Xiaomi Point Ostrów Wielkopolski

Xiaomi Point Ostrów Wielkopolski

Co kryje w sobie Ostrów Wielkopolski

Pod niepozorną nazwą miasta, kryje się całkiem liczna społeczność. Ostrów stanowi dom dla ponad 70 tysięcy mieszkańców. Dostęp do licznych muzeów, parków i ośrodków sportowych sprawia, że to miejsce tętni życiem i każdy, zarówno entomolog, jak i entuzjasta technologii, znajdzie tu swoje miejsce. Entomologa pokierujemy do parku ogromnych owadów a amatora elektroniki pod adres wskazany poniżej.

Romualda Traugutta 77, 63-410 Ostrów Wielkopolski

To adres Xiaomi Pointu, w którym odnajdziesz najnowsze modele smartfonów Xiaomi, ale nie tylko! Cały asortyment, jaki prezentujemy na naszej stronie, jest dostępny również stacjonarnie. Warto upewnić się, czy na miejscu dany produkt się nie wyprzedał, albo zapobiec przykrej niespodziance i od razu zamówić wybrany produkt do sklepu. W Xiaomi Poincie miło przywitamy każdego, odpowiemy na pytania i dopomożemy przy trudnych wyborach. W końcu każdy z nas jest w pewnym stopniu technologicznym geekiem, więc nawet jeśli po prostu chcesz podyskutować o sprzęcie, również zapraszamy!

Poczta zabytkowa

Pozostając przy temacie tajemnej wiedzy, wysyłek i porad, polecimy Ci zwiedzenie wyjątkowego miejsca, które z paczkami ma wyjątkowo dużo do czynienia. W Ostrowie Wielkopolskim znajduje się gmach poczty pochodzący z 1886 roku. Jeśli masz taką możliwość, zobacz to miejsce, bo naszym zdaniem naprawdę warto. Jeśli nie masz dobrego aparatu, wpadnij do Xiaomi Pointu po nowy smartfon z ekstra możliwościami fotograficznymi, takimi jak Redmi Note 8 w odświeżonej wersji 2021.

Smartfony Xiaomi i inne gadżety

Zwiedzając, spacerując i ciesząc się urokami i sekretami Ostrowa Wielkopolskiego, nie zapomnij zabrać ze sobą najważniejszych przedmiotów. W razie potrzeby zawitaj do Xiaomi Pointu po nowy smartfon Redmi 9 lub słuchawki, które umilą Ci wycieczkę. Pamiętaj, że zawsze stawiamy na jakość i wygodę, więc zakupy u nas są czystą przyjemnością. Zobacz miasto oczami Xiaomi, robiąc zdjęcia smartfonami Redmi, POCO i Mi.

Будьте в курсі
Я погоджуюся на обробку моїх персональних даних ROLV Group Sp. z o. o. з юридичною адресою вул. Traktowa 6, 05-800 Pruszków, з метою надсилання маркетингового контенту компанією ROLV Group sp. z o. o. з зареєстрованим офісом у Прушкуві та її партнерами електронною поштою (через адресу електронної пошти) та/або SMS (через номер телефону). призначено на рахунок), а також листування щодо оцінки моєї покупки. Я підтверджую, що можу відкликати свою згоду в будь-який час і що відкликання згоди не впливає на законність надісланої маркетингової інформації. Більше в нашій політиці конфіденційності.