Niezawodny parasol Xiaomi

Niezawodny parasol Xiaomi

Zastanawiasz się, co zapewnia niezwykłą jakość produktów Xiaomi? Dzisiaj przybliżymy odpowiedź na to pytanie na przykładzie parasola Mi Automatic Umbrella – prostego przedmiotu, wykonanego z dbałością o każdy detal. Czytaj dalej, by dowiedzieć się więcej, zapraszamy!

Staw czoła ulewom!

Żaden deszcz nie będzie Ci straszny, ponieważ parasol Xiaomi Mi Automatic Umbrella został wykonany z tkaniny Tajwan FONEWR z wodoodpornym obiciem. Żadna kropla nie przeniknie przez osłonę parasola, a Twoja fryzura pozostanie nienaruszona. Szeroki zasięg parasola pozwoli na komfort nawet podczas ostrej ulewy. Parasol złożysz szybko i łatwo, a właściwości anty infiltracyjne materiału sprawią, że nawet po mocnym deszczu wystarczy jedynie go otrzepać, by z powrotem stał się suchy.

Tylko weź parasol…

Ochrona przed deszczem to nie wszystko, co oferuje Mi Automatic Umbrella. W pełnym słońcu możesz samodzielnie stworzyć upragniony cień, ograniczając szkodliwe promienie UV. Powłoka UVtex FABRICS o wysokiej trwałości koloru i wysokiej wytrzymałości zapewni cień i izolację cieplną w gorące, słoneczne dni. Właściwości powłoki UVtex FABRICS skutecznie blokują szkodliwe promieniowanie ultrafioletowe i UV. Tworzywa, z których produkujemy Mi Automatic Umbrella, mają świetne właściwości, zachowując przy tym wyjątkową lekkość. Parasol waży niespełna 420g i złożony bez problemu zmieści się w podręcznym bagażu lub torebce. Możesz wziąć Mi Automatic Umbrella wszędzie ze sobą!

Dopracowana konstrukcja

Zadbaliśmy o to, aby Xiaomi Mi Automatic Umbrella stał się solidną konstrukcją. Pręt parasola został wykonany z żelaza SPCC41, co zapewnia mu siłę i trwałość. Składając Mi Automatic Umbrella, nie zaznasz uczucia odbicia – parasol złożysz szybko i płynnie. Szkielet Mi Automatic Umbrella poddaliśmy procesowi elektryzowania, przez co jest bardziej odporny na korozję, tarcie a jego trwałość zapewni użytkowanie przez długi czas. Każdy detal projektu jest dopracowany na ostatni… zaczep. Zaczepy parasolki zostały tak sprytnie ukryte w powłoce, że stają się niemal niedostrzegalne. Dzięki ich dokładnej aplikacji poprawiliśmy bezpieczeństwo i estetykę produktu.

Parasol, na którym możesz polegać

Jeśli jeszcze nie posiadasz idealnego parasola, który sprawdzi się podczas silnej ulewy lub ostrego słońca już nie musisz szukać. Xiaomi Mi Automatic Umbrella to idealna parasolka, dopracowana w każdym aspekcie.

Будьте в курсі
Я погоджуюся на обробку моїх персональних даних ROLV Group Sp. z o. o. з юридичною адресою вул. Traktowa 6, 05-800 Pruszków, з метою надсилання маркетингового контенту компанією ROLV Group sp. z o. o. з зареєстрованим офісом у Прушкуві та її партнерами електронною поштою (через адресу електронної пошти) та/або SMS (через номер телефону). призначено на рахунок), а також листування щодо оцінки моєї покупки. Я підтверджую, що можу відкликати свою згоду в будь-який час і що відкликання згоди не впливає на законність надісланої маркетингової інформації. Більше в нашій політиці конфіденційності.