Coś więcej o POCO F2 Pro

Coś więcej o POCO F2 Pro

Od momentu swojej premiery POCO F2 Pro radzi sobie na polskim rynku całkiem nieźle. Można rzec, że jest wręcz rozchwytywany na prawo i lewo, a nawet pokusić się o stwierdzenie, że rozchodzi się jak ciepłe bułeczki. Dlatego też warto poświęcić mu chwilę i zastanowić się, co jest jego kluczem do sukcesu. Jeden model, cztery kolory, duża pamięć, ogromna wydajność i możliwość tworzenia zdjęć, którymi warto się będzie pochwalić. Brzmi nieźle? A to dopiero początek! Przejdźmy więc do konkretów i dowiedzmy się, co kryje się w środku owianego sławą smartfona POCO F2 Pro.

Serce i dusza POCO F2 Pro

Opisywaną dziś bestię, czyli POCO F2 Pro napędza chipset Qualcomm® Snapdragon™ 865. Procesor ten wspomagany najnowszą pamięcią LPDDR5 i flash UFS 3, maksymalnie skraca czas przetwarzania danych, pozwalając Ci na błyskawiczny dostęp do najróżniejszych treści. Wykorzystane w nim podzespoły zapewnią płynną pracę całego urządzenia. Dzięki temu nie zaznasz frustracji nawet wtedy, gdy od smartfona wymagasz naprawdę wiele. Otwieraj tyle aplikacji, ile potrzebujesz, mając pewność, że POCO F2 Pro podoła wszystkim postawionym mu wyzwaniom!

Najlepszy przyjaciel fotografki i fotografa

Możliwość tworzenia najlepszych fotografii to dla wielu podstawa w wyborze nowego telefonu. Często przy pytaniu o preferowane cechy smartfona słyszy się: “koniecznie musi mieć dobry aparat”. Tak więc... mamy to! W końcu, co trzy obiektywy, to nie jeden, prawda? Główny 64 MP, ultraszerokokątny 13 MP i telemakro 5 MP stanowią nie lada kombinację. Ten zestaw w połączeniu z oferowanymi przez POCO F2 Pro funkcjami, daje możliwość tworzenia prawdziwie wyjątkowych materiałów świetnej jakości.

A gdzie schował się przedni aparat?

Mając po raz pierwszy do czynienia z POCO F2 Pro, można odnieść wrażenie, że producent zapomniał o... przedniej kamerze. Nic bardziej mylnego! Okazuje się, że została ona zgarbnie ukryta. Nie musisz bać się zarysowań. Omawiany element smartfonu, czyli aparat "selfie" wysunie się przed i skryje się po każdym użyciu. Niczym gadżet tajnego agenta, obiektyw będzie pojawiał się i znikał, na każde Twoje żądanie. Dzięki temu rozwiązaniu, możesz cieszyć się idealnym wyświetlaczem, pozbawionym wcięć i przerywników.

Wyjątkowy smartfon

O gustach nie powinno się dyskutować, ale chyba większość zainteresowanych zgodzi się, że POCO F2 Pro nienagannej prezencji nie sposób odmówić. Dbałość o każdy szczegół projektu, zaowocowała szeregiem ulepszeń, które cieszą nie tylko oko. Drobny element, jakim jest zaznaczony na czerwono przycisk wybudzający z uśpienia smartfon, jest miłym akcentem i niebywale rzadko spotykanym rozwiązaniem. Ta mała zmiana dodaje POCO F2 Pro charakteru. Mimo kontrastowego koloru, spójnie łączy się z całością, tworząc projekt o innowacyjnej formie.

POCO zawsze będzie spoko

Rymowane, czy nie, powyższe zdanie pozostanie prawdziwe, tak długo, jak tylko będziemy zapewniać Ci coraz to nowsze modele z rodziny POCO. Czy tak jak my uważasz, że POCO F2 Pro jest sprzętem godnym uwagi? Może wypróbujesz go, prezentując ten smartfon sobie lub bliskim? W końcu święta tuż, tuż...

Будьте в курсі
Я погоджуюся на обробку моїх персональних даних ROLV Group Sp. z o. o. з юридичною адресою вул. Traktowa 6, 05-800 Pruszków, з метою надсилання маркетингового контенту компанією ROLV Group sp. z o. o. з зареєстрованим офісом у Прушкуві та її партнерами електронною поштою (через адресу електронної пошти) та/або SMS (через номер телефону). призначено на рахунок), а також листування щодо оцінки моєї покупки. Я підтверджую, що можу відкликати свою згоду в будь-який час і що відкликання згоди не впливає на законність надісланої маркетингової інформації. Більше в нашій політиці конфіденційності.