Dodatkowa ochrona Twojego Xiaomi

Dodatkowa ochrona Twojego Xiaomi

Wielki baner na naszej stronie pewnie zdążył już zwrócić Twoją uwagę. Nic dziwnego, że zaciekawiła Cię możliwość dodatkowej ochrony telefonu. Tak jak każdy użytkownik smartfonu, zdajesz sobie sprawę, jak łatwo o wypadek. Nierówne chodniki, śliskie powierzchnie, liczne potknięcia i w efekcie telefon ląduje na kostce brukowej z rozbitym szkłem... Nie chcielibyśmy, aby w taki sposób zakończył się stary i rozpoczął nowy rok. Właśnie dlatego ochronimy ekran wybranych modeli smartfonów Xiaomi na 6 miesięcy od daty zakupu! Przeczytaj artykuł, by poznać szczegóły akcji i dowiedzieć się, co trzeba zrobić, aby z niej skorzystać.

Które telefony są dodatkowo chronione?

Oferta obowiązuje wybrane przez nas modele smartfonów Xiaomi, które stają się właśnie bohaterami dzisiejszego artykułu. To dwaj przedstawiciele najnowszej serii Xiaomi 11T: imiennik kolekcji (Xiaomi 11T we własnej osobie) i jego wierny kompan Xiaomi 11 Lite 5G NE. Nie ma się co dziwić, że to właśnie one uzyskały dodatkową ochronę. Znakomite podzespoły i ogromne możliwości fotograficzne zamknięte w bezbłędnych formach nie mogą być przecież skalane rozbitym ekranem...

Jakie warunki trzeba spełnić?

Wystarczy, że zakupisz smartfon w oficjalnym punkcie sprzedaży produktów Xiaomi na terenie Polski, a w razie przypadkowego uszkodzenia ekranu, wymienimy go na nowy. Aby skorzystać z oferty, data zakupu Xiaomi 11T musi przypadać na okres od 7 października do 6 listopada 2021 r. lub na grudzień tego roku. W przypadku Xiaomi 11 Lite 5G NE oferta dotyczy jedynie smartfonów zakupionych w grudniu 2021r.

Kto może skorzystać z oferty?

Każda osoba spełniająca warunki promocji otrzymuje darmową wymianę uszkodzonej szybki Xiaomi 11T lub Xiaomi 11 Lite 5G NE. Pamiętajmy o tym, że gwarancja nie obejmuje:

• Uszkodzeń ekranu spowodowanych umyślnie albo wskutek rażącego niedbalstwa;
• Uszkodzeń powierzchni ekranu (takich jak zadrapania albo inne estetyczne walory / wygląd ekranu), a które nie wpływają na funkcjonalność ekranu;
• Uszkodzeń spowodowanych przez malware tj. nieautoryzowane oprogramowanie lub aplikacje dostarczane przez osoby trzecie wykorzystywane przez Konsumenta.

Wszelkie zasady dotyczące akcji promocyjnej znajdziesz w regulaminie akcji tutaj i tutaj.

Co w przypadku, gdy nie masz jeszcze swojego Xiaomi 11T ani Xiaomi 11 Lite 5G NE? Nie przejmuj się, oferta trwa nadal. Kliknij zdjęcie i zobacz, czemu warto je kupić! Zrób to w tym miesiącu, a oferta będzie dotyczyć również Ciebie. Nie ma na co czekać, taka akcja może się nie powtórzyć!

Будьте в курсі
Я погоджуюся на обробку моїх персональних даних ROLV Group Sp. z o. o. з юридичною адресою вул. Traktowa 6, 05-800 Pruszków, з метою надсилання маркетингового контенту компанією ROLV Group sp. z o. o. з зареєстрованим офісом у Прушкуві та її партнерами електронною поштою (через адресу електронної пошти) та/або SMS (через номер телефону). призначено на рахунок), а також листування щодо оцінки моєї покупки. Я підтверджую, що можу відкликати свою згоду в будь-який час і що відкликання згоди не впливає на законність надісланої маркетингової інформації. Більше в нашій політиці конфіденційності.