Zdrowy uśmiech z Electric Toothbrush T700

Zdrowy uśmiech z Electric Toothbrush T700

Zdrowie i wygląd naszych zębów to niezwykle ważny aspekt, który wpływa także na samopoczucie. Niemal każdy chciałby mieć efektownie lśniące zęby niczym wiecznie młody prezenter telewizyjny. Chcesz, żeby Twój uśmiech zachwycał, a znajomi pytali, gdzie można tak wybielić zęby? Zostań z nami i przekonaj się, że wcale nie musisz umawiać się na kosztowne zabiegi, a wszystko, czego potrzebujesz, możesz mieć zawsze w zasięgu ręki.

Główka pracuje

I to z prędkością nawet do 39600 wibracji na minutę! Wiele ustawień natężenia pracy szczoteczki pozwala dobrać tryb odpowiedni dla Twoich zębów. Masz wrażliwe dziąsła, a kontakt z ostrymi włóknami tradycyjnej szczoteczki sprawia Ci ból? Xiaomi Electric Toothbrush T700 będzie idealnym wyborem! Nylonowe włosie końcówki DuPont™ Staclean® delikatnie masuje dziąsła, eliminując podrażnienia. Gdy przy szczotkowaniu użyjesz zbyt dużej siły, stosowny komunikat zostanie wyświetlony na ekranie. Dzięki temu uchronisz swoje dziąsła i unikniesz niepotrzebnego krwawienia. Jeden rzut oka na front urządzenia i już wiesz, jaki tryb został wybrany i ile baterii pozostało do kolejnego ładowania. Oprócz wspomnianych powiadomień, na czytelnym ekranie zobaczysz także punktację szczotkowania, a nawet emotikony, które możesz spersonalizować w aplikacji Xiaomi Home.

Inteligentna łączność

Skoro już przy aplikacji jesteśmy, warto wspomnieć o możliwościach, które otwiera przed Tobą sparowanie szczoteczki Xiaomi Electric Toothbrush T700 z Twoim smartfonem. Po instalacji aplikacji Xiaomi Home ujrzysz menu, w którym wybierzesz ulubiony tryb spośród 3 dostępnych: standardowy, delikatny lub tryb niestandardowy, pozwalający na pełną swobodę personalizacji pracy szczoteczki sonicznej. Aplikacja powiadomi Cię o nowej wersji oprogramowania, dzięki czemu w pierwszej kolejności otrzymasz wszelkie poprawki i rozbudowaną funkcjonalność. Wydobądź pełny potencjał Xiaomi Electric Toothbrush T700 i sparuj ją zaraz po wyjęciu z pudełka!

Wygoda użytkowania

Pierwsze oznaki wygody poczujesz już po pierwszym wzięciu szczoteczki sonicznej w dłoń. Przyjemna w dotyku powłoka umili czas spędzony na pielęgnacji zębów, a wypustki rozsiane po obudowie zagwarantują pewny chwyt. Odkładając urządzenie po każdym udanym szczotkowaniu na dedykowaną stację ładującą, zapomnisz, że wewnątrz Xiaomi Electric Toothbrush T700 jest coś takiego, jak bateria. A tak się składa, że jest, i to całkiem spora! Ogromne litowe ogniwo o pojemności 1050mAh w tak małym urządzeniu zapewnia nawet 24 dni pracy bez konieczności ładowania. Tak długi czas sprawia, że jadąc na wymarzone wakacje, nie musisz rezerwować w walizce miejsca na ładowarkę. Prostota utrzymania czystości szczoteczki jest podyktowana certyfikatem IPX7, dzięki któremu możesz bez żadnych obiekcji umyć ją pod bieżącą wodą, zapewniając gotowość do kolejnego szczotkowania.

Zapewnij sobie piękny uśmiech każdego dnia razem z Xiaomi – kliknij tutaj i zamów Electric Toothbrush T700 już dziś!

Будьте в курсі
Я погоджуюся на обробку моїх персональних даних ROLV Group Sp. z o. o. з юридичною адресою вул. Traktowa 6, 05-800 Pruszków, з метою надсилання маркетингового контенту компанією ROLV Group sp. z o. o. з зареєстрованим офісом у Прушкуві та її партнерами електронною поштою (через адресу електронної пошти) та/або SMS (через номер телефону). призначено на рахунок), а також листування щодо оцінки моєї покупки. Я підтверджую, що можу відкликати свою згоду в будь-який час і що відкликання згоди не впливає на законність надісланої маркетингової інформації. Більше в нашій політиці конфіденційності.