Ogrzej się z Xiaomi

Ogrzej się z Xiaomi

Dni są coraz krótsze, noce ciemniejsze a temperatura niższa. Pumpkin Spice Latte wkroczyło na tablice popularnych kawiarni, to oznacza jedno: idzie jesień, a tuż za nią, kroczy zima. To kwestia czasu, zanim zaczniemy kryć się w mieszkaniach przed deszczem i chłodem. Najwyższa pora na to, aby uzbroić się w kaloryfery! Prezentujemy nasze rozwiązanie na zimne jesienne i zimowe dni, oto niezawodny Xiaomi Mi Smart Space Heater S.

Jak wygląda Mi Smart Space Heater S?

Grzejnik Xiaomi ma klasyczny kształt, więc jego wygląd nikogo nie zdziwi. Jednak każdy element jest dopracowany w najwyższym stopniu, a nawet uchwyt nie jest czymś zwyczajnym. Spełnia dwie role, pomaga w przenoszeniu grzejnika z miejsca na miejsce, ale również, może służyć jako stojak na pranie. Wystarczy wychylić rączkę w przód, aby uzyskać dodatkowe miejsce na rozwieszenie ubrań. Skoro mowa o poradach, przyjrzyjmy się bliżej, jak wygląda użytkowanie Mi Smart Space Heater S.

Wygodne przyciski, bezpieczeństwo użytkowania

Xiaomi Mi Smart Heater S ma z boku 4 przyciski ułatwiające korzystanie. Pierwszym z nich uruchamia urządzenie, drugi umożliwia jego połączenie się z innymi urządzeniami Smart domu, kolejny służy do kontroli temperatury, a ostatni uruchamia timer odliczający czas do wyłączenia ogrzewania. Wynika z tego, że wszystko jest niezmiernie proste, no i co tu dużo mówić, takie właśnie jest! Co więcej, Xiaomi Mi Smart Heater S można połączyć z aplikacją Xiaomi Home i obsługiwać go przy pomocy Asystenta Google oraz Amazon Alexa. Wbudowane w Xiaomi Mi Smart Heater S zabezpieczenia ograniczają ryzyko wypadków. Grzejnik nie osiągnie za wysokiej temperatury i wyłączy się, jeśli jego kąt nachylenia przekroczy 45 stopni. Ostrożności nigdy za wiele, mimo że Xiaomi Mi Smart Space Heater S został wyposażony w dwie antypoślizgowe, stabilne podstawki.

Ciepła jesień dla każdego

Sytuacji, w których przyda się dodatkowe ocieplenie, jest naprawdę sporo. Niezależnie od powodu i motywacji, warto zainwestować w urządzenie, które ochroni Cię przed przeziębieniem i nieprzyjemnym chłodem. Centralne ogrzewanie w Twojej mieszkaniu nie zostało jeszcze włączone? Albo jest Ci po prostu zimno? Rozwiązanie jest proste! Zapraszamy po zakup odpornego na zachlapania Xiaomi Mi Smart Space Heater S, który chłodną część roku zamieni w przyjemny czas.

Будьте в курсі
Я погоджуюся на обробку моїх персональних даних ROLV Group Sp. z o. o. з юридичною адресою вул. Traktowa 6, 05-800 Pruszków, з метою надсилання маркетингового контенту компанією ROLV Group sp. z o. o. з зареєстрованим офісом у Прушкуві та її партнерами електронною поштою (через адресу електронної пошти) та/або SMS (через номер телефону). призначено на рахунок), а також листування щодо оцінки моєї покупки. Я підтверджую, що можу відкликати свою згоду в будь-який час і що відкликання згоди не впливає на законність надісланої маркетингової інформації. Більше в нашій політиці конфіденційності.