Promocja na telewizory Xiaomi!

Promocja na telewizory Xiaomi!

Spodoba Ci się idea kina na wynos. W szczególności z takimi telewizorami jak te, które mamy teraz w promocyjnych cenach. Mi TV Q1 75" oraz 4 modele serii Xiaomi Mi TVP 1 w szczególnej ofercie, to świetna okazja na to, aby trochę zaszaleć na zakupach.

Zacznijmy od Q...

Pierwsze miejsce na promocyjnej liście zajmuje prawdziwy tytan. To telewizor o ogromnej rozdzielczości i wspaniałej jakości obrazu. Mi TV Q1 75" to gwarancja ostrego jak brzytwa obrazu o niepowtarzalnej płynności. QLED to odmienna technologia emitowania obrazu. Aby wykonać tego typu matrycę, używa się warstwy emitującej niebieskie światło i warstwy nazywanej Quantum Dots. Takie rozwiązanie pozwala na lepsze odwzorowanie kolorów, gwarantując najlepsze możliwe doznania wizualne. Niepozorna litera Q zwiastuje spełnienie oczekiwań tych najbardziej wymagających widzów.

Jaka jest cena 75” nieskazitelnego obrazu?

Telewizor będzie kosztował 5999 zł tylko do 17 października. Później wróci on do regularnej ceny, która jest aż o 1000 zł wyższa! Tak duże promocje nie zdarzają się zbyt często, więc zastanów się, czy to nie idealny moment na przygotowanie się do wieczornych seansów filmowych. Pamiętaj, że sezon zimowego wygrzewania się przed telewizorem dopiero się rozpoczyna. 75 cali to potężny wymiar, który zapewni wrażenie sali kinowej w Twoim salonie. Jeśli szukasz jednak czegoś bardziej przystępnego, czytaj dalej.

Do kawalerki lub niewielkiego studio

Najmniejszym z promocyjnych modeli telewizorów jest Xiaomi Mi TV P1 32’’, który na małym metrażu sprawdzi się idealnie. Teraz kosztuje on jedyne 999 zł, a mimo tak niskiej ceny oferuje całkiem sporą ilość przydatnych funkcji. Wbudowany Asystent Google ułatwi Ci sterowanie, wyszukiwanie i przełączanie aplikacji oraz podłączonych do telewizora urządzeń. Obecny system Android TV to z kolei szeroki wybór filmów i programów, które jeszcze bardziej umilą Twoje wieczory i popołudnia. O ile szukasz czegoś tej wielkości, Mi TV P1 32’’ to chyba najlepszy wybór dla Ciebie.

Seria Mi TV P1

Otwórz się na większe możliwości z serią telewizorów, która pobudzi Twoją wyobraźnię. Co jest charakterystyczne dla Mi TV P1? Zarówno wbudowany Asystent Google, który odpowie na każde Twoje zawołanie i fakt, że telewizory te mogą stać się centrum Smart Domu, łącząc wszelkie inteligentne urządzenia ze sobą. Cała seria Mi TV P1 ma też wbudowaną funkcję Chrome Cast, dzięki której szybko i łatwo podzielisz się multimediami z bliskimi, przesyłając obraz ze swojego smartfonu na większy ekran. Teraz stworzenie klimatycznego seansu stanie się dużo prostsze i… tańsze. Oto ceny kolejnych modeli serii Mi TV P1: 43" -1699 zł, Mi TV P1 50" - 2199 zł, Mi TV P1 55" - 2299 zł. Te bezramkowe telewizory aż proszą się o zabranie ich do domu.

Wymówki się skończyły!

Jeśli zwlekasz z zakupem nowego telewizora to najwyższy czas, aby dokonać wyboru. Takie promocje mogą się nie powtórzyć. Masz czas do 17.10, nie zwlekaj!

Будьте в курсі
Я погоджуюся на обробку моїх персональних даних ROLV Group Sp. z o. o. з юридичною адресою вул. Traktowa 6, 05-800 Pruszków, з метою надсилання маркетингового контенту компанією ROLV Group sp. z o. o. з зареєстрованим офісом у Прушкуві та її партнерами електронною поштою (через адресу електронної пошти) та/або SMS (через номер телефону). призначено на рахунок), а також листування щодо оцінки моєї покупки. Я підтверджую, що можу відкликати свою згоду в будь-який час і що відкликання згоди не впливає на законність надісланої маркетингової інформації. Більше в нашій політиці конфіденційності.