Sprawdź klimat z Xiaomi

Sprawdź klimat z Xiaomi

Upały nie odpuszczają… Przekonaj się na własne oczy, jakie warunki panują w Twoim domu. Xiaomi Mi Temperature & Humidity Monitor 2 to narzędzie pomiaru przydatne nie tylko latem, a przez cały rok. Zapraszamy na prezentację możliwości smukłego wskaźnika temperatury i wilgotności Xiaomi. Sprawdź, jaki naprawdę jest Mi Temperature & Humidity Monitor 2.

Przyjazny dzieciom

Aby wygodnie pilnować poziomu wilgotności oraz temperatury pomieszczenia, możesz bez problemu połączyć Mi Temperature & Humidity Monitor 2 z aplikacją Mi Home i urządzeniami Twojego Smart Domu przez Bluetooth. Włączając tryb dziecka, otrzymasz powiadomienie w razie osiągnięcia nieodpowiednich dla dzieci warunków otoczenia, dzięki czemu będziesz w stanie szybko i sprawnie zareagować. Może to sygnał do wykorzystania wentylatora lub nawilżacza powietrza Xiaomi? Z Mi Temperature & Humidity Monitor 2 spokojny sen i idealna kontrola temperatury stają się teraz codziennością!

Przydatny przy tworzeniu parapetowej dżungli

W botanice kluczowe jest dostosowanie warunków do potrzeb konkretnej rośliny. Przykładowo dla bananowca potrzebna jest wysoka wilgotność i stała temperatura między 18℃ a 21℃, a kaktusy będą potrzebowały jednak zupełnie innych parametrów. W celu polepszenia wyników swoich upraw możesz zainwestować w Xiaomi Mi Temperature & Humidity Monitor 2 i zbierać niezliczoną ilość komplementów za świetnie zadbane rośliny. Przemień swoją przestrzeń w przepiękny mikro las lub w krainę sukulentów, łącząc Mi Temperature & Humidity Monitor 2 z działaniem nawilżacza Mi Smart Antibacterial Humidifier.

Pomocny w terrarium

Dzięki przyczepnej konstrukcji Xiaomi Mi Temperature & Humidity Monitor 2 będzie świetnie się sprawdzał nie tylko w mieszkaniu, a także w terrarium. Zaokrąglone krawędzie i gładkie wykończenie sprawiają, że wskaźnik jest bezpieczny i nie zadrapie delikatnej skóry węża lub jaszczurki. Czujnik możesz dowolnie przenosić, sprawdzając warunki w różnych miejscach, zakres temperatur od 0℃ do 60℃ i wilgotności od 0% do 99% RH przybliży Ci dane z dokładnością 0.1℃ i 1% RH.

Zawsze praktyczny

Tak niewielkie i niepozorne urządzenie, jakim jest Xiaomi Mi Temperature & Humidity Monitor 2 może zdziałać bardzo wiele. Nie tylko tropikalne zwierzęta i rośliny potrzebują kontroli warunków atmosferycznych. Zwierzęta domowe są również niezwykle wrażliwe na zmiany temperatury, dlatego warto sprawdzić, czy temperatura przy legowisku Twojego pupila nie jest za wysoka. Wystarczy jedno spojrzenie, żeby sprawdzić wszystkie zebrane przez urządzenie dane. Jeśli poszukujesz niezawodnego wskaźnika wilgotności i temperatury, zakup Xiaomi Mi Temperature & Humidity Monitor 2 będzie idealnym rozwiązaniem.

Будьте в курсі
Я погоджуюся на обробку моїх персональних даних ROLV Group Sp. z o. o. з юридичною адресою вул. Traktowa 6, 05-800 Pruszków, з метою надсилання маркетингового контенту компанією ROLV Group sp. z o. o. з зареєстрованим офісом у Прушкуві та її партнерами електронною поштою (через адресу електронної пошти) та/або SMS (через номер телефону). призначено на рахунок), а також листування щодо оцінки моєї покупки. Я підтверджую, що можу відкликати свою згоду в будь-який час і що відкликання згоди не впливає на законність надісланої маркетингової інформації. Більше в нашій політиці конфіденційності.