Walizka Xiaomi Mi Luggage Classic

Walizka Xiaomi Mi Luggage Classic

Lotniska, kałuże, deszcz i nierówne powierzchnie – przemierzamy świat w najróżniejszych warunkach. Często zaraz za nami toczy się walizka, której kółeczka szybko pomykają po najróżniejszych płaszczyznach. Co umieściliśmy w projekcie Xiaomi Mi Luggage Classic 20”, aby dopasować produkt do trudnych warunków? Zerknij niżej i zobacz, jak stworzyliśmy walizkę, która umili każdą drogę!

Komfort podróży

Walizka to wysokiej jakości dodatek i narzędzie niezbędne podczas wyjazdów. Xiaomi Mi Luggage Classic 20” ułatwia transport i chroni cenną zawartość. O bezpieczeństwo dba nie tylko wysokiej jakości poliwęglanowa skorupa walizki, lecz także zamek TSA. To z nim zyskujesz gwarancję maksymalnego bezpieczeństwa dla swoich przedmiotów. Uwzględniliśmy miejsce na kluczyk dla celników, aby Twój zamek nie został przez nich uszkodzony na lotnisku. Kontrole i potencjalne próby rabunku nie są tej walizce straszne. Do przemieszczania się po rozległych lotniskach niezbędne są wygodne koła. Te użyte w Mi Luggage Classic 20” są podwójnie łożyskowane, niezwykle skrętne i minimalizują hałas, zapewniając wyjątkowo gładką i cichą jazdę.

Skoro jesteśmy przy lotniskach...

Xiaomi Mi Luggage Classic 20” została stworzona, tak by stać się… lotnisko odporna! Została wykonana z potrójnego poliwęglanu Makrolon™ firmy Covestro, o wierzchniej warstwie wytłaczanej w strukturę plastra miodu. Forma ta odpowiada za lepsze rozprowadzenie siły nacisku, wytwarzanej podczas nagłych wstrząsów lub uderzeń. Materiał wykonania jest sprężysty, co wydłuża jego żywotność. Podczas podróży lotniczych, walizki nie mają lekko, rzucane z jednego miejsca na drugie, muszą być wytrzymałe i odporne jak Mi Luggage Classic 20”!

Ergonomiczne układanie

Podczas pakowania ważne jest jak najlepsze wykorzystanie przestrzeni. Do tego celu stworzyliśmy wygodne zasuwane kieszenie. Wszystkie przedmioty pozostaną na swoim miejscu, zachowując idealny porządek. Mniejsze kieszenie idealnie nadadzą się na kosmetyki i drobne przedmioty. W największych przegrodach ułożysz ubrania i duże przedmioty, perfekcyjnie wypełniając 20-calową przestrzeń. 38 litrów zmieści wszystko to, co niezbędne w podróży. Dokładne wymiary Mi Luggage Classic 20” to 505 mm wysokości, 375 mm szerokości i 225 mm grubości. Cała konstrukcja waży jedyne 3.3 kg – spakujesz się lekko i optymalnie, nie zapominając o niczym!

Jaki kolor będzie Ci towarzyszył?

Blue pasujący do błękitu oceanu i bezchmurnego nieba, Black w kolorze wulkanicznych plaż czy Grey w odcieniu metalicznego połysku, jaki wariant Xiaomi Mi Luggage Classic 20” zabierzesz ze sobą w podróże małe i duże?

Будьте в курсі
Я погоджуюся на обробку моїх персональних даних ROLV Group Sp. z o. o. з юридичною адресою вул. Traktowa 6, 05-800 Pruszków, з метою надсилання маркетингового контенту компанією ROLV Group sp. z o. o. з зареєстрованим офісом у Прушкуві та її партнерами електронною поштою (через адресу електронної пошти) та/або SMS (через номер телефону). призначено на рахунок), а також листування щодо оцінки моєї покупки. Я підтверджую, що можу відкликати свою згоду в будь-який час і що відкликання згоди не впливає на законність надісланої маркетингової інформації. Більше в нашій політиці конфіденційності.