Recenzja Xiaomi 12X

Recenzja Xiaomi 12X

Dopracuj swoje filmy do perfekcji razem z Xiaomi 12X! Chcesz osiągać lepsze efekty i dzielić się nimi z bliskimi? Mamy coś w sam raz dla Ciebie… Oto nowy smartfon Xiaomi, stworzony z myślą o osiąganiu niemożliwego. Jaki jest i co Cię z nim czeka? O tym już za moment, zapraszamy!

Niezrównany design!

Lekki, zgrabny, idealnie wpasowujący się w dłoń… Byłoby cudownie, gdyby każdy smartfon mógł być opisywany takimi słowami. Jednak nie każdy równa się z Xiaomi 12X! Zaoblone krawędzie, smukła forma i lekkość wpływają w znacznym stopniu na poprawę komfortu użytkowania. Gdy wieczorami wpatrujesz się w czarujący FHD+ 6.28" AMOLED DotDisplay, nic nie umknie Twoim oczom, a ręce nie zmęczą się od trzymania tak lekkiego smartfonu. Czy to możliwe? Oczywiście, że tak! I może być Twoje… Różnorodne warianty kolorystyczne smartfonu o pojemności 8/128GB już czekają na Ciebie na Mi-Home.pl!

Przemyśl to na chłodno…

Zrób sobie listę za i przeciw zakupowi nowego smartfona Xiaomi. Spójrz na ten wybór tak, jak pracuje Xiaomi 12X, czyli… na chłodno! Układ chłodzący cieczą, działający na powierzchni 2600 mm² na pewno powinien pojawić się na liście przemawiającej za zakupem. Podobnych pozycji znajdzie się więcej, gorzej jednak będzie w przypadku listy “na nie”. Osobiście, po paru tygodniach testowania nie znaleźliśmy żadnego sprzeciwu. Trudno się dziwić skoro procesor Snapdragon® 870 staje na wysokości zadania w każdej sytuacji, zapewniając błyskawiczne działanie bez zakłóceń. Nawet w najbardziej wymagających chwilach, Xiaomi 12X udowadniał, dlaczego jest uznawany za topowy smartfon.

Wytrzyma naprawdę wiele

Wydajna bateria to nieodłączny czynnik wpływający na pozytywną opinię testowania jakiegokolwiek smartfonu. Bez niej, oglądanie filmów, całodniowe wycieczki z użyciem nawigacji czy długie godziny spędzone na słuchaniu muzyki nie byłyby możliwe. I w tym przypadku Xiaomi 12X nie zawodzi: ogromna 4500mAh bateria, wspierająca ultraszybkie 67W ładowanie robi wrażenie swoją wytrzymałością i długim czasem pracy. Wystarczy 39-minutowa przerwa, by wróciła do pełni sił. Naładujesz telefon w mig i wrócisz do działania ze zdwojoną siłą!

Twórz najlepsze kadry!

Nie chodzi oczywiście o kadry sportowe, a o kadry filmowe i zdjęciowe! Z Xiaomi 12X przekonasz się, co znaczy przyjemność tworzenia. Za pomocą 50MP aparatu szerokokątnego uchwycisz niepowtarzalne chwile. Wspomogą Cię w tym również obiektywy: ultraszerokokątny 13 MP, telemakro 5 MP i przednia kamerka 32 MP. Stosując różnorodne funkcje aparatów, zdołasz wyciągnąć z każdej klatki jeszcze więcej! Wypróbuj tryb stopklatki lub magicznego przybliżenia i odkryj, co nowego dla Ciebie przygotowaliśmy!

Nie możesz się doczekać własnego Xiaomi 12X? Kliknij tutaj i zamów go już dziś!

Будьте в курсі
Я погоджуюся на обробку моїх персональних даних ROLV Group Sp. z o. o. з юридичною адресою вул. Traktowa 6, 05-800 Pruszków, з метою надсилання маркетингового контенту компанією ROLV Group sp. z o. o. з зареєстрованим офісом у Прушкуві та її партнерами електронною поштою (через адресу електронної пошти) та/або SMS (через номер телефону). призначено на рахунок), а також листування щодо оцінки моєї покупки. Я підтверджую, що можу відкликати свою згоду в будь-який час і що відкликання згоди не впливає на законність надісланої маркетингової інформації. Більше в нашій політиці конфіденційності.