Mini drukarka do zdjęć Xiaomi

Mini drukarka do zdjęć Xiaomi

Pragniesz mieć fizyczny dostęp do swoich zdjęć w błyskawicznym czasie? Stworzyliśmy obiekt łączący w sobie ideę rodem z kultowych aparatów natychmiastowych. Niezwykle kompaktowa forma Mi Portable Photo Printer umożliwi Ci znacznie więcej niż zwykła drukarka... Sprawdź, jak możesz zatrzymać przy sobie najwspanialsze chwile na dłużej, wykorzystując Xiaomi Mi Portable Photo Printer!

Wspomnienia tu i teraz

Korzystając z naszej przenośnej drukarki, możesz w niecałą minutę wydrukować zdjęcie, które będzie Ci przypominać wspaniałe chwile z życia. W aplikacji możesz ustawić tryb drukowania większych zdjęć, kompozycja zostanie wtedy podzielona pomiędzy poszczególne arkusze papieru, które złożone utworzą całość. Precyzja, w jakiej są tworzone i rozdzielane zdjęcia, jest niezwykle wysoka, co zapewnia perfekcyjne efekty za każdym razem.

Nowe oblicze fotografii

Nie nazywalibyśmy się Xiaomi, gdybyśmy nie dodali do projektu kilku niepowtarzalnych rozwiązań. Portable Photo Printer w połączeniu z aplikacją przybliży Ci doświadczenie ruchomych zdjęć, znanych z serii książek i filmów o słynnym czarodzieju. Wystarczy, że w aplikacji nagrasz krótki filmik i wybierzesz z niego klatkę do wydrukowania. Od tego momentu, skanując wydrukowane zdjęcie w aplikacji, Twoim oczom ukaże się film, który został przez Ciebie nagrany!

Fotograficzna amunicja

Aby Mi Portable Photo Printer mogło funkcjonować, potrzebujesz odpowiedniego papieru do druku. Dedykowany urządzeniu Mi Portable Photo Printer Paper jest pokryty samoprzylepną warstwą, co umożliwia łatwe przymocowanie do większości płaskich powierzchni. Plusem Mi Portable Photo Printer jest brak potrzeby uzupełniania tuszu, ponieważ do wywoływania zdjęć jest wykorzystywana jedynie temperatura. Pod wpływem ciepła z papieru wydobywane są kolory i zapisywane jest na nim zdjęcie.

Wszechstronne zastosowanie

Xiaomi Mi Portable Photo Printer to gadżet, który świetnie sprawdzi się na imprezach okolicznościowych. Dzięki niemu każdy może zabrać ze sobą namacalne wspomnienie, zachowując wyjątkowe momenty na dłużej. Nie jest to oczywiście jedyna opcja, ponieważ Mi Portable Photo Printer idealnie sprawdzi się przy projektach i akcjach promocyjnych – swoje grafiki możesz wypróbowywać na małą skalę, zanim zamówisz ich większy nakład! Istnieją tysiące sposobów, by wykorzystać ten sprzę… Odnajdź swój i rozwijaj fotograficzną pasję razem z Mi Portable Photo Printer!

Будьте в курсі
Я погоджуюся на обробку моїх персональних даних ROLV Group Sp. z o. o. з юридичною адресою вул. Traktowa 6, 05-800 Pruszków, з метою надсилання маркетингового контенту компанією ROLV Group sp. z o. o. з зареєстрованим офісом у Прушкуві та її партнерами електронною поштою (через адресу електронної пошти) та/або SMS (через номер телефону). призначено на рахунок), а також листування щодо оцінки моєї покупки. Я підтверджую, що можу відкликати свою згоду в будь-який час і що відкликання згоди не впливає на законність надісланої маркетингової інформації. Більше в нашій політиці конфіденційності.