Wszystkie kieszenie Mi City Backpack

Wszystkie kieszenie Mi City Backpack

Każdy chociaż raz w życiu pakował się na wyjazd lub dowolne wyjście w pośpiechu. Łatwo wtedy o pomyłkę, bo pod wpływem presji czasu wzrasta ryzyko, że czegoś zapomnimy lub zabierzemy ze sobą zbyt wiele rzeczy. W konsekwencji droga na przystanek, lotnisko, stację lub do miejsca zameldowania staje się katorgą. Aby zminimalizować ryzyko nieprzemyślanego pakowania, mamy dla Ciebie dzisiejszy poradnik. Przedstawimy Ci plecak, który zmieści wszystko, co potrzebujesz zabrać na kilkudniowy wyjazd.

Do czego się spakować?

Kwestia tego, co spakować do plecaka jest oczywiście względna. Każdy potrzebuje trochę innego zestawu, ale są rzeczy, które pozostają niezmienne. Jedyną stałą w tym galimatiasie jest na pewno to, do czego się spakować. Odpowiedzią zawsze będzie: plecak! Nieważne co i jak długo niesiesz, o ile jest to komfortowe. Bez względu na płeć, wzrost czy porę roku, akcesorium, jakim jest Mi City Backpack, zawsze będzie najlepszym wyborem na wycieczkę. Równomiernie rozłożony ciężar to pierwszy krok do tego, by bagaż nie dawał Ci się we znaki podczas podróży. Torba sportowa przekładana przez ramię jest częstym wyborem, jednak nie zdajemy sobie sprawy, jak niekorzystnie wpływa na naszą postawę. W końcu skolioza nie brzmi jak idealny suwenir wakacyjny, prawda?

Stałe elementy podróżne

Portfel, słuchawki, powerbank, co jeszcze…? Rozpoczynamy tworzenie listy rzeczy do spakowania! Podczas tej czynności, warto pamiętać, jaki masz plan na wycieczkę. Czy będzie to wyprawa piesza? Czy planujesz płacić gotówką? Jeśli wymienisz pieniądze na inną walutę, może warto zabrać ze sobą dodatkowy portfel, aby banknoty się nie mieszały? Do przemyślenia jest całkiem sporo elementów, dlatego najlepiej spisać je sobie w notesie lub na kartce. Po wyborze najważniejszych akcesoriów, na każdy z nich odnajdziesz miejsce w Xiaomi Mi City Backpack.

Gdzie to wszystko pomieścić?

Na drobne przedmioty znajdziesz miejsce w licznych przegródkach plecaka. Nie musisz tracić czasu na wyciąganie ich spomiędzy szeregu ubrań i skarpetek. Od frontu znajduje się zasuwana kieszonka, w której odkryjesz 3 kolejne, idealne na mały powerbank, portfel i paszport. Znajdzie tam też miejsce na długopis. Jeśli zabierasz ze sobą klucze, przyczep je do karabińczyka umieszczonego wewnątrz kieszeni na sznurku. Może chcesz schować coś naprawdę dobrze? Użyj skrytek umieszczonych po bokach tornistra, otwieranych suwakiem z prawej i z lewej strony. W pierwszej odkryjesz miejsce na okulary i ładowarkę, a w kolejnej możesz schować butelkę z napojem, nie bojąc się o ewentualne zalanie reszty zawartości plecaka. Wodoodporna guma zabezpieczy wszystkie spakowane w pozostałych miejscach przedmioty.

Tu zaznasz wygody i porządku

W głównej przegródce czekać będzie na Ciebie jeszcze większa porcja organizerów w postaci kieszeni. (Cztery po jednej stronie i dwie po przeciwnej). Laptop do 14 cali, dodatkowy tablet lub klawiatura, na wszystko znajdzie się tu miejsce. Między umieszczonymi na ściankach Mi City Backpack kompozytami nadal pozostaje wiele przestrzeni na pozostałe przedmioty takie jak kurtka, koszulka i całą resztę, która może się przydać podczas wycieczki.

Czy to już wszystko?

Opowiedzieliśmy troszeczkę o każdej ze skrytek Mi City Backpack, teraz czekamy na Twoją opinię. Jak podoba Ci się taka kombinacja? Czy ten wodoodporny plecak zostanie kompanem Twojej kolejnej podróży?

Будьте в курсі
Я погоджуюся на обробку моїх персональних даних ROLV Group Sp. z o. o. з юридичною адресою вул. Traktowa 6, 05-800 Pruszków, з метою надсилання маркетингового контенту компанією ROLV Group sp. z o. o. з зареєстрованим офісом у Прушкуві та її партнерами електронною поштою (через адресу електронної пошти) та/або SMS (через номер телефону). призначено на рахунок), а також листування щодо оцінки моєї покупки. Я підтверджую, що можу відкликати свою згоду в будь-який час і що відкликання згоди не впливає на законність надісланої маркетингової інформації. Більше в нашій політиці конфіденційності.