego zadania najnowszą kamerę IP Xiaomi, która błyskawicznie powiadomi Cię o niepokojących wydarzeniach i potencjalnie zagrażających intruzach. Xiaomi Mi Wireless Outdoor Security Camera 1080p jest dostępna w dwóch wersjach i kryje w sobie wiele tajemniczych funkcji, których część już za moment przed Tobą odsłonimy. Zapraszamy do lektury!

Oko Xiaomi

Dzięki ultraszerokiemu kątowi widzenia 130° kamera IP dostrzeże każdy, nawet najmniejszy ruch niczym wszystkowidzące oko ze słynnej trylogii fantasy. To w połączeniu z optymalną rozdzielczością 1080p zapewnia klarowny podgląd sytuacji i gwarancję, że nikt niepowołany nie umknie przed jej spojrzeniem. Nawet gdy sprytny złodziejaszek postanowi wtargnąć na Twoje włości pod osłoną nocy, nici z jego planów! Mi Wireless Outdoor Security Camera 1080p została wyposażona w technologię WDR oraz Smart Night Vision. Co to oznacza w praktyce? Superczytelny podgląd na sytuację nawet w nocy. Zagwarantuj sobie głęboki sen i spokojną głowę wybierając tylko najlepszą formę bezpieczeństwa od Xiaomi!

Uprzejmie donosi

Mi Wireless Outdoor Security Camera 1080p została uzbrojona w system automatycznego wysyłania powiadomień o podejrzanych aktywnościach. Aby otrzymać takie informacje, wystarczy zainstalować aplikację Mi Home/Xiaomi Home na swój telefon. Dzięki funkcji PIR kamera wykryje niepowołane osoby z odległości nawet 7 metrów! Co bardziej zaskakujące, urządzenie jest na tyle inteligentne, że potrafi ochronić nie tylko Ciebie, ale i siebie! Wbudowany żyroskop oraz śruba montażowa zagwarantują bezpieczeństwo, utrudniając złoczyńcom demontaż kamery. Jeśli jednak ktoś zacznie przy niej majstrować, nie mając do końca dobrych intencji, na Twój smartfon zostanie automatycznie wysłana stosowna informacja, ostrzegająca o zajściu.

Zniesie niejedno

Kamera IP została przystosowana do pracy w ekstremalnych temperaturach. Nieważne, że za oknem panuje dwudziestostopniowy mróz, czy nieludzki upał, podczas którego temperatura sięga nawet 50°C, Mi Wireless Outdoor Security Camera 1080p zniesie to wszystko bez zająknięcia! To prawdziwie ciepło i zimnolubna kamera IP, która gwarantuje niezawodną operację w każdych warunkach. Jakby tego było mało, wbudowana bateria 5700mAh oferuje nawet 90 dni pracy na pojedynczym ładowaniu. Oczywiste jest, że urządzenie ma także pełną odporność na kurz i wodę podyktowaną certyfikatem IP65.

Kup zestaw z odbiornikiem wewnętrznym

Do prawidłowego funkcjonowania, kamera IP Mi Wireless Outdoor Security Camera 1080p wymaga odbiornika wewnętrznego. Wybierz tę opcję, jeżeli dopiero zaczynasz przygodę z tą kamerą IP i ciesz się ochroną na najwyższym poziomie!

Kup samą kamerę IP

Jeśli już posiadasz odbiornik wewnętrzny i chcesz rozbudować sieć kamer dla jeszcze większego bezpieczeństwa, to ta opcja jest stworzona dla Ciebie. Powiększ liczbę urządzeń nawet do 4 jednocześnie i poczuj się w jak w najlepiej strzeżonym obiekcie na świecie!

Будьте в курсі
Я погоджуюся на обробку моїх персональних даних ROLV Group Sp. z o. o. з юридичною адресою вул. Traktowa 6, 05-800 Pruszków, з метою надсилання маркетингового контенту компанією ROLV Group sp. z o. o. з зареєстрованим офісом у Прушкуві та її партнерами електронною поштою (через адресу електронної пошти) та/або SMS (через номер телефону). призначено на рахунок), а також листування щодо оцінки моєї покупки. Я підтверджую, що можу відкликати свою згоду в будь-який час і що відкликання згоди не впливає на законність надісланої маркетингової інформації. Більше в нашій політиці конфіденційності.