W garażu z Xiaomi

W garażu z Xiaomi

Można mieć pewność, że w garażu Xiaomi wkrętaków by nie zabrakło! A wszelkie usterki zniknęłyby w mig z pomocą tych oto rozwiązań. Poznaj kolekcję narzędzi Xiaomi, z której ucieszyłby się zawodowiec, jak i wzorniczka przemysłowa! Zapraszamy!

16 bitów mam!

Cenisz sobie wygodę? Dbasz o detale i lubisz mieć dostęp do tego, co najlepsze? Świetnie się składa, bo właśnie o tego typu narzędziach dziś porozmawiamy. Zaczniemy od klasycznego elementu wyposażenia, czyli wkrętaka z wymiennymi bitami. Omówimy dziś aż 4 rodzaje tego typu produktów (w tym jeden elektryczny!). Prosimy jednak o odrobinę cierpliwości, obiecujemy, że zajmiemy się każdym z nich. Jednak od czegoś trzeba będzie zacząć, tak więc na tapet bierzemy Mi 16-in-1 Ratchet Screwdriver. To produkt, którego niepozorny wygląd może zwieść. Otóż na pierwszy rzut oka mogłoby się wydawać, że to zwykły śrubokręt. Nic bardziej mylnego! To wielozadaniowy wkrętak pełen przemyślanych rozwiązań. Sam fakt tego, że w rękojeści znajduje się 8 podwójnych końcówek, robi wrażenie. Jedno kliknięcie wystarczy, aby wysunął się karabinek, pełny podwójnie zakończonych wielozadaniowych bitów.

Gdy 16 to za dużo

Mi 16-in-1 Ratchet Screwdriver ma kilka interesujących rozwiązań, prawda? Co powiesz na produkt tego typu, obrany w jeszcze lepsze wydanie? Przedstawiamy Mi × Wiha 8-in-1 Precision Screwdriver. Wkrętak, który łączy zalety poprzednika, a dodatkowo jest wzmocniony niepodważalną gwarancją jakości, sygnowaną przez firmę Wiha, będącej światowej klasy producentem narzędzi ręcznych. Mi × Wiha 8-in-1 Precision Screwdriver jak sama nazwa wskazuje, w zestawie zawiera 8 końcówek wykonanych z wytrzymałej stali klasy S2. Całość jest idealnie spasowana, co przekłada się na wygodę i przyjemność z użytkowania. Wystarczy jeden obrót korbki umieszczonej nad rączką, by zmienić kierunek skrętu. Możesz wykręcać, wkręcać lub ustabilizować obrotową część Mi × Wiha 8-in-1 Precision Screwdriver. Wszystko zgodnie z tym, czego akurat potrzebujesz.

Gdy 16 to za mało

Co powiesz na zestaw, przeznaczony do bardziej precyzyjnych zadań? Jesteśmy podekscytowani, że mamy okazję opowiedzieć Ci o produkcie, który swoją przemyślaną formą zdobył niemałe grono wielbicieli. Mówimy rzecz jasna, o Mi 24-in-1 Precision Screwdriver Kit, czyli wkrętaku przydatnym dla tych, którzy lubią pomajsterkować przy naprawach elektroniki. Jest to wyjątkowo elegancki zestaw, którego prezencja przywołuje na myśl sprzęt niemalże jubilerski. Taki komplet zapewni Ci pełne przygotowanie do najróżniejszego rodzaju awarii. Warto sprezentować taką kolekcję sobie bądź komuś bliskiemu, ponieważ jest to na pewno sprzęt, który posłuży przez długie, długie lata.

Pełna prędkość

Cierpliwość jest cnotą, w którą nie każdy z nas został wyposażony. Osobom ceniącym błyskawiczne działanie dedykujemy ostatnią pozycję umieszczoną w dzisiejszym artykule. Przedstawiamy Wam Xiaomi Mi Cordless Screwdriver, odznaczoną licznymi nagrodami i wyróżnieniami z dziedziny projektowania. To automatyczna wkrętarka, która cieszy się nie lada popularnością. Nic dziwnego, że każdy, kto ją ma tak chętnie z niej korzysta. Wygodna rękojeść i duża moc, dają satysfakcję z użytkowania. Kupując ten model, otrzymujesz wkrętarkę wraz z kompletem bitów, złożonym z 12 namagnesowanych elementów i przedłużki. Całość jest zapakowana w wygodne etui, chroniące przed ewentualnymi uszkodzeniami. Miło by było pomajsterkować z jej użyciem, co nie? Jeśli masz na to ochotę - śmiało! Zapraszamy na zakupy.

Будьте в курсі
Я погоджуюся на обробку моїх персональних даних ROLV Group Sp. z o. o. з юридичною адресою вул. Traktowa 6, 05-800 Pruszków, з метою надсилання маркетингового контенту компанією ROLV Group sp. z o. o. з зареєстрованим офісом у Прушкуві та її партнерами електронною поштою (через адресу електронної пошти) та/або SMS (через номер телефону). призначено на рахунок), а також листування щодо оцінки моєї покупки. Я підтверджую, що можу відкликати свою згоду в будь-який час і що відкликання згоди не впливає на законність надісланої маркетингової інформації. Більше в нашій політиці конфіденційності.