Wygodna praca biurowa z Xiaomi

Wygodna praca biurowa z Xiaomi

Lampy, lampeczki, lampiony. Towarzyszą nam na co dzień, umilając nastój oraz polepszając widoczność podczas nauki i pracy. Ostatnio lampki doświetlają jeszcze lepiej, ponieważ są tworzone przez Xiaomi! Wygodniejsza praca biurowa to praca w dobrym świetle.

Praca przy biurku potrafi być nużąca. Czy wiesz, że ciepła barwa światła wycisza i usypia, natomiast światło białe pobudza i poprawia koncentrację? Nie musisz zmieniać żarówki w zależności od pory dnia, wystarczy, że zaopatrzysz się w lampkę biurkową, która umożliwia zmianę barwy, tak jak Mi Smart LED Desk Lamp Pro. Koniec z zamykającymi się oczami podczas pracy oraz wieczornym rozbudzeniem, które nie pozwala zasnąć!

Solidna konstrukcja

Trzon Mi Smart LED Desk Lamp Pro jest ciężki, co zapewnia pełną stabilność urządzenia. Na podstawie znajduje się włącznik – niewielkie białe pokrętło, które odpowiada za zmianę temperatury i jasności światła. Podstawa podtrzymuje dwuczęściowe ramię, połączone ze świecąca końcówką. Długość ramienia to 41 + 54 cm, co oznacza szeroki zasięg bez potrzeby przestawiania jej z miejsca na miejsce. Długie ramiona dosięgną każdego fragmentu biurka.

Mi Smart LED Desk Lamp Pro - dopasuj i ustaw

Lampkę skonstruowaliśmy tak, aby mogła zostać dopasowana do wszelkich potrzeb. Z podstawki wyłania się ramię lampy, które można odchylać do 19 stopni w przód i tył. Druga jego część jest jeszcze bardziej ruchoma, ponieważ zakres ruchu wynosi aż 45 stopni w obu płaszczyznach.

Gesty

Białe pokrętło robi znacznie więcej niż zwykły włącznik lampki. Pojedyncze dotknięcie włącza i wyłącza lampkę, obrót przycisku reguluje jasność, a przyciśnięcie i jednoczesne obracanie zmienia barwę światła. Te proste gesty są łatwe do zapamiętania, dzięki czemu użytkowanie stanie się instynktowne. Mamy jeszcze jeden manewr wywołujący ciekawe działanie Xiaomi Mi Smart LED Desk Lamp Pro, a jest nim podwójne stuknięcie we włącznik, które wywołuje funkcję Pomodoro, jeśli nie wiesz, czym jest, zerknij niżej.

Równowaga między pracą a odpoczynkiem

Wywołanie funkcji Pomodoro pozwala Ci na łatwiejszą kontrolę czasu pracy i zachowania odpowiedniej ilości przerw. W aplikacji Yeelight możesz dobrać czas trwania tych czynności. Kiedy nadejdzie czas na przerwę, lampka zacznie migać – zrób sobie wtedy kawę, odetchnij, rozciągnij się, zrób coś, na co masz ochotę, aby w pełni sił wrócić do pracy. Możesz również zmienić domyślną funkcję uruchamianą podwójnym przyciśnięciem włącznika, wszystko znajdziesz w aplikacji Yeelight.

Lampka Xiaomi - inwestycja na lata

Xiaomi Mi Smart LED Desk Lamp Pro posiada ogromną żywotność, co sprawi, że współpraca z nią stanie się wieloletnia. Przy zakupie otrzymasz lampkę, przewód zasilający z europejską wtyczką oraz instrukcję obsługi, w której znajdziesz wszystkie potrzebne informacje. Połącz Mi Smart LED Desk Lamp Pro z innymi urządzeniami Smart Domu za pomocą aplikacji Yeelight i w pełni wykorzystaj potencjał lampy biurkowej Xiaomi!

Будьте в курсі
Я погоджуюся на обробку моїх персональних даних ROLV Group Sp. z o. o. з юридичною адресою вул. Traktowa 6, 05-800 Pruszków, з метою надсилання маркетингового контенту компанією ROLV Group sp. z o. o. з зареєстрованим офісом у Прушкуві та її партнерами електронною поштою (через адресу електронної пошти) та/або SMS (через номер телефону). призначено на рахунок), а також листування щодо оцінки моєї покупки. Я підтверджую, що можу відкликати свою згоду в будь-який час і що відкликання згоди не впливає на законність надісланої маркетингової інформації. Більше в нашій політиці конфіденційності.