Kup niebieskie od Xiaomi

Kup niebieskie od Xiaomi

Cliff Arnall wprowadził pojęcie Blue Monday w 2004 roku i od tego czasu zdążyło się ono rozsławić na całym świecie. Przypadający dziś dzień jest podobno najbardziej przygnębiającą dobą roku, na co składa się nie tylko fakt tego, że Boże Narodzenie już minęło, a do wiosny jeszcze daleko. Każdy na pewno ma swoje powody, dla których ten dzień może być bardziej lub mniej udany, ale niezależnie od tych czynników postaramy się go umilić. Zapraszamy więc na niebieskie zakupy Xiaomi!

Poczuj Bluesa

Podczas tańca jesteśmy w stanie rozładować napięcie oraz rozbudzić i wyrazić siebie. To dobry sposób na to, by wyzwolić się z marazmu codzienności. Do tanga, jak i bluesa potrzeba głośnika, a to zadanie specjalne dla Mi Portable Bluetooth Speaker (16W) w kolorze Blue. W mig połączy się z Twoim smartfonem lub laptopem przez moduł Bluetooth 5.0. Mimo zimnej temperatury, jak i opadów śniegu możesz zabrać go ze sobą na zewnątrz, ponieważ jest odporny na deszcz i zachlapania. W łatwy sposób nadasz rytm swojemu poniedziałkowi, zmieniając go na lepsze. Spakuj Mi Portable Bluetooth Speaker Blue (16W) do równie niebieskiego, wodoodpornego plecaka Mi Casual Daypack Brilliant Blue i ruszaj w pełną wrażeń podróż. Pokaźna bateria głośnika 2600mAh zapewni Ci najlepszej jakości brzmienie, nawet do 13 godzin na jednym ładowaniu!

Uważaj na telefon!

Być może muzyka nie zdołała poprawić Twojego samopoczucia, a spacer wcale nie przyniósł oczekiwanych efektów. Zastosuj więc inną taktykę! W stanie wzburzenia, rozkojarzenia i smutku łatwo o wypadki, dlatego tak ważne jest, by na czas najbardziej przygnębiającego dnia roku zabezpieczyć się przed niespodziewanymi przeszkodami. Zadbaj o to, by na swój smartfon nałożyć dzisiejszego dnia wytrzymały case. Jeśli masz Xiaomi 11T Pro, możesz wybrać niebieskie etui ochronne do Xiaomi 11T/11T Pro. Wytrzymała warstwa fakturowanej gumy zabezpieczy plecki telefonu przed upadkami. Zaabsorbuje wstrząsy związane z ewentualnymi zderzeniem z ziemią lub inną płaszczyzną. Kto wie, co przyniesie taki poniedziałek?

Zadbaj o swoje otoczenie

Jeśli ten dzień jest statystycznie spisany na straty, zadbaj o to, by wykorzystać go produktywnie. Możesz na przykład zająć się porządkami oraz odświeżeniem wystroju swojego salonu. Na naszej stronie odnajdziesz nawet stosowny do tego poradnik. Zadbaj o odłożenie wszystkich książek na swoje miejsce oraz wymienienie filtra w swoim oczyszczaczu powietrza. Niebieski Mi Air Purifier Pro H Filter już czeka na swoją kolej w walce z alergenami. Miej pewność, że filtr pochłonie nieprzyjemne zapachy, aerozole i formaldehyd. Wyeliminuj zanieczyszczenia o wielkości nawet 80 nm. Drobnoustroje takie jak bakterie i wirusy nie będą miały szans w starciu z kolumnowym katalizatorem z warstwy węgla aktywnego!

Gdy nic nie pomoże

Pamiętaj, że gdy żadna z naszych dotychczasowych rad do Ciebie nie przemawia, możesz po prostu chwycić Mi Casual Daypack Brilliant Blue, spakować najważniejsze sprzęty i rzucić wszystko, kierując się w Bieszczady! Wytrzymały materiał, wygodne i szerokie szelki w połączeniu z niepowtarzalną niebieskością, lekkością i pojemnością aż 10l, pozwolą Ci zabrać ze sobą wszystko, co niezbędne do ucieczki przed straszliwym poniedziałkiem.

Którą opcję wybierzesz?

Будьте в курсі
Я погоджуюся на обробку моїх персональних даних ROLV Group Sp. z o. o. з юридичною адресою вул. Traktowa 6, 05-800 Pruszków, з метою надсилання маркетингового контенту компанією ROLV Group sp. z o. o. з зареєстрованим офісом у Прушкуві та її партнерами електронною поштою (через адресу електронної пошти) та/або SMS (через номер телефону). призначено на рахунок), а також листування щодо оцінки моєї покупки. Я підтверджую, що можу відкликати свою згоду в будь-який час і що відкликання згоди не впливає на законність надісланої маркетингової інформації. Більше в нашій політиці конфіденційності.