Xiaomi od kuchni

Xiaomi od kuchni

Byliśmy już w sypialni, więc po dobrym wypoczynku kierujemy się do kuchni. Na śniadanie podamy ciepłą herbatę, jajecznicę i pysznie podpieczony bekon. Wszystko przygotowane przy użyciu kuchennych sprzętów Xiaomi. Czemu uważamy, że wpasują się w wystrój każdej kuchni? Sprawdź już teraz…

Zacznijmy od herbaty

Dla wielu, poranna rutyna zaczyna się właśnie przy czajniku. Trzeba nastawić wodę na gorący napar, zalać owsiankę lub przyśpieszyć proces gotowania jajek. Wrzątek przydaje się kuchcikom na każdym poziomie zaawansowania. I nawet tu, przy tak prostej czynności, znalazło się miejsce na pewne udoskonalenia. Przedstawimy owoce działań mających na celu wprowadzić codzienną czynność na wyższy i bardziej ergonomiczny poziom.

Wybierz swój imbryk...

Na ringu stawiamy obok siebie dwóch silnych zawodników. Mi Smart Kettle Pro zmierzy się z Mi Electric Kettle. Który szybciej zagotuje wodę? I jaki lepiej zaparzy herbatę? W tej kwestii potrzebny będzie test. Mi Smart Kettle Pro potrzebuje jedynie 5 minut, by dostarczyć wrzątek do wybranego kubka, lecz Mi Electric Kettle osiąga podobny wynik. Gdzie tkwi więc różnica? Znajdziesz ją na rączce czajnika Pro. To tam ulokowany został wyświetlacz, który podaje temperaturę wody w czasie rzeczywistym. Ten mały dodatek pozwoli Ci na najwyższą precyzję w parzeniu ulubionej kawy przelewowej lub dowolnego typu naparu. Wybraną temperaturę możesz podtrzymać, ustawiając odpowiednie parametry w aplikacji Mijia App.

Na frytki miej smaka!

Po herbacie przydałoby się rzucić coś na ząb. Do akcji wkroczy wtedy nowa frytkownica Xiaomi. Na śniadanie obiecywaliśmy jednak jajka i boczek, a nie frytki... O nic się nie martw, pamiętamy! Bekon roślinny, jak i zwykły bez problemu przygotujesz w Mi Smart Air Fryer 3.5L. Specjalna kratka grillowa idealnie nada się do podpieczenia tego uwielbianego przez wielu smakołyku. Dodatek stanie się taki, jak lubisz -soczysty, a zarazem chrupki lub kruchy, w zależności od preferencji. To Twoje śniadanie, więc wybierz idealne ustawienie i raduj się smakiem!

Indukcję mieć, czy nie mieć?

Do pełnego zestawu śniadaniowego brakuje już tylko jajecznicy lub jajka sadzonego. Na tę okazję pozostawiliśmy klucz programu. Mi Induction Cooker to niewielka płyta indukcyjna, na której możesz przygotować tysiące różnorodnych dań. Od najprostszych po te bardziej skomplikowane. Do dyspozycji otrzymujesz aż 99 trybów grzania. Dzięki temu uda Ci się idealnie dobrać poziom nagrzania płyty do przygotowywanej potrawy. Operując wachlarzem temperatur, możesz ustawić delikatne podgrzewanie potrawy, lub zastosować agresywnie wysoką temperaturę dla uzyskania złocistego koloru i chrupiącej skórki. Do jajka proponujemy metodę ,,low and slow”, czyli długą ekspozycję produktu na relatywnie niską temperaturę grzania.

Masz chęć na takie śniadanie?

Kup wyżej wymienione produkty i podziel się z naMi swoim zdaniem na ich temat. Jeśli jesteś łowcą lub łowczynią okazji, zapisz się do newslettera, aby zawsze być na bieżąco ze wszystkimi promocjami.

Будьте в курсі
Я погоджуюся на обробку моїх персональних даних ROLV Group Sp. z o. o. з юридичною адресою вул. Traktowa 6, 05-800 Pruszków, з метою надсилання маркетингового контенту компанією ROLV Group sp. z o. o. з зареєстрованим офісом у Прушкуві та її партнерами електронною поштою (через адресу електронної пошти) та/або SMS (через номер телефону). призначено на рахунок), а також листування щодо оцінки моєї покупки. Я підтверджую, що можу відкликати свою згоду в будь-який час і що відкликання згоди не впливає на законність надісланої маркетингової інформації. Більше в нашій політиці конфіденційності.